DOHODA - Noví hráči, čtěte.

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 14:08 hod.

Protože má DOHODA skoro 300 kliků, beru to už jako dobrý vzorek. Jediný protiargument měl dawemorraless. Vysvětlení ale přijal (psali jsme si následně ve hře).

Takže není důvod, proč DOHODU nepavažovat za dohodnutou. ;) HAVE A GOOD FUN!

Raider03
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raider#2175

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Raider03 » 10.09.2013, 15:50 hod.

No ono ze má téma 300 kliků není moc vypovídajcí zrovna, oni lidi spíš ze zvědavosti koukaj na každej novej příspěvek, jako v každym jinym tématu. Jinak osobně mi tohle přijde jako pěkná kravina :roll: Jestli hraješ a na prodáváš na aukci nebo ne, to už je uplně mimo podle mě teda :) Ale co sem si všimnul, tak ( Drsmo ) rád slovíčkaříš :lol: neber to ve zlém :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 16:01 hod.

Raider03: možná proto, že se hodně lidí za každý slovo chytá. (neber to ve zlém :wave: ) Třeba příklad mých napsaných 300 kliků. OK, jak myslíš. Můžu k tomu napsat ještě, že to tu bylo vystavený týden. Lepší? (PS jasně, že vím, co znamená počet kliků) A včem je problém? Prostě to vidělo X lidí za dost dlouhou dobu a každej mohl i ze zvědavosti se zeptat, nebo upozornit.

Jestli prodáváš nebo ne je sakra velkej rozdíl.



EDIT: Jinak mám nejradši, když se něco řeší týden, nikdo se nevyjádří za celou dobu a když už se to uzavře, tak přijdou řeči o kravinách. Nemyslíš, že když tě to nezajímalo do teď, že bylo trochu zbytečný to teď už vůbec někomu sdělovat? (a nepiš mi, prosím, žes to tu našel právě dneska, ok?..)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Javurek » 10.09.2013, 16:33 hod.

Já bych tam možná dopsal že pokud chce někdo prodávat a hrát NO AH tak může ale ty goldy s tou postavou používat nesmí. Protože jsou lidé kteří hrají i s jinými postavami na stejném účtu.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 16:43 hod.

Javůrek: Na to slouží DropONLY. (pokud se někdo nechce zabývat nějakým tříděním goldů...)
Pokud se jedná o tebe, jak jsme se bavili, že si chceš goldy někde psát bokem, abys je nepoužil u NoAH a přesto si chceš říkat NoAH, je to na tobě, jestli si to jseš ochotnej hlídat. Myslím, že proto nic dalšího nepotřebujem, ne?..

Je to trochu nestandardní, ale jestli si to chceš takhle počítat, proč ne..

EDIT: docela se totiž obávám formulace a pochopení tohodle...(u tebe vím o co jde z dřív, ale řekl bych, že budeš asi výjimka :D Prakticky, koho znám, že jede bez AH, tak celou dobu, nebo to oddělil serverama, nebo HC/SC atd.. )

Pokud to ty budeš dělat takhle, nevidím problém..


EDIT: VYDRŽTE CHVÍLI, MÁM NÁPAD. NIC SE NEZMĚNÍ, JAN BUDE VŠE JASNÉ PODLE JAVOROVA PŘÁNÍ. HNED TO SEM DÁM NA SCHVÁLENÍ

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 17:07 hod.

UPRAVENÉ ZNĚNÍ 1.1


NoAH – postava, která nemá GOLDY ani ITEMY z AH
(může tedy předmět od jiných hráčů přijmout)

Selffound – postava, která nemá GOLDY ani ITEMY z AH ani od jiných hráčů
(čistý samosběr)

DropONLY – postava, která nemá ITEMY z AH
(může tedy předmět přijmout od hráčů i používat GOLDY z AH)


významově se nic nemění (pokud jsem něco neopoměl)

Javůrek: takže takto by dle nové formulace bylo jasné, že když budeš mít prachy NoAH napsané bokem, víš, kolik můžeš za NoAH utratit a je to. Když to nepřešvihneš, tvoje NoAH postavy zůstávají NoAH postavami, protože nemají GOLDY z AH. (vtip je v tom, že jsem to vstáhl k postavě)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od dawemorraless » 10.09.2013, 17:53 hod.

DrSma pěkně jsi to vymyslel :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 18:05 hod.

dawe: no, jestli se to líbí tobě, tak už musí asi každýmu :lol: (sláva za ty dary :green: )

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Javurek » 10.09.2013, 18:06 hod.

jako takhle je to super .) Ani nevím zda v té situaci budu, navíc mě by oddělení nepomohlo, já už předtím hral na US :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 18:10 hod.

No paráda. Vzácná hladká shoda. Ještě to teda pár dní nechám takhe k diskusi a když nenajdeme problém, upravím pak první článek jako hotovou věc, OK?
(novou formulaci dám do čl.1 už teď, když je to zatím schválený)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Javurek » 10.09.2013, 18:59 hod.

U NOAH by mělo být, že když přijímá itemy tak taky nesmí být od postavy co nakupuje na AH

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 19:07 hod.

DrSma píše: Současně bych chtěl všem, kterým na tom záleží, připomenout, že je pouze na nich, aby si pohlídali a nenechali zkazit hru někým cizím, kdo jim daruje předmět zakoupený na AH.
Chtěl jsem to podat nenásilně. Ve finální verzi to můžu ještě zvýraznit, ale myslím, že to říká vše. ;)
EDIT: (ono to totiž platí pro všechny skupiny, ne jen pro NoAH. Žádná skupina nesmí mít ITEMY z AH, takže ani nesmí brát od AH hráčů..)

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Tomovous » 10.09.2013, 20:54 hod.

Myslím, že je to docela přehledné A přestože jde občas slovíčkaření, tak pravidla taky musí být. Díky za to :)

Napadla mě ještě jedna kategorie, která se může aplikovat vlastně na všechny 3 způsoby hraní a to je twinked/untwinked. Já třeba cokoliv, co není v rámci mp10 NoAH challenge, hraju s twinked charakterama (vlastní dropy si často schovávám pro pozdější použití při levelování nebo jako boost).

U mp10 jsem se nechal inspirovat a vlastně nechodím do truhly vůbec - itemy buď rozdám, prodám vendorovi nebo roztavím a všechny suroviny nosím u sebe v batohu. Když postava zemře :dead: , v prach se obrátí vše a novou postavu založím znovu na zelené louce.

Jak hrajete vy? :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 10.09.2013, 21:43 hod.

Tomovous: další kategorii určitě zakládat nechci. Jestli si to uděláš tak, že si věci budeš dělit i mezi postavama (hra jen s báglem), no problemo, ale kategorie z toho nebude :) (už tak někteří remcaj, že tři je moc :lol: )

Máme pokryty všechny způsoby hry bez AH z hlediska způsobu získávání goldů a itemů postavama.

Svoje dropy si klidně libovolně schovávej pro svoje postavy. Tady vlastně nejde o nějaký pravidla, žádný de facto nejsou. Jde v podsatě jen o jedno. Nekupovat na AH a podle toho, jak se na to kdo kouká si může vybrat ze tří kategorií. Jde jenom o pojmenování toho, jak člověk hraje, aniž by to pořád musel sdělovat a bylo to jasné z názvu.

A jak hrajeme my??..o tom se tu bavíme celou dobu :) Přečti si čl.1. (a taky podpisy některých zúčastněných tady v Sekci)
Zatím jsou tu jen NoAH a Selffound figury.


Pokud by ti to bylo málo, hraje se tu ještě BrotherhooD. Dá se říct, že se to celkem podobá MP10 Challenge. Ale hraje se libovolné MP a dá se i SC.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 11.09.2013, 13:28 hod.

Javore, stačí ti to takhle napsaný? S tou hrou pouze mezi hráči bez AH?
Mělo by to stačit. Je každýho věc, jak si pohlídá s kým hraje. Kdo chce čistý figury, nebude hrát s nikým, o kom nic neví..
(mlčení je sice souhlas, ale víš jak.. :wave: )

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Javurek » 11.09.2013, 15:43 hod.

Jo asi dobrý. a Btw to je strašnej výraz ty tvoje "figury" .)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 11.09.2013, 16:08 hod.

Aspoň mě všude poznáš :lol:

EDIT: Dneska mě napadla další výhoda nové formulace. Vlastně by nic nebránilo hrát dokonce s AH figurama ( :lol: ) v coopu, kdyby člověk při tom coopu jel jako Selffound :wave:

Sice by dostával expy od AH hráčů, ale to zas takovej problém nevidím asi. Protože protáhnout se lidi můžou i NoAH NoAHa. To je o každým, jak se k tomu staví. Nikdo se tu zatím neprotahuje, za což jsem rád. Navíc novej Paragon je takovej zgarb, že se za expama už asi nikdo honit nebude...

To je taková úvaha do budoucna..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od Javurek » 11.09.2013, 16:56 hod.

Jenže to mi přijde nefér, protože ten co si nakoupil v AH to kosí třeba líp a ty se jen vezeš.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 11.09.2013, 17:11 hod.

Však jasný, ale protáhnout se můžeš nechat i od NoAHa.
Kdybych chtěl, zaškemrám u Wulfa s Dawem a za chvíli mám na GURUovi 60. Ale já nechci. Jak píšu, je to o lidech.
Však je to jen úvaha do budoucna, protože ještě nevíme, jestli se novej Paragon projeví podle očekávání.

Jsem taky pro, aby se hrálo jen s neaukčníma figurama v coopu :wave: (takže to teď už klidně považuj za uzavřený téma) Chtěl jsem upozornit, že ta nová formulace je opavdu dobrá a nechává dost volnosti i výhledově.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DOHODA - Noví hráči, čtěte.

Příspěvek od DrSma » 12.09.2013, 17:53 hod.

Pokud nebudou další rozumné připomínky, DOHODA bude ukončena 22.9. (NE). Pak upravím čl.1 jako schválené většinové stanovisko pro tuto Sekci. Do té doby je čas se ještě vyjádřit.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“