Doom Armor Crusader Cosplay

komentáře 3

Cosplay je nerozlučně svázán s Diablo komunitou už od dob vydání. Pravidelně vám přinášíme jednotlivé výtvory. Tentokrát pro vás máme cosplay Doom Armor pro křižáka.

Toto brnění má na svědomí cosplayerka vystupující pod jménem KatValkyrie. Z čeho je vyrobené? Kolik zabralo času dát jej dohromady?

Doom Armor je set pro křižáka z Diablo 3, design je složitý a plný rohů. Můj build je udělán ze šesti kusů černé Worbla*, Eva foam**, pravé kůže, lité pryskyřice, doma vyrobených tvořičů dýmu, Arduino a LED světýlky. Celý set se skládá ze 400 kusů, z toho každý ze dvou ramenních chráničů je tvořen 52 díly , což z nich dělá nejkomplexnější součást brnění. Dát dohromady celé toto puzzle trvalo ~160 hodin. A to nepočítám stříhání, broušení, nebo malování. Na brnění padlo 20 ft2 (čtverečních stop)*** kůže, která byla detailně upravena, dekorativně sešita a spojena s Worbla brněním.

*Worbla je termoplastický netoxický materiál. Po zahřátí se dá snadno tvarovat a opracovávat.

**EVA foam, EVA pěna, je pružný a měkký polymer. Můžete jej nalézt např. v lyžařských botách, hokejových rukavicích, helmách, atd.

***1,9 m2

Košile, kabát pd brněním je navržen mnou tak, aby se co nejvíce podobal hernímu modelu. Je vyroben ze středně tkaného plátna a jsou na něm kožené prvky. Rohy na ramenních chráničích jsou keramické odlitky ze smaltované pryskyřice, formu na ně jsem udělala podle vysochané předlohy. Rohy na helmě jsou z modré izolační pěny pokryté Worblou; ty jsem poté upravila lehkým epoxidovým lepidlem Free Form Air. Na pásku visí sáček se shodným stylem jako má brnění. Dále na pásku visí Mana potion vyrobený z pryskyřice a osvícený LED světly.

Řemdih – The Mortal Drama — je tvořen 18 „ocelovými“ oky z lité pryskyřice a dvěma ručně dělanými obličeji komedie a tragédie. Z každého obličeje vychází z nich kouř, který je tvořen podomácku vyrobeným mini-generátorem kouře, navíc každímu blikají oči za pomoci Neopixel LED.

Štít – Unrelenting Phalanx – je vytvořen z několika vrstev 10mm EVA pěny. Na zadní straně štítu mám falešné dřevo s ručně vyřezanémi detaily. Ty jsem dělala pomocí horkého nože. Štít se v horní části stává démoničtější, snažila jsem se být co nejvěrnější herní předloze. Hřbet a šupiny jsou z jednotlivých kusů pěny, které jsem upravila pásovou bruskou a přilepila na základ štítu. Svítící kameny jsou z pryskyřice osvětlené pomocí Neopixel LED, které jsou ovládány pomocí Arduino.

doomarmor_03 doomarmor_06

doomarmor_04 doomarmor_05

doomarmor_08 doomarmor_02

doomarmor_07 doomarmor_01

Zdroj: Reddit

  Komentáře
Celkem komentářů: 3

  Přidat komentář

Přihlásit

Přihlášením získáte možnost přidávat komentáře k článkům a přispívat na Diablo fórum.

Registrace
Necromancer

Necromancer Pack

Nové rozšíření hry obsahuje:

  • postava Necromancera
  • 2 character sloty
  • 2 stash taby
  • Wings of Crypt Guardian
  • Golem Pet
  • Banner Shape
  • Banner Sigil a Pennant

Vyšlo v červnu 2017.
Nyní v prodeji.

Koupit Necromancera

Hledat
Návštěvy

DiabloFans.cz měří návštěvy už od svého vzniku, tedy 3. 9. 2005.