Inferno barbar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tullvan
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tullvan » 01.06.2012, 05:40 hod.

DeathHero píše:ahoj mam otazku v kolika skillech muzu mit body tim myslim kolik budu mit skillu muzu mit vsechny nejsem si jisty videl jsem video kde mel barbar skoro veschny skilly aktivni je to mozne ja mam strach do kazdeho noveho skillu investovat bodik abych si zbytecne nevyplejtval skill pointy.

Jaké body ?
Obrázek

HC Crusader lvl 70 Paragon lvl 20

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Inferno barbar

Příspěvek od DeathHero » 01.06.2012, 05:51 hod.

tvl to jsem zmatenej ono to neni jako v Diablu 2 ze dokazdeho skillu davam bodik takze na lvl 60 mam vsechny skilly k pouziti to snad ne ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Mmariner » 01.06.2012, 05:56 hod.

martinnohac píše:
Mmariner píše:
Marous píše:Kdyby nekdo nasel video jak si barbar dava championy(nejlepe co maji ohen,bublinu) v act3,pls hodte sem odkaz.Pac nevim kolik bych mel mit resilky abych aspon chvilku prezil.
To mě neříkej že rozdíl mezi act2/3 je zase takovej vytěrák jako 1/2 :/ Já jsem se doplácal do actu 2 a jsem v prdeli... itemy na AH se nedaj koupit pod 2 mega(kolem5) a tak se mě z diabla zrodila čínská grindovací mašina... :(
Na farme mam ted akt2, ale akt 3 je pro me hrozne nekomfortni a umiraci hra (50khp, 900 res se shoutem, 28k dmg v boji). Na AH uz je tezke najit upgrade za rozumne penize. Resim to tak, ze pockam az fetaci vyfarmej itemy a na AH klesne cena + se objevi nejake lepsi. Preci jen fetaku co maj na farme 3 a 4 neni zas tolik asi.
Hej tak to už na to asi kašlu, nejspíš se k tomu vrátím za nějakou dobu kdy budou snad ceny itemu přijatelnější.. Nebo tam nahodí oni tu RMAH a už nekoupíš za goldy nic schopnýho a bude to v kopru celé...

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Marous » 01.06.2012, 08:08 hod.

Martinnohac : Predpokladam ze mas two hand kdyz mas takovou dmg ne?
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

martinnohac
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Inferno barbar

Příspěvek od martinnohac » 01.06.2012, 08:36 hod.

Marous píše:Martinnohac : Predpokladam ze mas two hand kdyz mas takovou dmg ne?
Nn, one hand. Takove dmg mam kdyz se mi nastackuje frenzy a jsem na full rage (coz jsem porad).

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Inferno barbar

Příspěvek od lukas1135 » 01.06.2012, 18:25 hod.

kolko je optimalne mat hp , resist a dmg na prejdenie actu 2 na inferne ??

mam 30k , 500-600 resist s buffom , 9k dmg s buffom a je to pre mna stale neprejditelne

a aky build na act 2 ?

vdaka

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Ravenwolf » 01.06.2012, 19:12 hod.

Lukas mam 37k hp, 800 ressity, 9,5k armor(s buffem i ty ressity), 8500damage, 31% block chance na štitu a 20% meele redukci a progresnu to k belialovi ale jeho nedam :-D

Použivam frenzy se sidearmou, charge s healem, Bersekra s insanity runou, ertqueke s posledni runou, warcry na ressity a revenge s 30% šanci.
Do elitek naběhnu s berserkrem a eartem. Na Elite vosy se*u ty skipuju je to na dlouho :-D
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 01.06.2012, 21:12 hod.

Lukas:

akt 2 se da pri 800 allres a klidne i s 2handou. Mel sem asi 20k dmg. Docela funny je neustale chargovani skrz skupinu mobu pomoci runy na snizovani cd.
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Inferno barbar

Příspěvek od lukas1135 » 01.06.2012, 21:30 hod.

Vdaka chlapi, idem teda este farmit

Gear ste kupili v ah alebo vam padli dobre veci pocas farmenia?

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 01.06.2012, 23:36 hod.

Něco nakoupil něco vydropoval něco ukraftil. Jinak, když člověk věnuje trochu času searchování na aukci, tak může mnohdy levně nakoupit hodně slušné itemy a dokonce na tom vydělat pokud to opětovně prodá. Důlěžitá je znalost cen a znalost toho trhu obecně. Platí zde většina ekonomickejch pouček jako v reálném životě.

Na farmení je dobrej ten Butcher v infernu, je to jednoduchej event a pokavaď se zvolí správnej quest, tak s 5 stackama lze jít ještě před nim na tu kostru v "jailu". Akorát jestli si to správně pomatuju, tak z něj může padnout maximálně t14, tedy doom.
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

viper_1
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno barbar

Příspěvek od viper_1 » 02.06.2012, 18:11 hod.

Tak po asi dvoudenním joinování publicu jsem dneska dal beliala a to co na mě čekalo ve 3 actu jsem vážně nečekal. Mám 700 resil, 40K HP, 10K dps a klasický thrash mě bez iron hidu na leapu sundavá na 2 rány. S iron hidem mu to trvá o cca. 10 sekund déle ale i tak mě sundají (nehledě na to, že tam jsou většinou skupinky 6-8 mobů). Připadám si v tomhle actu jako běhající IK. Co dodat ... snad jen, že asi počkám na patch 1.03 a do té doby budu farmit butchera, neboť vážně nemám x-milionů na nákup gearu s 1000 resis. apod. :/

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 02.06.2012, 21:04 hod.

A co očekáváš od patche 1.0.3 chceš aby dával inferno každý??
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

Smasher
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Smasher » 02.06.2012, 23:28 hod.

Tak pridam sem aj ja svoj build a staty. Prave som na siedmom queste druheho actu (blood and sand). Druhy act som hral solo teraz ma brzdia resistencie takze resskillujem prvy act na goldy (robim questy co su hned po skeleton kingovi az pokym nekillnem butchera a cistim vsetky dungeony ktore najdem), hravam iba s obojrucnou zbranou. Keby vas nieco napadlo co by som mohol zlepsit tak kludne piste, kazda rada dobra ale nosit stit neplanujem.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYV!YYbcbZ

http://img24.imageshack.us/img24/2557/s ... t000yj.jpg

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Inferno barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.06.2012, 23:46 hod.

Smasher píše:Tak pridam sem aj ja svoj build a staty. Prave som na siedmom queste druheho actu (blood and sand). Druhy act som hral solo teraz ma brzdia resistencie takze resskillujem prvy act na goldy (robim questy co su hned po skeleton kingovi az pokym nekillnem butchera a cistim vsetky dungeony ktore najdem), hravam iba s obojrucnou zbranou. Keby vas nieco napadlo co by som mohol zlepsit tak kludne piste, kazda rada dobra ale nosit stit neplanujem.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYV!YYbcbZ

http://img24.imageshack.us/img24/2557/s ... t000yj.jpg

Chyba ti jeden s najzakladnejsich must have skillov barbara a to Revenge.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Inferno barbar

Příspěvek od pacho » 03.06.2012, 09:12 hod.

Pozerám že ideš na šancu na kritik. Nieje lepšie používať sekeru, prida dalších 10% na šancu?
Nebolo by lepšie dať v skille Furious Charge inú runu? Myslím že Furious Charge začínaš útok a ideš s full HP, nebolo by teda lepšie zvíšiť jeho dmg? Battering Ram- zvýší poškození v cílové lokaci na 286%..
Alebo ho vymeniť za Leap a runa Death from Above - 100% šance, že v místě doskoku budou nepřátelé na 3 sekundy omráčeni.

Ignore Pain(velmy oblúbený skill hlavne na bossov) Vymeniť za War Cry 20% p.def na minutu a keď dáš runu Hardened Wrath - bonus k brnění je navýšen na 40%. Viem nevracia to HP, ale predsa len 40% p.def na stálo si myslím že nieje na zahodenie.

Alebo skúsiť vymeniť pasivku Ruthless za Relentless -Pokud klesne zdraví pod 20%, skilly nestojí Fury a veškeré obdržené poškození je zredukováno o 50%. Síce ti klesne šanca na krit o 5% a sila kritu o 50% ale keď dáš sekeru tak sa zvíši o 10% šanca, čiže nakoniec budeš mať o 5% viac ako teraz a ak by mala zbraň socet na drahokam, tak pridáš Emerald a máš zvýšenie kritického útoku.
Ale na čo chcem upozorniť pri pasivne Relentless je to že pokial je aktívna nežerú ti skilly Fury. Nebolo by teda na mieste vymeniť Seismic Slam za Hammer of the Ancients-Úder obrovským kladivem s poškozením za 200%. Šance na kritický zásah je navýšena o 5%. Dalších 5% kritickej šanci pri tomto skille a možeš ho spamovať neobmedzene, nakoľko máš HP pod 20%. Runu by som dal Thunderstrike - kdykoliv je zabit nepřítel, všichni v 10 yardech budou omráčeni na 3 sekundy. Potrebuješ prežiť a preto potrebuješ aby sa to okolo teba čo najmenej hýbalo a dávalo dmg.
Rekapitulácia:
40% p.def naviac stále, pod 20%HP +50% celkovo 90%.
pod 20% HP skilly nestoja furry, nonstop spamovanie Thunderstrike-STUN.
Pri mojom navrhe zmeny skillov, znížene DMG, ale zvýšena šanca na kontrolu davu, pernamentne v stune a vačšia šanca na prežitie.
Je to len môj skromný názor, ak ti v niečom pômože budem rád a ak nie tak snáď niekomu inému pri voľbe a zostavovaní buildu.

Smasher
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Smasher » 03.06.2012, 09:37 hod.

pacho píše:
Pozerám že ideš na šancu na kritik. Nieje lepšie používať sekeru, prida dalších 10% na šancu?
Nebolo by lepšie dať v skille Furious Charge inú runu? Myslím že Furious Charge začínaš útok a ideš s full HP, nebolo by teda lepšie zvíšiť jeho dmg? Battering Ram- zvýší poškození v cílové lokaci na 286%..
Alebo ho vymeniť za Leap a runa Death from Above - 100% šance, že v místě doskoku budou nepřátelé na 3 sekundy omráčeni.

Ignore Pain(velmy oblúbený skill hlavne na bossov) Vymeniť za War Cry 20% p.def na minutu a keď dáš runu Hardened Wrath - bonus k brnění je navýšen na 40%. Viem nevracia to HP, ale predsa len 40% p.def na stálo si myslím že nieje na zahodenie.

Alebo skúsiť vymeniť pasivku Ruthless za Relentless -Pokud klesne zdraví pod 20%, skilly nestojí Fury a veškeré obdržené poškození je zredukováno o 50%. Síce ti klesne šanca na krit o 5% a sila kritu o 50% ale keď dáš sekeru tak sa zvíši o 10% šanca, čiže nakoniec budeš mať o 5% viac ako teraz a ak by mala zbraň socet na drahokam, tak pridáš Emerald a máš zvýšenie kritického útoku.
Ale na čo chcem upozorniť pri pasivne Relentless je to že pokial je aktívna nežerú ti skilly Fury. Nebolo by teda na mieste vymeniť Seismic Slam za Hammer of the Ancients-Úder obrovským kladivem s poškozením za 200%. Šance na kritický zásah je navýšena o 5%. Dalších 5% kritickej šanci pri tomto skille a možeš ho spamovať neobmedzene, nakoľko máš HP pod 20%. Runu by som dal Thunderstrike - kdykoliv je zabit nepřítel, všichni v 10 yardech budou omráčeni na 3 sekundy. Potrebuješ prežiť a preto potrebuješ aby sa to okolo teba čo najmenej hýbalo a dávalo dmg.
Rekapitulácia:
40% p.def naviac stále, pod 20%HP +50% celkovo 90%.
pod 20% HP skilly nestoja furry, nonstop spamovanie Thunderstrike-STUN.
Pri mojom navrhe zmeny skillov, znížene DMG, ale zvýšena šanca na kontrolu davu, pernamentne v stune a vačšia šanca na prežitie.
Je to len môj skromný názor, ak ti v niečom pômože budem rád a ak nie tak snáď niekomu inému pri voľbe a zostavovaní buildu.
Parada, dik velmi si mi pomohol este by som sa ta chcel spytat ohladom tych resistov, mam ich vytlacit na viac a potom pouzivat war cry s runou impunity alebo co myslis?

Smasher
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Smasher » 03.06.2012, 13:47 hod.

ale aj tak je to stale hard bude treba veci s resistami pokusim sa pokupit veci na str vit phys resist a all resist myslite ze spravim dobre ked budem tlacit tieto staty? Lebo tie veci stoja pekne vela penazi a nerad by som nakupil nejake hluposti :/

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Jojo WD » 03.06.2012, 14:26 hod.

Podla mna to bude dobry napad pokupit si take neake itemi na resist, urcite viac vydrzis ved uvidis sam ale podla mna to nebude urcite zly napad
Obrázek

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Inferno barbar

Příspěvek od pacho » 03.06.2012, 18:35 hod.

Čo som ja pozeral videa tak vačšinou mali rezist okolo 800 všetko. Takže ak chceš fungovať tak to budeš potrebovať bezpodmienečne.

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Inferno barbar

Příspěvek od forsaken » 03.06.2012, 20:31 hod.

tak jsem přešel z 2h na 1h+štít protože mě pěkný štít padl se str, vit a 44 all resist, koupil jsem si 1h který má stejný dmg jako bývalý 2h ale nějak mě to o moc lepší nepřijde, nějak si na to nemůžu zvyknout, ale zrovna padl kulle tak uvidíme co belial xD to bude asi porod co, no nic....

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“