Dvanáctá sezóna končí

Zcela nezvykle v neděli, 11. února v 17:00 skončí 12. sezóna. Nová pak začne v pátek 23. února v 17:00.

Přenos

Hráči, kteří se účastnili sezóny zajisté ví, že nebyl nedostatek zlata, předmětů, Paragonů. Co se stane s tím vším ve chvíli, kdy sezóna skončí? Ve zkratce – o nic nepřijdete.

Zde je kompletní seznam odměn, které si budete moci užívat na nesezónních hrdinech po skončení sezóny:

Hrdinové

Sezónní hrdinové budou změněni na nesezónní. Hardcore hrdinové budou dále HC, normáloví si budou moci i nadále užívat nekonečno smrtí. Není potřeba mazat žádného z vašich existujících hrdinů, abyste těmto nově příchozím udělali místo.

Zlato

Veškeré zlato poputuje na nesezónní hrdiny.

Paragon zkušenosti

Zde prosím pozor, přenáší se čistě jenom získané zkušeností (experience), ne celé paragon levely! Pokud jste v sezóně získali Paragon level 400, v nesezóní části taktéž 400, výsledný level nebude součet paragonů (800), jak byste rádi, ale součet zkušeností (507). Na vlastní nebezpečí si sami váš výsledný paragon level  můžete spočítat v této kalkulačce. Jedná se o stránku třetí strany, důrazně nedoporučujeme vkládat vaše battle.net údaje! Výsledek taktéž nemusí úplně odpovídat!

Blood Shards

Stejně jako zlato, vše poputuje na nesezónní hrdiny. Pokud máte maximum BS, bude možné mít dočasně více než je vaše maximum. Ale i zde pozor. Další BS již nebude možné sbírat do doby, než budete opět pod maximem capu BS.

Předměty

Předměty, které má hrdina na sobě a ve svém inventáři se převedou společně s ním. Předměty v bedně přijdou herní poštou. Poznáte to podle malé obálky vlevo dole. Máte 30 dní na jejich vyzvednutí od prvního nalogování do hry po skončení sezóny. Poté budou nenávratně ztraceny.

Řemeslníci a plánky

Pokud level vašeho sezónního hrdiny je vyšší než u toho nesezónního, přenese se. Všechny recepty, které jste se v sezóně naučili, ale vaši nesezónní řemeslníci je neznají, se přenesou.

Sdílená bedna

Pokud máte na sezóně koupeno více záložek a volného místa než na nesezónních hrdinech, přenesou se.

Achievementy

Jakýkoliv postup achievementy v sezóně se přenese. Toto se děje v reálném čase, není třeba čekat na konec sezóny.

Kanai’s Cube

Všechny extrahované legendární síly (legendary power) se přenesou na nesezónní postavy.

Při startu nové sezóny nebudou mít sezónní postavy přístup k těmto extrahovaným silám, bude potřeba začít znovu od začátku.

Odměny za účast v sezóně

Každý, kdo dosáhne v sezóně levelu 70, získá unikátní vzhled (transmogrification) kalhot a bot. Tyto vzhledy se odemknou okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za jednotlivé splněné Seasons Journey na vás čekají unikátní rámečky portétu. Rámeček se po každé splněné Journey odemkně okamžitě, není třeba čekat na konec sezóny.

Za splněné journey taktéž obdržíte mazlíčka.

Mějte na paměti: Vždy platí, věci a paragon zkušenosti z HC se přenesou pouze na HC, z normálu pouze na normál!

Conquesty

Conquesty se, narozdíl od ostatních věcí, nepřenáší. Nejsou totiž dostupné nesezónním hrdinům. Conquesty, lépe řečeno nesezónní achievementy, tedy neovlivní celkový počet Achievement bodů. Ale nebojte se, že o ně úplně přijdete. Budou uloženy v „knize rekordů“ ve vašem profilu.

Žebříčky

Ve chvíli kdy sezóna skončí, všechny úspěchy budou uloženy a z žebříčků vymazány, nebude možné dosáhnout nových pořadí do doby, než začne druhá sezóna. Přibude rozbalovací menu, budete moci přepínat mezi současnou a minulou (minulýma) sezónou. Výsledky budou dostupné i na webu.

Nesezónní žebříčky nebudou zatím vymazány, takže budete moci nadále soutěžit. Tyto žebříčky budou vymazány o něco později, na konci takzvané Éry. Datum bude upřesněno v tu správnou chvíli.

Mezi sezónama

Mezi dvanáctou a třináctou sezónou budou téměř dva týdny volna. Můžete jej využít na úklid věcí po přenosu, prohlédnutí si žebříčků, zhodnocení vašich výkonů a přípravu na nadcházející sezónu.

Zdroj: Battle.net

Jste připraveni na konec?

Dařilo se vám v sezóně? Jakého nejvyššího Greater riftu jste dosáhli? Kolik Conquestů jste získali? Máte nějaký zážitek z této sezóny? Napište nám do komentářů.

Komentáře 4

  1. anarchochuligan

    Čau, včera (11.2) jsme s kámošem čekali na konec sezonu na ps4 do 20:30 a to ještě jela. Předpokládám že sezonu ukončí dnes v 17.hod (12.2), jelikož byla na ps4 otevřena o den či dva později. Nemáte k tomu někdo informace z jakého důvodu nebyla ukončena v termínu? Díky

  2. Jako kazdou sezonu i tady a nejen mne proste hrani prestalo bavit po trech, ctyrech tydnech. Nez clovek ziska nejake to vybaveni, coz v soucasne dobe lze do nekolika hodin, pak uz jen ceka ne nejaky lepsi drop, ktery mu nepatrne zvysi staty. Skillovani augmentu do aktualni vyse je totalne neunosne. Rad bych zmenu, protoze tohle je fakt nuda.

  3. Jedu S12 a dost často sám. Nebude přesné když napíšu, že asi měsíc, když chci jet bounty v partě, tak jedeme pouze ve dvou. Musím se odhadem 5x přihlásit a odhlásit ze hry, než narazím na hru a v ní jsou čtyři hráči a někdy mě to přestane bavit a odjedeme to ve dvou, je to značná časová ztráta. Teď se mně to začalo s menší intenzitou stávat i na riftu. Nechodím sem pravidelně a je možné, že jsem něco přehlédl, tak to se omlouvám a jinak děkuji za vaše postřehy.

  4. S12 byla s velmi intenzivním začátkem s WD a posunutými osobními rekordy v solo GR (motivován zručným WD playerem Kisikem). Přestal jsem v momentě, kdy už to bylo s dalším postupem jen o posunu v augmentech a čekání na dobrou konstelaci GR …v této fázi už mě to pak nebaví.

    Pak jsem S12 využil na zkoušení dvou postav, se kterými nemám nahráno v podstatě nic. Nejprve test Necra s Rathma setem a mágama (docela zábavné, ale to si nechám až na další sezonu) a teď do začátku S13 testuji mně zcela neznámého Barbara, se kterým hodlám S13 rozjet. Jsem naprostá lama a neumím to s ním zatím vůbec hrát 🙂 Tak snad se to do startu S13 aspoň trochu naučím…

  Přidat komentář