DiabloFans.cz je fan web hry Diablo 4 pro českou a slovenskou komunitu (CZ/SK). Najdete zde buildy, návody a novinky ze světa Diabla.

Image
Lilith - SEO web bgr
Image

Corpse Explosion Necro – Necromancer Build – AoE, PvE, Corpse Explosion

10 března, 2023
 / 
DiabloFans.cz
 / 
Zpět na Buildy

Úvod

Proklejte všechny vaše nepřátele, že se budou šourat 10% rychlostí, naházejte pod ně všechny nechutné AoE skilly, které je ještě budou vtahovat do sebe a nakonec odpalte jejich ostatky v majestátním AOE s ikonickým Corpse Explosion. S tímto buildem si v betě můžete vyzkoušet, jak rychle je možné čistit PvE content.

Gameplay

Začněte kletbou Decrepify, která zpomalí nepřátele ve vybrané oblasti  a pak použijte všechnu svou essenci na zakouzlení Blight na stejné místo. Blight bude způsobovat poškozením nepřátelům stojícím na jednom místě a díky Aspect of the Void k sobě přitahovat potvory. Pokračujte sesláním svého základního skillu Decompose.

Díky pasivce Reconstitution (12% šance na spawn Ostatků “z mého zranění”) a Decompose se pod zpomalenými nepřáteli brzy objeví první Ostatky. Přihoďte ještě Corpse tendrils, které na místo přitáhnou ještě další nepřátele.

Jakmile bude mrtvol více, odpalte to všechno s Corpse explosion – Díky upgradu Corpse ExplosionUpgraded Abhorrent udělá každý ostatek vlastní aoe pseudo dot ground effect. Ten pak dostane opět šanci procovat Reconstitution, což znamená další těla.

Po celou dobu vám také bude procovat pasivka Gloom, který stackuje více a více Shadow Damage pokud poškodíte nepřátele svými Temnými dovednostmi.

Dodatek ke zpomalení

Všechna zpomalení se sčítají multiplikativně, takže když se sečte Decrepify (-50%ms), Enhanced Corpse tendrils (-50% ms), Initiate´s Decompose (-30% ms) a Enhanced Blight (-25% ms), vyjde nám krásných -86,875% ms, tedy než se k vám potvory doplahočí, tak už leží.

U bossů se mrtvoly generují ještě 2x rychleji. Jediný problém bych viděl u protivníků na dálku. (A na PvP je to build úplně k ničemu.)

Strom dovedností:

 1. Decompose (generování Essence a hlavně mrtvol)
 2. Enhanced Decompose (zabití dá dalších 10 essence)
 3. Innitiate´s decompose (slow)
 4. Blight (aoe proc a soft CC z Aspect of the Void); jen jeden bod, není to hlavní zdroj dmg
 5. Enhanced Blight (slow)
 6. Supernatural blight (x10% násobitel veškerého zranění)
 7. Reconstitution
 8. Reconstitution
 9. Reconstitution (12% Lucky hit chance na vytvoření mrtvoly z DMG, takže každý proc má šanci na tvorbu mrtvol pro Corpse explosion/tendrils; 2x více vs boss)
 10. Blood mist (oh f*ck tlačítko)
 11. Corpse explosion
 12. Corpse explosion
 13. Corpse explosion
 14. Corpse explosion
 15. Corpse explosion (hlavní aoe dmg dealer, nestojí Essenci, sice pomalejší, ale pokud se účinky sčítají, bude číslo obrovské; otázka je jak se sčítají procy na tick)
 16. Enhanced Corpse explosion (větší AOE)
 17. Abhorrent Corpse explosion (namísto výbuchu aoe groud effekt a proc generátor)
 18. Decrepify (aoe -50%ms a -25% dmg)
 19. Corpse tendrils (jediný hard CC -> 3s stun, navíc nezničí mrtvolu, takže se dá užít na Corpse explosion)
 20. Corpse TendrilsEnhanced (dalších AOE -50%ms)
 21. Reape´s pursuit (prereq)
 22. Gloom
 23. Gloom
 24. Gloom (s množstvím ground efektů by měly být permanentně stacky na maximu, tj. dalších x18% veškeré dmg)

Diskuze k článku

Image
Sprava uctu Diablofans.cz

Start Bety

Showtime!

Spuštění Diabla IV

4 hours ago

DiabloFansCZ
Už vám chybí Beta? A to si vemte, že jsme viděli jen červeně označenou oblast. Diablo IV bude obří. Pokud chcete vědět víc o světě Sanctuary, podívejte se na: www.diablofans.cz/d4/svet-a-dungeony/#regiony-sanctuary ... See MoreSee Less
View on Facebook