Warhammer/Warhammer 40K

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od SkoroPaladin » 05.01.2013, 16:54 hod.

Nějakej příznivec světa warhammeru/warhammeru 40k? Ať už knížek, RPG her, armád figurkových (do šrajtofle neskutečně lezoucích), PC her?

Za mě (co opravdu možu)

Knihy:
Z Warhammeru: Gotrek a Felix (jen ty co napsal King, pak už kvalita poněkud upadá). Malus (to je aspoň "hrdina" bez bázně a hany, Mirek Dušín by mohl závidět).
Z Warhammeru 40k: 13th legie (Gav Thorpe to prostě umí napsat :-). A sérii Hvězdnýho Vlka sem taky zhlt jedním dechem (ale zase jen dokud to psal King... pak je to opravdu bídně napsaný... ačkoliv snaha asi byla).

PC hry:
Dawn of War (vřele doporučuju mod Titan wars, který se řídí mnohem víc fugurkové předlohy a obsahuje opravdu mnoho nových jednotek). Dál jsem strávil nejednu hodinu u Final Liberation.
Pro zajímavost - do vynikající hry "Operace Flashpoint" existuje mod ze světa warhammeru 40K (už zabírá několik giga myslím :-)) a komunita která tento mod vyvíjí je stále živá. Tento mod obsahuje nepřeberné množstvíé jednotek/zbraní z WH40k. Udělat si v editoru Flashpointu (který je velmi lehký/intuitivní) epickou bitvu ve vylepšeným enginu OFP... to má něco do sebe (támhle jde několikasetmetrové titán... po té co Orkové rozsekali Gardisty na kaši, naše četa Ultramariňáků kosí Orky po kyblech ;-)).
Naposledy upravil(a) SkoroPaladin dne 05.01.2013, 17:18 hod., celkem upraveno 1 x.
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od Lemurman » 05.01.2013, 17:14 hod.

Warhammer sem hrál, pak jsem ale přešetl na LOTRa.
Obrázek

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 08.10.2015, 20:16 hod.

Blýská se (asi lighnting bolt) na ještě lepší Warhammer časy. Aspoň doufááám. Su natěšené na Total War: Warhammer.

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od moonfear » 09.10.2015, 07:01 hod.

Ke knihám wh40k - výborná série je s gauntem, jak to vypadá očima gardisty, několik knih a bavily mne stejně jak ragnar
Using Tapatalk

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 09.10.2015, 07:28 hod.

JJ, Gaunt je taky dobrej (mám je všechny).

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od pns » 10.10.2015, 09:15 hod.

pro pc snad jen total war a http://www.returnofreckoning.com/

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Warhammer/Warhammer 40K

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 10.10.2015, 14:08 hod.

Teď se úplně nechytám jak si to pns myslel.
Pokud tak že ostatní nestojí za řeč tak nesouhlasím. Pokud to takto myšleno nebylo - tak si aspoň zapíšu ;-).

Dawn of War od Relicu se dle mýho soudu povedlo (až teda na to - že neustále vydávali další datasisky a mastily si kapsu). Některé MODy pro Dawn of War jsou vynikající. Výše zmíněné Titanium Wars nebo Ultimate Apocalypse (zejména Ultimate Apocalypse) jsou velmi dobře vybalancované, přidávají obrovské množství jednotek/stran (s obrovkskými možnostmi vybavení čety + získávání expů například) mnohem bližší deskové předloze.

A moje srdeční záležitost - mod pro Warhammer40K do OFP už je sice poněkud obstarožní. Ale když Garda/Space Marines brání nějakej pahorek, za vama stojí 100 metrovej Titán a proti vám se řítí stovky Orků a vy to všechno vydíte v rámci 3D person view, pálíte a pálíte (a ste spíš v multiplayeru s kamošama 5-tý kolo u vozu) - jako by ste tam byli doopravdy ;-).

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“