Kecání

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 15.04.2013, 18:31 hod.

Představa hezká... Uvidíme výsledky, sem docela skeptickej
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Fraxinus » 15.04.2013, 22:03 hod.

takže pánové...ehm...hlásí se někdo z vás dobrovolně? :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od BliiNky » 15.04.2013, 23:08 hod.

Tak do roka bych to rád vyzkoušel ;) Dřív se k tomu bohužel nedostanu :twisted:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.04.2013, 22:00 hod.

Včera i dnes luxusní Liga Mistrů. Tak krásnej a útočnej fotbal jsem už dlouho neviděl.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Kecání

Příspěvek od ihatemylifep » 25.04.2013, 15:36 hod.

Máš pravdu , už dávno som si tak neposedel pri pivku a nepozeral na niečo zaujímavé ;) aspoň vidíme aká slabá je slovenská a česká liga ;D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.04.2013, 16:34 hod.

Tak česká, slovenská, maďarská, bulharská, rumunská, slovinská...atd. liga je svou kvalitou dána od ekonomiky státu. Jelikož v těch státech nejsou love, tak v nich těžko můžou hrát dobrý hráči. Když pak nějakej kádr z této země postoupí do základní skupiny LM, tak je to pro ně svátek. Včera a předevčírem to byl ale fotbal jak se patří. Jsem zvědav, jak dopadne německé finále, protože nevěřím tomu, že jak Barcelona, tak Real v odvětě nasázej 5 branek.

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Gladiator91 » 25.04.2013, 17:26 hod.

Jenom bych doplnil, že Real když vyhraje 3:0 tak postupuje, Barca když chce aspoň prodlužovat musí dát 4. Jako fanoušek Realu mě včerejší výsledek moc mrzí, ale lhal bych, kdybych nepřiznal, že Real hrál hrozně a Borusia vyhrála zaslouženě.
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.04.2013, 18:15 hod.

Já vím, že Realu stačí vyhrát 3:0, ale to je právě ono. Oba španělské týmy to budou muset otevřít už od 1.minuty. Obránci se budou muset hrnout taky do předu. Pak stačí hostům jeden gólovej brejk (kterých nejspíš bude požehnaně) a je hotovo.

Nejvíc jsem zvědavej na Barcelonu, jestli si budou pořád jak cabani do nekonečna nahrávat :D Je vidět, že jakmile není fit základní jedenáctka, tak je to jen lehce nadprůměrnej tým. Rohy, potažmo 90% centrů končí jejich prohraným hlavičkovým soubojem a když potom narazí na dobře zorganizovanej kádr, jako Bayern, tak nevědí, co mají vlastně hrát. V tom zápase to bylo úplně evidentní. Prostě nevěděli kudy...

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Gladiator91 » 25.04.2013, 18:39 hod.

Abych pravdu řekl, že i kdyby Real dokázal vyhrát 3:0 a postoupit, tak Bayern je letos jedinečnej :-)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Kecání

Příspěvek od ihatemylifep » 25.04.2013, 19:30 hod.

Nemecký futbal som mal vždy rád ... hlavne na majstrovstvách sveta si nikdy nenechám ujsť ich zápas :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Fraxinus » 26.04.2013, 10:02 hod.

Kdo chce vidět i v českých luzích a hájích pohledný útočný fotbal, nechť si v blízkosti svého bydliště zjistí, zda omladina místního klubu nehraje Juniorskou ligu. Hrajou tam obvykle hráči 19-20 let, kteří hrajou o angažmá u áčka a jedou tedy naplno + tam nastoupí občas až 5 lidí z A týmu (i ti co třeba v sobotu hráli v A v základu). Pískají to prvo i druholigoví rozhodčí, jen s tím rozdílem, že když v těch zápasech jde z výsledkového hlediska o kulový, že se píská rovina, za celý rok jsem neviděl jediný zářez a nezaznamenal jsem fňukání ani od hráčů ani trenérů. Simulování je tam také jev poměrně vzácný. Jako bonus se dá považovat to, že tam uvidíte v pomalu každým zápase i 30 a více střel na bránu. :) Fotbálek hraný na profesionální úrovni tak, jak má vypadat.

Nechápu, jak někdo může fandit cizákům, kteří kolikrát nemají s Čechama a českým fotbalem vůbec nic společného...ok fandit kontrétním hráčům v zahraničním týmu, proč ne. Ale fandit jednou realu, jednou barceloně, jednou arsenalu, jednou bayernu, atd... to mi připadá kapku moc. Radši chodit na náš fotbal a ocenit, co tu máme, nebo na těch juniorech, co tu brzy už budeme mít.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Gladiator91 » 26.04.2013, 20:09 hod.

Mě to vysvětlovat nemusíš ;) hrál sem fotbal 8 let. Real je mým srdcovým týmem už od první třídy. Nejsem přelétavej fanoušek, ale nyní nemám tolik času na to, chodit se na fotbal sám koukat, tak koukám v telce ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.05.2013, 17:45 hod.

Opět úžasné zápasy. Nejsem sice žádnej fanda Realu, ale je fakt, že posledních 5 minut jsem jim to přál. Už od 1.minuty to byl z jejich strany masakr fotbal. V 10. minutě měli snad 5 rohů. Později se ukázalo, že byla velká škoda, když v 1.poločase nedali aspoň 2 góly...šancí na to bylo haba kuk. Dortmund ale taky solidně zahrál...nebo spíš...hrál to, co potřeboval. První poločas patřil jednoznačně golmanům...neuvěřitelné zákroky od obouch. Nejvíc jsem zvědavej, kdo v létě uloví Lewandovskeho, protože ten borec je neskutečnej.

To, co včera předváděla Barca, mi přišlo jak parodie na fotbal. Mají manko 4 gólů, ale celej 1.poločas si vesele nahrávaj, jak kdyby první špíl zkončil 0:0...fakt másla. Jak každej říká, že Barcelona není o Messim, tak omyl, je! A řek bych, že se začíná pomalu projevovat i absence Guardioly. Ale k zápasu...nejvíc jsem se musel smát a zároveň nad tím kroutit hlavou, jak všechno se*ou do středu hřiště, i když je evidentní, že tudy cesta nevede. Když měli protiútok, tak to pokaždé zbrzdili zbytečnou přihrávkou zpět a 3 hráči Bayernu už byli za balónem...demence. Prostě...i kdyby se hrálo 5 odvet, tak by pokaždé Barcelona tahala za kratší konec.

Nejvíc mě ale dokáže vykolejit, když někdo začne tvrdit, jak je španělská liga nejlepší na světě. Španělská liga je jen Real, Barca a Atlético...zbytek je póvl.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Kecání

Příspěvek od Bemik » 03.05.2013, 04:21 hod.

Zdarec lidi, přeju hodně štěstí všem, co dneska maturujou :wave:
Vám ostatním hezkej den ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kecání

Příspěvek od DeathHero » 12.03.2014, 17:59 hod.

tohle me rosekalo :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kecání

Příspěvek od Psychotoxic » 09.05.2014, 21:13 hod.

Tak ja taky něco pokecám, namísto toho aby jsem zakládal novej topic to hodím tu.
Nevím jak to je u vás, ale ja jsem ješte hezčí oči neviděl: Obrázek
s12.postimg.org/6ll55dyl9/image.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=7N3N_nG ... e=youtu.be
Co na ně říkate?
Naposledy upravil(a) Psychotoxic dne 10.05.2014, 14:31 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: Kecání

Příspěvek od moonfear » 10.05.2014, 10:57 hod.

Nope :)

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.10.2015, 16:24 hod.

Zdarec. Pokud by jste věděli o někom, kdo hledá v Brně pronájem pokoje, tak dejte vědět ;)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kecání

Příspěvek od Psychotoxic » 08.11.2015, 20:35 hod.

Prečo tento maník nie je v Blizzard týme neviem, lokácie by vyzerali poriadne geniálne https://www.youtube.com/watch?v=tPROKr2EfpM

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecání

Příspěvek od xXx » 16.11.2015, 14:34 hod.

Kurňa kde jsou ty časy, kdy se tady spamovaly kraviny :D
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“