Volant pro PC

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Volant pro PC

Příspěvek od Fru-fru » 02.10.2015, 19:50 hod.

Hoj pánové,
mnozí mě znáte a víte, že nejsem člověk jedné hry. Hry střídám, pravidelně se k nim vracím a hledám nové..prostě moje klasika. To jen na úvod, než se mi tu začnete smát, že nevím co by;)? (tak to hledám na foru)

Takže, už docela dlouho trávím čas u hry Dirt : Rally, nahráno mám cca 110 hodin (za cca 2 měsíce - to je na mě hodně) a zdá se, že to úplně nevypadá, že by mě to přestalo bavit, jako k mé škodě Crew... (pozdrav Frozenovi a mdmt).
Kvůli Dirt jsem si právě na doporučení těchto dvou borců koupil konečně gamepad a v podstatě celý Dirt hraji na gamepadu (prvních 20 hodin bylo smutných, než jsem si zvykl;) ). Ale hru si užívám mnohem více, nemluvě o tom, že jezdím cca o 100% lépe...

No a teď uvažuji, že bych si k Vánocům udělal radost a koupil volant. A řeším několik věci:
a) bude mě to na volantu ještě bavit, není to moc HC?
b) jaký volant vybrat?
c) lze někde volanty vyzkoušet?

Teď k jednotlivým bodům:
k a) bych podotkl, že myslím, že bude, jen to už nebude taková pohoda jako s gamepadem a hrát na volantu, když kousek spí dítě asi taky moc nejde. Ale snad už brzy půjde do pokojíku (takže to není tak důležitá otázka). Ale nevím, máte s tímto přechodem na volant zkušenost? (Gamepad si samo nechám)

k b) bych řekl několik bodů:
- chtěl bych aby cena volantu byla mezi 3-5,5 tis. Kč (nutně za něj nemusím ale platit zmíněných 5,5 - za to jsem objevil právě G27),
- preferuji volant z druhé ruky (mám takhle joy+hotas, gamepad a vždy bez problémů),
- je schopen někdo na základě zkušeností doporučit konkrétní modely? Na Google vyhledávat umím a tábory Logitechu (G25,G27,G29) a Thrutmasteru (T300, T500) jsou mi známé... Ale říci, kdo má pravdu nejsem schopen.

k c) také několik bodů:
- je mi jasné, že v době 14 denní vratky při nákupu po netu můžu zkusit lecos, ale tenhle způsob se mi úplně nelíbí...byť kdybych měl vybrán konkrétní model (třeba G27), tak bych to holt zkusil,ale zkoušet širší množství produktů tímto způsobem se mi příčí...
- je někdo vlastníkem a je ochoten půjčit, třeba proti záloze, nebo někdo prodává?

No, dokázal bych se rozepsat více, a rád tak učiním, ale to by tu musel být někdo do diskuze se mnou? Budu rád, když se někdo najde a poradí...Děkuji!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Volant pro PC

Příspěvek od HELLERcz » 03.10.2015, 05:52 hod.

Ahoj :-) nijak extra dlouze ti neodepisu, jen to ze mam nejakou dobu volant G27 a k tomu i zavodni konstrukci a jsem nad miru spokojeny. Na hry jako prave dirt rally a treba takove project cars je to diky nemu bozi a uplne jiny rozmer hrani a pozitku z hrani :-) pokud te to tak bavi a mas tolik najezdeno tak koupi volantu se ti to bude líbit jeste vice. Maji to ovladani hodne promakane v techto 2 hrach co jsem psal a pripadal jsem si uz pomalu jako v realu :-)

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Volant pro PC

Příspěvek od Fru-fru » 03.10.2015, 10:36 hod.

Hmm, Ty máš volant jooo? To jsme nevěděl:-)... A jakou konstrukci k tomu máš?
Z těch důvodů, že bych si mohl připadat "jako v reálu" bych do toho šel. Auto řídím velmi rád a něco mám odřízeno, mám za sebou i nějaké to "zajímavé" ježdění, takže bych si to chtěl užít na Pc mnohem více...to přece jen gamepad nezprostředkuje...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Volant pro PC

Příspěvek od HELLERcz » 03.10.2015, 10:42 hod.

Jakmile budu mít více čas, ted jedu pryč .. tak ti to třeba i nafotím a napíšu, co to je zač. Teď z hlavy nevím :( snad nezapomenu a někdy v neděli navečer bych to mohl poslat :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Volant pro PC

Příspěvek od Fru-fru » 03.10.2015, 10:43 hod.

Oki, díky moc
I proč jsi vybral g27 a tak.. Jakékoliv info bude super

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“