Nejlepší film

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: Nejlepší film

Příspěvek od Tib3rian » 08.10.2012, 03:42 hod.

Tak som sa dozvedel, ze Prometheus je nanic. Co je skoda, myslel som ze pojde o absolutnu klasiku. Ale co som cital o filme Human Centipede, tak mam dost. Citlive povahy nech o tom ani necitaju. Uz len ten nazov je hrozny. A to som si myslel ze som uz videl vsetko. Nasilie v hrach? Ehm...ake nasilie?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Snowfist » 12.10.2012, 14:37 hod.

taky jsem četl recenze na Promethea ale nakonec jsem si ho přece jenom stáhnul...žádný top film to určitě není, ale každopádně stojí za to se na něj podívat, pochybuju že by to někdo v polovině vypnul , já občas koukal s otevřenou hubou a čekal co bude, za což dávám tomuhle filmu +1 :))

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Nejlepší film

Příspěvek od TrackThor » 12.10.2012, 14:46 hod.

Programos píše:
Qoliker píše:A přiblblé poznámky přísedících. :>
...já mám náhodou celkem dobrý poznámky.

Ale do kina chodim akorát, když jedu s mladou na návštěvu k babičce do Brna, dycky vezmem ají bábí a jdem. Naposledy jsem byl na posledním HP a Avatar 3d.
s babičkou na avatara :D
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Nejlepší film

Příspěvek od raisen » 27.10.2012, 18:16 hod.

HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 18:46 hod.

Jj, Intouchables je cajk film.

Z čeho jsem byl v poslední době hodně zklamanej, tak byl Batman: Temný rytíř povstal.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Quetak » 29.10.2012, 19:23 hod.

U mě je číslo jedna už léta letoucí Pulp Fiction a myslím, že ho jen tak něco nepřekoná, už sem ho viděl nesčetněkrát, pořád mě baví a často si všimnu detailu, kterej sem před tím přehlíd :)
Jinak mě baví všechny filmy od Tarantina, Rodriguese, Lynche, filmy u kterých se musí přemýšlet. Ještě mě napadá Věčný svit neposkvrněné mysli, snad nejlepší role Jima Carreyho.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.11.2012, 21:19 hod.

Jooo tak tohle bude slušnej masakr. 9.5.2013 bude v kinech slušně nablito :D

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Ryliah » 24.11.2012, 10:45 hod.

Nedávno som si pozrel všetky diely Rockyho (1-6). Pekná dávka nostalgie a určite filmy ktoré stoja za zhliadnutie ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladin » 02.01.2013, 16:35 hod.

Hmm, tož jeden nejlepší... asi Monty Python and the Holy Grail

V rámci žánrů
Akční (Sci-Fi): Terminátor 2, Pohádka (animovaný/sryKtrečku): Shrek 1, Drama: Přelet nad kukaččím hnízdem, Fantasy: Excalibur, Komedie (Drama): Forrest Gump, Horror (Thriller/Krimi): Angel Heart, Krimi (Thriller/Akční): Ve spárech yakuzy, Muzikál (Komedie, Horror): Rocky horror picture show, Romantický (Drama): Král Rybář, Sci-Fi (Horror/Akční): Vetřelec 2, Thriller (Krimi/Drama): Oldboy, Válečný (Drama): Četa.
Na motivy komixu: hmm - asi Batman (z roku 1989 - ale další jako X-Man, Hellboy, SinCity nebo Temný Rytíř jsou taky suprózní). Na motivy PC hry: Resident Evil. Počítačová animace: Ultramarines. Tak nějak nezařaditelný: Tak nějak cokoliv od Tarantina (resp. vše na čem se nějakým způsobem podepsal).

Nejoblíbenější režisér: Terry Guilliame. Skladatel filmové hudby: Trevor Jones. Nej Herec/Herečka: Charlie Chaplin.
Naposledy upravil(a) SkoroPaladin dne 05.01.2013, 17:10 hod., celkem upraveno 1 x.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Nejlepší film

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 05.01.2013, 14:44 hod.

Máte rádi horror, ten typ, který není postavený na typu "lekaček" ?
http://www.youtube.com/watch?v=ib5ZSj6ST0U
Nenejdná se o žadné masové likvidování zombíků, ale je to survial odehrávající se v činžáku. Úzké chodby, schodiště, malé cimerky bytů.
Napínavé jako guma od trenek, fakt doporučuji. A má to i pokračování, které je stejně kvalitní, ne-li lepší.

A jeden, také ne moc známý
http://www.youtube.com/watch?v=yH_JX1Jm6C0
Nedoporučuji slabším povahám. Jak už plyne z názvu, je zde plno sadistých a krvavých záběrů, které nejsou střihnuty v nejlepším, ale divák si to zkoukne celé.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.01.2013, 16:21 hod.

Martyrs patří v žánru gore horrorů rozhodně mezi ty lepší. Hodně silnej zážitek (z těch co byly natočeny po roce 90 bych dal Martyrs do svýho top 3 gore horrorů).
Naposledy upravil(a) SkoroPaladin dne 05.01.2013, 17:08 hod., celkem upraveno 1 x.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Nejlepší film

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 05.01.2013, 16:29 hod.

Tak to budeš znát asi i tenhle
http://www.youtube.com/watch?v=YVGswuX42x0

Taky dobrý, ale Martyrs měl lepší pointu.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.01.2013, 17:07 hod.

Neznám. Já tenhle žánr nějak hafo nevyhledávám, ale něco sem skouk. Radši si pustím/zkóknu něco veselýho ;-).
Pro mě osobně je meta nejvyšší/nejnižší - Salo aneb 120 dní Sodomy. Nic šílenějšího/zvrácenějšího jsem neviděl (a předpokládám že ani neuvidím - všechny mučednický/groteskní/srbský/stonožkový/angstový/ajánevímcoještě se můžou jít zahrabat). Po tom mně bylo opravdu blbě. Halt Pasolini byl pan režisér (a patrně pěknej úchyl).

Z těch novějších/šílenějších byl pro mě osobně silnej zážitek tohle (velmi dobře natočeno): http://www.csfd.cz/film/246283-jezero-smrti/ (českej název je otřesnej, to se zas někdo trefil do černýho...).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nejlepší film

Příspěvek od ZOMB » 10.03.2013, 21:21 hod.

Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nejlepší film

Příspěvek od HELLERcz » 25.03.2013, 10:24 hod.

Po dlouhé době jsem se náramně bavil u animáků :)

Začalo to Hotelem Transylvánie ... a minulý týden jsem se díval na Raubíř Ralf a to byla pecka :)
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Nejlepší film

Příspěvek od tomisco » 01.04.2013, 11:31 hod.

Mě v poslední době nejvíc zaujalo dánské drama Hon (Jagten) s mým oblíbencem Madsem Mikkelsenem. Perfektně zahrané a dost realistické, až mě z toho místy mrazilo. Rozhodně doporučuji.

http://www.csfd.cz/film/311967-hon/

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nejlepší film

Příspěvek od ZOMB » 23.05.2013, 18:30 hod.

http://www.csfd.cz/film/256232-v-hlavni-roli-ja/

Na tohle jsem byl hodně zvědavý... prý tak moc černá komedie, až to není vtipné :D
V podstatě se při sledování dovíte, kde je vaše laťka pro to, kdy je černá komedie ještě komedií...

Já naštěstí patřím ke skupině lidí, kteří se u toho dost nasmáli :lol: :D
...ale to asi nebude pro každého ;)

Určitě doporučuju pro zvědavce, kteří by chtěli onu "laťku" najít, hraje tam Moran Dylan a celé to je irská komedie :D

Už se nemůžu dočkat, až se na to podívám znovu, někdy za půl roku, protože tenhle film si to zaslouží ;)

P.S. Neviděl to už někdo?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Bemik » 25.05.2013, 19:05 hod.

ZOMB: Já ti nevím, možná je to českým dabingem, ale nepříjde mi moc černý, přestože sem se zasmál.
Sem docela zvylkej na černej humor, rasistickej humor, brutální humor, pedo humor a vůbec jakejkoliv humor, pokud je vtipnej. Ale většina filmu mi připadala vážná a kromě pár narážek mi teda moc nepřišlo, že by se ten černej humor zhoršoval až na hranici vkusu... :-/ Ale film je to zajímavej a docela mě bavil, rozhodně doporučuju, není to odpad jako většina filmů, na které člověk narazí při hledání dobrýho filmu ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nejlepší film

Příspěvek od ZOMB » 25.05.2013, 19:21 hod.

Je fakt, že jsem se na to díval v originále (stejně jako na všechny filmy nebo seriály, dabing prostě nesnesu) a Moran Dylan je prostě můj oblíbenec :D

Taky jsem se u toho nesmál celou dobu (ze začátku to bylo docela vážné až jsem se bál, že ten zlom nepřijde), ale jak se z toho bytu začalo stávat mrtvoliště, humor se dostavil :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Nejlepší film

Příspěvek od dawemorraless » 03.06.2013, 19:15 hod.

za poslední dobu teda nic moc filmy snad jen Detachment s A.Brodym a Jagten hodně slušná scifi Another Earth s akčních The Raid....co mě ale uchvátilo je Fincherův House of Cards (seriál)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“