Turnaj rychlého průchodu

Na Diablofans je stále početná komunita hrající Diablo 2. Na letošní léto nebyl nachystaný žádný Magic Find turnaj, tak se Sajs rozhodl připravit Turnaj rychlého průchodu. Jaká jsou pravidla?

Do turnaje je potřeba se přihlásit přes naše fórum. Úkol zní: Co nejrychleji zabít Hell Baala. Čas si bude měřit každý sám. Můžete využít stopky, nebo live split. Věříme, že nebudete podvádět. Ale pozor, čas strávený ve městech se také počítá. Pokud si někdo odběhne na wc a nedá „Save and Exit Game“, musí počítat s horším výsledkem. Na druhou stranu, můžete zkusit neomezené množství postav, buildů,  nebo i jeden build několikrát, počítat se bude nejlepší výsledek.

Turnaj se můžete účastnit od 1. 7. 2018 až do 31.8. 2018, ať se může zapojit co nejvíce lidí. Podle Sajse je možné hru proběhnout za cca 8 hodin.

Hrát můžete s jakoukoliv postavou a s jakýmkoliv buildem. Je na vašem zvážení, jestli pojede na Softcore, nebo Hardcore. Musíte s každou postavou začínat na 1. levelu a mít nejméně Diablo 2 verzi 1.13. Plugy a respec jsou povolené.

Příjemnou zábavu!

Komentáře 0

  Přidat komentář