Nejlepší film

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:
Nejlepší film

Příspěvek od t0x1c » 03.06.2008, 18:12 hod.

Posílejte zde své názory na nejlepší film co jste kdy shlédli ...
U mě to byl jednoznačně Forest Gump :)
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 03.06.2008, 21:29 hod.

Ou...... filmů, který mam dár, je až až. Ale nejvíc mam asi rád: Patriot (ten s Melem a ne s tim idiotem s copánkem XD), 300, Zelená míle, Road Trip, Mistři Hazardu, Jádro, Statečné srdce, Gladiátor, LOTR 1,2,3, Fotr le lotr 1,2, Piráti z Karibiku 1,2,3, Lord of the Weed - výborná parodie na LOTR XD, 60 sekund, Matrix 1,3, Tenkrát na východě, Pelíšky, Tmavomodrý svět, Pearl Harbor, Protiúder, Romper Stomper, Armageddon, Hitman, Znamení, Zachraňte vojína Ryana, AvP 1,2, Forrest Gump, Nepřítel státu, XXX 1, Apollo 13, Rychle a zběsile 1, Star Wars 1,2,3 - new, Blbý a blbější XD, ...určitě by mě ještě napadly desítky jiných, který mam hodně rád, ale to bych tady moch psát dva dny....a zrovna teď už mi žádnej nenapadá :D. Vlastně mě se líbí všechny filmy...skoro...ale tyhle asi nejvíc no. A pak nemam rád takový ty pochmurný filmy....feťáci, drogy, gangy, rodinný hádky,... Jinak mam rád filmy s hercema Tom Hanks a Mel Gibson - ty mam asi fakt nejdradši. A nenávidim ty filmy s tim hercem...dpc jak se jmenuje...jo už vim, Steven Seagal. A celkově Seagala fakt nemusim.... No a režisérů mam taky rád určitě hodně, ale jedinýho, kterýho jméno si pamatuju, je Steven Spielberg...ještě se mi nestalo, že by se mi nějakej film od něj nelíbil. A ty jeho filmy mají prostě šmrnc a vždicky mají něco víc, než ostatní. Steven je fakt dobrej rejža. Taky začal režírovat Mel Gibson...sice se mi nějak nelíbil ten jeho film Apocalipto a Umučení Krista suprově zrežírovaný atd, ale ten film nic moc. Ale myslim si, že jednou bude mít dobrý filmy. Hlavně jsem si všimnul, že se Melovi asi dost líbí krev :D. Ve většině filmech, kde hraje, režíruje nebo s tim nějak jinak souvísí, tak většinou tam teče krev proudem :D.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 04.06.2008, 02:59 hod.

Bohužel ne. :)...taky jsem je sháněl, ale asi to ještě vůbec "nenatočili". Btw nejlepší scéna byla s tim vozíkem jak přijel XD. "Nechceš tu s*ač ztlumit?!?" "s*ač?!? Staříku tohle je 5000w,...." a pak ten randál XD...už přesněš nevim jak to bylo a popisovat to je o ničem, ale z toho sem chcípal XD. Nebo "Megabongo" je taky dobrý XD. GavaGandalf XD, Reggae Gandalf XDD.... To je asi fakt jedna z nejlepších parodií :D.... a pak se mi taky líbila docela parodie na 300, ale tahle nemá chybu XD...jen škoda no, že to je tak krátký. Po tich nových dílech jsem se díval tak před půl rokem...skusim se teď po nich mrknout...

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 04.06.2008, 11:15 hod.

No něměcky neumim a proč bych měl? Existujou přece titulky :)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 05.06.2008, 22:04 hod.

Titulky na první díl seženeš všude a ten první díl mi taky chvíli trvalo, než jsem ho anšel ke stažení, ale kdo hledá, najde :). Mrknal jsem se na chvilku po tom druhým dílu a nic jsem nenašel a ani žádný extra info, co by pomohlo. Ale ještě budu hledat...doufam, že už je nebo co nejdřív bude, protože to bude určitě nářez :D.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 06.06.2008, 23:59 hod.

Ale teda největší ko*ot, kterou jsem kdy viděl, je Vesmírná pěchota 1 a 2 XDDD. to je fakt moc....jak může nějakej režisér takovou ko*ot natočit, to nechápu. Uplně o ničem fiml....totální blbost a jen tam stříká krev kde to jen jde. O to by ani tak nešlo, ale ten celkovej příběh atd....prostě hrůza. Z toho jsem fakt nemoch XD.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Lord_Sp » 07.06.2008, 08:59 hod.

hehe tušim si sa aj ty včera dival ... jednotka byla unesitelná ale co spravili ve dvojke to byla totální cocotina na pitchu fakt ...

no sine nejsem niaký moc velký divák ale podlá mňa je NAJstupidnejší film ERAGON ... s knihú to nemá vúbec nic společné snad jen postavi ... kdo nečítal knihu nemá šancu pochoopit očem to je ... a ješte si vtom filmu zmnenili dej což je vrchol ... des ...

Uživatelský avatar
Erendil
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Erendil » 07.06.2008, 21:20 hod.

no pry se bude tocit "Hobit aneb cesta tam a zase zpatky" tak na to sem hodne zvedavy, LOTR 1,2,3 byly super, i kdyz kniha je lepsi...

jinak souhlasim... Segala tez nemusim:-)
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá CHAOS.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Lord_Sp » 07.06.2008, 21:27 hod.

a je to niak potvrzený ? ... sem tež zviedaví :)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 07.06.2008, 22:22 hod.

To Lord_Sp - JJ díval jsem se, ale už jem to jednou viděl jen tak po kouskách, tak jsem se na to chtěl včera mrknout a to se fakt nedalo. Totální kravina...navíc to uplně ztratilo ten příběh s válkou s broukama...nevim no....jak 1, tak 2 jsou ko*ot, ale je fakt, že 1 se ještě jakž takž dala...K tomu Eragonu - Jak jsem viděl upoutávku na ten film, tak jsem si hned řekl, že to bude nějaká pohádka pro děti...nějaká kravina, tak jsem to ani neviděl a myslim si, že jsem o nic moc nepřišel :D.

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od t0x1c » 08.06.2008, 09:57 hod.

Erendil píše:no pry se bude tocit "Hobit aneb cesta tam a zase zpatky" tak na to sem hodne zvedavy, LOTR 1,2,3 byly super, i kdyz kniha je lepsi...

jinak souhlasim... Segala tez nemusim:-)
Hobit bude v pohodě, ale chtělo by to obsadit stejného herce Bilba jako v lotru
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 08.06.2008, 10:55 hod.

Kubaka píše:css co se ti nelibi na hvedzne pechote? to je brutus film xD

nekomu se taky hold nelibi krolthuv zadek no xD :lol:
Všechno! A myslim, že nejsem sám. Je to film uplně o hovně...celkově zpracovanej na ho*no a děj atd....prostě příšerná kravina. Jen ten děj XD..to mi prostě dostává :D:D. Nebo se všimni třeba tich triků XD. Nebo třeba na začátku XD...jak tam střílí 10 lidí do jednoho brouka a ještě jich stihne 5 zabít a stejně neni kaput a na konci tam jeden jde s jednou zbraní a všechny je kosí na pár ran XD. Nebo s tim Ricem...Jak mu tam zapíchne "to něco" do nohy a u něj dalších 10 brouků a skončí ten záběr tim, že se na něj brouk vrhne, on ječí jak blázen a najednou tma...za chvíli je na snímku vidět, jak je v tom "akvárku" XD jen s poraněním tý jedný nohy XD. Prostě to je uplně debilní film...nesmyslnej, neudělanej pořádně a nerealistickej. Jde jen o to, že je tam abnormálně víc krve...holt se všichni dívaj jen na tu krev, ale ty kraviny okolo přehlíží XD. Nebo další příklad jak tam je Rico na tom velým broukovi...ten se škube a hází sebou, ale neporazitelný Rico na něm furt stojí bez náznaku nějakých potíží s rovnouváhou XD. Až pak najednou trochu upadne...když by v realitě už vylít 10 metrů do vzduchu XD. Prostě se mi ten film nelíbí a nemá vůbec nic. Nebo třeba taky jak tam letěli k tý planetě po druhý s tima big loděma a věděli, že ty brouci zas budou vystřelovat to "plazma", ale lodi měli na sebe nalepený a hrozně překvapivě a akčně zas všechny lodě kaput. XD a takových kravin bych tam moch najít ješě spoustu. Neříkam, že tohle nemají všechny filmy, vždicky se něco najde atd, ale aspoň ten film za něco stojí, tohle je ale totální ko*ot.
Je to jen můj názor na film a nikoho nepřemlouvam, aby se mu taky nelíbil. Tak nevim co zas máš...jen říkam svůj názor...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Lord_Sp » 08.06.2008, 20:47 hod.

prosimťa jedna kulka prostrelý aj 3ch :D ...

tak piechota kravina je ale 1tka sa apoň dala ale 2ka byla oničem uplne (nechcu nadavat )

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 08.06.2008, 23:55 hod.

Kubaka píše:hafo te to vzalo co ?xD

no tak jako je jasny ze je to kravina ..je to neco jako novodobej Arnold kterej de s ak47 ,30 kulek v zasobniku a pokosi 50 lidi

to jep orste hvedzna pechota,a naopak ma neco do sebe aspon podle me xD
Ne nevzalo...vzal jsem to s vtipem a tys to určitě s vtipem vzal taky :D jen jsem chtěl říct, že ten iml rpostě nemusim :D. Jo a jak mluvíš o Arnoldovi, tak mi hned napad Schwarcik ve filmu Komando XDD Teda nevim jestli mluvíš zrovna o tom, ale asi ne...jako to mě taky dostalo XD Jak byl na to trávníku....všude kolem něj vojáci a kosili to do něj bez přestávky a Arník si jde...s pistolkou...na dvě rány dá 10 vojáů...ty zbylý asi zabil jeho krutej pohled XD..pak tam opět jde...v ruce brokovnici...na něho střílí z kulometů, samopalů a všeho možnýho, co tam měli, ale Schwarcík si jde v pohodě...pic bum bác a všichni leží...a Schwarcík si jde zas s jeho krutým xsichtem a hurá do boje XDDD to mi dostalo...a takových filmů s nesmrtelným Arním je hodně XD. A ještě se vrátim k Pěchotě - Nevíte jak se jim do tich jejich zásobníčků mohly vejít ty miliony vystřelenejch ran?!?:D A pak s překvapením skoro na "konci" filmu řekli "už nemam náboje" XDDD.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Lord_Sp » 09.06.2008, 16:08 hod.

malcius píše:U většiny filmů, kde vznikne pokračování díky úspěchu , stojí druhý díl za ho*no. Těžíja z úspěchu, lidi na to dou, že sa jim líbil první díl a pak sů zklamaní. Nicméně jako vyjímku potvrzující pravidlo bych uvedl Terminátora. Jednička je skvělý film, ale dvojka je jeden z nejlepších filmů vůbec (můj názor). O tom bych jen pěl chválu a mluvil v superlativech :)
nedaj bože sa ti Termoska v 3tim dílu nelúbila :D?

Uživatelský avatar
Erendil
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Erendil » 09.06.2008, 22:11 hod.

no taky vzpominam na Matrix 1... a pak rok potom ho davali v televizi... k te hvezdne pechote jak tady nadavate... tak se holt musim pridat :-) ty naboje bych prehledl, oni si vzdycky vymeni zasobnik kdyz se na ne nediva kamera :D
ale stejne nejlepsi film nemam... to nejlepsi serial, to je jina: Simpsonovi, Big Bang Theory, Red Dwarf,
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá CHAOS.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Lord_Sp » 10.06.2008, 14:04 hod.

jj Matrix 1 byl nej ... ty ostatné také byli dobré ale 1 byla proste cool

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Kubis » 10.06.2008, 14:10 hod.

Co se týče filmu tak určitě jeden z nejlepších je Statečný srdce a seriály Simpsnovi Red Dwarf :mrgreen:

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od Krolth » 11.06.2008, 08:32 hod.

Jj Dr. House je takys nej XD...nejlepší byl ten díl, jak tam byl na vozíku XDDD

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší film

Příspěvek od xXx » 13.06.2008, 14:02 hod.

xXx...né dělám si srandu :D ...poslední dobou se mě začínají libit válečné filmy jako je Zachraňte vojína Ryana nebo Nepřítel před branami, ale svůj nej film říct asi nedokážu :wink:
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“