Získejte Tal’darim mazlíčka

Je již zavedeným zvykem, že nákupem jedné hry od Blizzardu, nebo její součásti, získáte odměnu do jiné. Tentokrát máte možnost získat Tal’darim mazlíčka za nákup Starcraft II: War Chest.

Jediné, co musíte udělat, je koupit si alespoň jednu ze tří War Chest, jedna bedna stojí 9,99 EUR (~260 Kč), nákup všech tří naráz vás vyjde na 24,99 EUR (~660 Kč). Čas máte od dnešní půlnoci do 4. října. Za tento nákup dostanete hned několik bonusů:

  • Skiny a portéty do Starcraft 2 + další vizuály si můžete odemknout hraním
  • Bedna s vizuály do Heroes of the Storm (Loot Chest)
  • Balíček karet do Hearthstone
  • Tal’darim mazlíček do Diablo III

V Heroes of the Storm až do 28. července probíhá event Sun’s Out, Guns Out, nákupem War Chest bedny můžete získat některou z lákavých odměn, více u kolegů na Heroesfan.cz.

Více o tomto Starcraft 2 eventu naleznete na oficiálních stránkách warchest.starcraft2.com (zde bude možné bedny koupit) a Battle.net.

Komentáře 3

  1. Do Starcraftu si rad kupuji COOP commandery a kampanova DLC. 25€ za sadu skinu plus Tal’darim probe peta mi prijde nekrestansky drahe. Navic 25% z castky jde na sponzoring profi hracu. Diablo uz prakticky nehraji a ostatni blizzard hry vubec ne. Blizzardu se ale nedivim, ze se vydal touto cestou kdyz to vynasi. Byli by sami proti sobe.

  Přidat komentář