Kecání

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Kecání

Příspěvek od Attia » 06.04.2013, 11:05 hod.

tak trochu po tom tvým příspěvku jsem se zamyslel nad D2 hodně do budoucna...napadlo vás někdy někoho jak budeme vypadat a co budeme hrát v důchodu? pokud vůbec budeme hrát a pokud vůbec budeme v důchodu?

Už vidím jak sedím jak 85letej stařeček shrbenej u toho obstarožního PC s win12 kde pařím dávno zapomenuté hry v čele s D2...vnoučata běhaj okolo a nedokážou pochopit jak můžeme ovládat PC tou divnou věcí (myší) a že musíme mačkat nějaký tlačítka aby postava ve hře udělala co chceme...

budou nám konvertovat D2 přes všelijaký emulátory do těch 3D prostorových monitorů s ovládáním bez myši a bez klávesnice, čistě pomocí snímačů na rukou. a budou se strašně křenit tomu co to hrajem a jak ta hra vlastně vůbec vypadá :-D

přemýšlely jste někdy nad podobnou otázkou? případně jak si tohle období představujete vy?půjdeme s dobou a budeme se učit pořád nový a nový technologie nebo na nás budou naše děti a vnoučata koukat stejně jako my koukáme na dnešní IT nepolíbenou seniorkou generaci? :-D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kecání

Příspěvek od ZOMB » 06.04.2013, 11:53 hod.

Co si v mládí zahraješ, ve stáří jako když najdeš ;)

Taky budu hrát D2 i ve stáří ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 06.04.2013, 12:39 hod.

Na stáří by se mi líbilo se odstěhovat na rodinnou chatu... V první řadě bych tam odmontoval ze střechy solární panely, vyhodil ledničku, sporák a všechno na propanbutan a zničil svoji starou nokii, což je asi poslední mobil, co tam chytne signál...

Budu realista, tak hezká budoucnost mě nečeká, nehledě na to, že ve věku 70+ budu ještě pořád přemýšlet, jestli si vzít do práce plenku a projímadlo nebo si vzít noční směnu. Takže na hry nebude čas...

Ale rozhodně si myslím, že atmosféra diabla 1 a gothic 1 + zábavnost diabla 2 mě přitáhnou zamachrovat na vnoučata, jak sme se měli špatně :D A to jim radši ani neřeknu o svých prarodičích, kteří si hračky vyráběli sami. Už ani já jsem neměl kamarády, se kterými bych si udělal prak, luk a nebo třeba chytal v řece kapry do košíků. Nebo cokoliv, co mě kdy lákalo v dětství dělat, ale moji kamarádi se v té době už zajímali jenom o gameboy a později playstation...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Kecání

Příspěvek od ihatemylifep » 07.04.2013, 11:05 hod.

;) Neberte to tak zle ,keď sme boli deti tak nás začali baviť hry, nemali sme nič iné na práci len sa hrať .. to isté keď budeme už jednou nohou v hrobe ;) spomienky nás stále budú ťahať zahrať si Diablo a hry ktoré nás bavili keď sme boli mladí a šťastní :wave:

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Kecání

Příspěvek od homeles8 » 08.04.2013, 19:52 hod.

nebudu zakládat nový téma, zeptám se tu. Máte někdo zkušensti s drogama? Vyplatí se to za ty peníze? Přemejšlim, že začnu fetovat, a třeba se pak zabiju, ale takhle je to divný :) Mám začít, nebo ne?
něco

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kecání

Příspěvek od ZOMB » 08.04.2013, 20:18 hod.

Zkušenost nemám, ani mě to neláká... určitě ne po tom, co jsem zhlédnul film Requiem za sen ;) http://www.csfd.cz/film/14317-requiem-za-sen/
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Kecání

Příspěvek od homeles8 » 08.04.2013, 20:32 hod.

ok, asi taky na něj kouknu a třeba mě taky odradí a třeba to tak bude lepší. Díky moc :-*
něco

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Gladiator91 » 08.04.2013, 21:01 hod.

homeles8 píše:nebudu zakládat nový téma, zeptám se tu. Máte někdo zkušensti s drogama? Vyplatí se to za ty peníze? Přemejšlim, že začnu fetovat, a třeba se pak zabiju, ale takhle je to divný :) Mám začít, nebo ne?
Logika jak stehno...vy..r se na drogy a začni sportovat ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 09.04.2013, 11:47 hod.

Nejlepší je, jak lidi začnou hulit a brat houby v sezoně a neřeší, co se o nich říká...
Potom, až už musej hulit každej den a bez ečka si nedokážou představit sobotní večer, tak se teprve začnou vztekle obhajovat, že "kdo hulí, není feťák" :D

Podle mě "feťák" (od slova amfetamin) nemá spojitost v dnešní době jenom s tvrdýma drogama... prostě závislost je závislost a je jedno, jestli na piku nebo třeba na kofeinu. Lidi říkají, že se to bere moc zvostra ohledně drog. Ale vidím to na lidech kolem... Lidem od nás, kterým se říká "smetánka", kteří nemají budoucnost, nejspíš jejich vrcholem kariery je základka...
Vlastní bratranec přestal zdravit členy rodiny a lidi mi říkají, jak chodí sjetej bez cíle hodinu v kuse po nádraží...
Trosku z lidí může udělat cokoliv, i to hulení. Záleží jenom na lidech... Znám oproti tomu i dost lidí, co nemají problém se krotit a dopřávaj si ečko nebo trávu jenom jednou za čas a když je příležitost a nebrání jim to uspěšně studovat...

Takže je to na lidech... Má někdo jinej názor?
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Kecání

Příspěvek od ZOMB » 09.04.2013, 13:37 hod.

Tak nejsou drogy jako drogy...

Nemám třeba nic proti, když si nějaký umělec (z povolání) vezme LSD za účelem nového prožitku, který může poté ztvárnit třeba na plátně...

Nesmí se to však stát každodenní záležitostí...

Nebo třeba již jmenovaný kofein, nebo třeba alkohol... to všechno jsou drogy a samozřejmě je to jen na člověku, pro co se rozhodne.

Já si třeba nikdy nevypěstuju žádnou závislost (alespoň se o to budu snažit) už jen kvůli tomu, že chci být svobodný a mít kontrolu nad svým životem :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Kecání

Příspěvek od homeles8 » 09.04.2013, 13:42 hod.

Sportovat určitě nezačnu, to já radši hraju na kytaru. Jinak já jsem taky dřív trochu hulil ale pak jsem se zhulil víc a pos*al jsem to u jedný slečny a od tý doby nehulim :)) Teď už ani moc nepiju, no. Cigára jsem nikdy nekouřil. Říkám si že drogy jsou drahý, ale když se předávkuju a umřu, tak mi to bude jedno :ble:
něco

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 09.04.2013, 13:51 hod.

ZOMB píše:
Já si třeba nikdy nevypěstuju žádnou závislost (alespoň se o to budu snažit) už jen kvůli tomu, že chci být svobodný a mít kontrolu nad svým životem :D

Amen ;) Plnej souhlas...

Ve výsledku piju alkohol jenom jednou za dva týdny, když je příležitost. Nekouřím. Nepiju ani kafe, jenom čaj. Nejím sladký a místo slazených vod piju jenom čistou vodu a mlíko.
Lidi se mě ptají, co z toho mám...Nehledě na zdravotní a finanční stránku věci... Co jím a piju mi chutná víc, než to, co nepiju a nejím. Kdyby mi nezdravé chutnalo, asi ho i jím, proto se v létě na grilování a tučném mase nijak neomezuju. :D

Ohledně drog... kdybych na to měl peníze a věděl, že to budu mít pod kontrolou a měl bych to rád, asi bych se toho nebál. Jenže peněz má každej málo a jestli to bude mít člověk pod kontrolou, sám nikdy neodhadne...

BTW: Co říkáte na závislost na adrenalinu??? Rád jezdím na prkně (SNB) a neodmítnu žádnej adrenalin (krom auta, kde na silnici jezdím jako člověk ;) )
Máte závislost na adrenalinu?
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kecání

Příspěvek od DeathHero » 09.04.2013, 14:13 hod.

@Bemik coze ty nejis sladky jak to delas :shock: ? mozna vam to prijde divny ale uz nekolik let nepiju vodu z kohoutku jenom balenou jinak nekourim cigara na pivo chodim jenom jednou po vejplate :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Kecání

Příspěvek od Secondface » 09.04.2013, 16:06 hod.

Já třeba nejím sladký protože mě potom bolej zuby... max si dám nějakou sušenku, yogurt, výjmečně palačinky.
někdy jsem zo to i rád, páč karamel, čokoláda a takový ty sladký co se lepí zuby je děs a radši si to odpustím.
jinak co se týče vody tak si dělám sirup ale máme doma filtr na vodu takže co se týče kohoutku tak vyřešeno :)

a závislosti? vyzkoušel jsem cigarety, ečko a trávu když nepočítám alkohol
cigarety i když mi to spolužáci furt nutily, tak mě nedonutili si někdy koupit krabku radši jsem to utratil jinak :D
ečko s alkoholem mám špatný zkušenosti... no nevím jestli úplně tak špatný ale druhej den si nic nepamatuju :D a co jsem viděl pak fotky tak... takže už taky ne :lol:
trávu člověk pozná na 10 metrů, že to má někdo u sebe takže taky nezájem... navíc jako ečko to nedělá dobrotu s alkoholem :D
a s alkoholem mám po tom dvě nálady: bud se nedokážu přestat smát a nebo jsem agresivní


jednou týdně nebo jednou za čtrnáct dní chodím se spolužákama chlastat, s tím jsem spokojenej, i když teď přes zimu to bylo slabší.

jinak se podezírám ze závislosti na počítači :D ale je to těžký když na tom v práci pracuju a mám to i doma... :OXO
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od BliiNky » 09.04.2013, 18:00 hod.

As for me, má se to následovně:

Alkohol: do devatenácti jsem měl potřebu do sebe pořád něco ládovat ať jsem šel na jakoukoliv akci. Přesto jsem se nikdy nepoblil (za což jsem upřímně rád, jelikož ten pocit nesnášim). Poslední dva roky mi bohatě stačí jedno - dvě pivka a pak piju nealko. Chutná mi to zkrátka víc a opojení z alkoholu lze nahradit i jinak, než abych za jeden večer prošustroval celou výplatu.

Tvrdý drogy: Ne, ne a ještě jednou ne. V prváku na střední jsem nějakou dobu hulil - zpočátku do bylo fajn, ale jednou přinesl kámoš nějakej podezřelej matroš a bylo mi po něm strašně. Prvních pět minut jsem se řehtal jak idiot, pak se mi rozbušily všechny tlakový body v těle a po zádech mi alespoň tři hodiny v kuse cupitali mravenečci. Já do toho recitoval "Hospodine, pomiluj ny" a modlil se, ať ten večer přežiju. Ve finále to až tak velký drámo nebylo, ale od tý doby se na podobný věci bojim sáhnout.

Cigarety: Tabák, papírky a filtry u sebe mám pro jistotu pořád. Když mám chuť, tak si umotám a zapálím, když ne, tak ne. Výhoda balení je v tom, že když je člověk v hospodě, kde má tendenci kouřit v jednom kuse, tak toho nevyhulí tolik, jelikož balení zabere čas a dá to práci.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Fraxinus » 11.04.2013, 12:53 hod.

Já to mám takto:

Alkohol: První zkušenost z omylu v 6 letech, kdy si člověk poplete skleněnou láhev s bezinkovým sirupem se skleněnou láhví, v níž byla domácí slivovice....a člověk to k tomu smrtelně synergizoval zálibou ten sirup panákovat na ex....Výsledek? Rudej obličej, oči vypouklý z ďůlku, úprk k nejbližšímu umyvadlu, výprsk toho, co zbylo v ústech a důkladně provedená ústní hygiena vodou tak dlouho, dokud ta slíva byla v ústech cítit...každopádně jsem potom odmítal až do 17 let cokoliv alkoholického ochutnat, byť jsem to měl ve formě přípitku dovolené např. o Vánocích....nyní se alkoholu napiju občas, někdy vícekrát týdně, jindy půl roku nic. Opitej do němoty jen jednou jedinkrát (někteří diskutující na fóru vědí :lol: ), opitej hodně jen 3x (2x Silvestr, 1x Velikonoce), opitej do nálady nepočítaněkrát. Každopádně ani jednou jsem se po alkoholu napozvracel, i když v případě toho případu do němoty jsem měl na kahánku.

Tvrdý drogy i měkký drogy: Nikdy v životě jsem to nezkusil a nezkusím. Patřím mezi tvrdé puristy.

Cigarety: Rovněž ne, smrdí to jak spálené seno a hrozně nerad pak čichám ke svému oblečení, když přijdu domů z hospody.

Sladké: Jak kdy, někdy jsem schopen sníst na co přijdu, jindy mám ke sladkému odpor. Každopádně se vyhýbám těm sladkostem, které se lepí na zuby (vyjma karamelu, který miluju, u toho to rád překonám). Čaje zásadně nesladím, postačí k němu marmeláda namazaná na chleba.

Počítače: Jojo, v ranném mládí videohry, v adolescentním věku PC hry, později se k tomu přidala záliba v editaci wikipedie a nyní tvorby webu...a člověk se tomu nevyhne ani při práci.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od BliiNky » 15.04.2013, 14:57 hod.

Teď jsem tak brouzdal Youtubem a narazil jsem na jedno video, kde se týpek pokoušel dohrát Diablo podle následujících pravidel. Zkoušel něco podobnýho někdo z vás taky?

http://freetexthost.com/xzjhgnw5pp

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 15.04.2013, 15:26 hod.

Zkušenost s tím nemám, ale jakej bude mít cca lvl postavy, pokud se dostane na konec hellu? Když musí hrát pořád na pl 1 a nesmí do žádné lokace vstoupit více, než jednou??
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.04.2013, 15:49 hod.

Něco podobného jsem viděl. Ale ten člověk to jel stylem Naked (bez merca, charmů, nakupování flašek apod.). Taky měl ale pevně daný, že musí sejmout všechny supeunikáty ve hře.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od BliiNky » 15.04.2013, 18:07 hod.

@Bemik: Pod videem psal, že si představuje cca lvl 61.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“