Nejlepší film

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 07.11.2015, 15:39 hod.

Dragonius: Sem včera skouk - Železná srdce (Fury). A moje pocity sou hódně rozporuplný.

3/4 filmu skvělý - syrový, semtamnervydrásající a drsný. Epizodka s německéma slečnama je vymazlená (perfektní).

A pak de film uplně do... k šípku. Sem nepobral, proč musí režisér vážně dobrej film v poslední půl hoďce takhle zahodit.
Je fakt, že mi v USA filmech patriotismus a patos(+ cliche/kýč) vadí, ale tady to musí vadit snad každýmu.
Na kolíka za padesátkou, kterej je jen trocha krytej ze předu, střílí 50 borců ze všech stran a... on je kosí vesele dál bez ztráty kytičky - je vidět záběr na cca 10 borců s panzerfastama, ale naráz se jaksi někde zapomenou, nebo zapomenou že je to protitanková zbraň? - borec je prostříené jak řešeto, ale páč je to serža hrdina, tak kydlí fašouny dál atp.).

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 09.11.2015, 16:26 hod.

Pokud máte rádi poněkud drsnější filmy (tak nějak šokující thriller/drama), tak vřele doporučuju trilogii pomsty "Vengeance Trilogy" jihokoresjkýho rejžy Chan-wook Parka.
Filmy na sebe nenavazují (jen všechny obsahují zakladní myšlenku - pomsty).

"Sympathy for Mr. Vengeance" - hodně syrový a brutální (některý zvraty i scény sou... hodně vypečený).

"Oldboy" - dle mého soudu skvělej film (toto je pro mě jeden z nejlepších filmů co sem kdy viděl). Od začátku do konce sem na to koukal s otevřenou hubou. Závěr filmu je naprosto fantastickej a trocha otevřenej - každej si může domyslet po svym, jak to vlastně dopadlo.

"Sympathy for Lady Vengeance" - tady už trocha rejžovi dochází dech, ale furt to stojí za to.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 09.11.2015, 16:41 hod.

Taky je dobrej biják totok: http://www.csfd.cz/film/42954-potomci-lidi/prehled/ - zajímavá apokalyptická vize budoucnosti.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 23.11.2015, 20:59 hod.

Pokud nechcete aby vám bylo blbě, tak film nedporučuju. Pokud chcete aby vám blbě bylo a zároveň máte chuť na zatraceně dobrej biják - tak doporučuju. DOGVILLE

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Nejlepší film

Příspěvek od iki » 24.11.2015, 10:05 hod.

Hodne stare a hodne dobre. Tim netradicnim konceptem to ale neni pro kazdeho.
Videl jsem kdysi davno, kdyz jeste na CT2 fungoval pravidelne v utery a ve ctvrtek filmovy klub a tam takove pecky pousteli. Pokud si to dobre pamatuju, pustili jeden dil Twin Peaks (srdcovka, ze, Diano?) a pak nejaky film. V te dobe jsem nemel jeste internet, tak jsem s kamosem komunikoval po sms a rozebirali jsme tak momentalni sceny z filmu (zral to stejne jako ja :).
Kazdopadne doporucim manifest Dogma 95, z toho tam par filmu taky probehlo (Rodinna oslava mi nenechala dlouho spat), pak film Zeme (Tierra tusim), bylo tam toho mrak.
Jinak z posledni doby, co jsem videl, at novinky nebo starsi kousky: Martan byl Ok, Laska nebeska (sice romantika, ale paradne vymyslena), Pi a jeho zivot (abych se nikoho nedotknul - az na to hledani Boha to bylo koukatelne minimalne vizualne). Marvelovky jsou OK na vypnutou hlavu.
Serialy - Idiot na cestach (ja ty tri magory proste miluju), Vikingove, Chuck, Scrubs, Kancl (UK i US verze), vlastne cokoliv z Anglie, na co sahne Dylan (Black Books) nebo Ricky (Komparz, Kancl, ...). I stare veci jako Otec Ted, Cerna zmije, Trpaslik, tam se da fakt vybrat, jejich humor mi sedi :)
Se zenou koukame na Walking Dead, kdy jsem par serii preskocil (nesedi mi Rick) a ted sledujeme sestou, Fear the Walking Dead jsme videli asi tri dily a odsunuto a cekame na Game of Thrones (uz takova setrvacnost).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.04.2016, 21:07 hod.


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.07.2016, 21:50 hod.

http://www.csfd.cz/film/227630-americky-zlocin/prehled/

Celkem maso film. Asi ne pro každého.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od dawemorraless » 08.08.2016, 21:00 hod.

Pamatuju si když sem si z brigády kupoval origo kazetu Homework :love: :love: :love: :love: :love: http://www.csfd.cz/film/60554-daft-punk ... d/prehled/
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Dragonius » 17.08.2016, 15:14 hod.

Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od dawemorraless » 10.11.2016, 22:48 hod.

Film roku Villnevue nezklamal ted sem dorazil z biografu a sem unešen fakt šupa :love:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“