WW Barbar

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava
Re: WW Barbar

Příspěvek od bleptys » 06.05.2014, 09:31 hod.

Jsem naockovany z D2 všechno promyslet a propocitat, docela bych uvítal na stránkách kdyby se někdo věnoval herní matematice. Ty tabulky jsou super!!!
CZSK Komunita

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 06.05.2014, 09:44 hod.

YourChoice píše:Nejsem uplný idiot abych nepochopil princip a potencial buildu který hraju. To že ty si jedeš podle tabulek taky neodsuzuju ale já to tolik nehrotím a to z toho důvodu že se v této hře nedá dosáhnout ničeho opakuji "ničeho" co by mě stálo za tu snahu se piplat c koeficientech a jiných prkotinách. Diablo je pro mě osobně odpočinková hra a to vše i říkám lidem na streamu. Pokud na stream přijde někdo si pokecat a zeptat se na normální věci okolo barbara odpovím mu to to potřebuje slyšet a když by chtěl zajíždět takto do detailů odkážu ho na patříčná fóra a jiné. Na můj stream chodí vesměs lidi co to hrají pro zábavu a né pro životní úděl. Proto rovnou prosím lidi kteří by to chtěli takto hrotit "NECHOĎTE NA MůJ STREAM MOHL BYCH VÁS ZKLAMAT". Až mi bude na stream chodit 3k+ diváků a budu mít 250+ subs. ANO budu si hrát s tabulkama místo normální práce do které chodím jako každy druhý člověk.

No offense >:D
ale toto je o niecom inom. ty si sa pytal na zmysel stackovania area dmg. takze som predpokladal ze ta to trochu viac zaujima, ze chces vediet ako to funguje atd. ja mam RoS chvilu, takze to nemam na 100% zmaknute tieto veci (a btw, tu tabulku mas za pol hodku prebehnutu a vies snad vsetko co potrebujes na pohodove hranie, rozhodne nevyratavam v kalkulacke dmg podla rozsahu base dmg weapony a podobne veci :) ), preto som napisal moj nazor a hodil ti odkaz na fest dobry topic od chlapika, ktory bol snad naj co sa tykalo povodneho ww barba a jeho mechanik a zda sa ze v tom pokracuje... a ty mi odpovies "sry ale na tabulky a ine kraviny nemam cas"... tak to je pohode, ale potom je divne cakat od druhych ludi, aby travili cas vysvetlovanim tych rkavin pre teba ;)

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 06.05.2014, 10:33 hod.

Tak zaprvé sis mohl všimnout v té předchozí odpovědi že byla postnuta z humorem. Od toho smaijlíci jsou. A ty ses hned začal ošívat o tom jak jsem někdo"potom taki co hraju s gearom a buildom co niekde videli na streame, davaju to vsetko s prehladom, ale nemaju ani sajnu ako to funguje" WTF??? ty mě znáš abys vůbec věděl jak sem se rozhodl že pojedu ten a ten build ? ty mě znáš abys o mě říkal že neznám základy barbara a jeho buildů? To že to hraju na pohodu a nechci řešit tabulky je moje a jen moje rozhodnutí ale to už jsem psal předtím. Už nic nepiš pls ať to tu nespamujeme tím kdo má "větší pindík"

Rest in piece or rot in hell ;)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 06.05.2014, 11:48 hod.

klud, moc to hrotis, ja som predsa teba nazaradil priamo do ziadnej z tych kategorii, to uz si si sam domyslel ze sa to vztahuje konkretne na tvoju osobu... navyse, ako som pisal. vsetky kategorie beriem a respektujem. ja sam sa neradim do ziadnej, pretoze sice vzdy zhanam info ktore je dostupne, aby som si char poladil ako sa len da, ale aby som sam robil rozne testy atd... to uz zase nie :) hra ma bavit, od toho je... a na fore sa ma diskutovat, od toho je. niekedy pred vyse rokom tu bol dobry topic o ww barbovi kde sa celkom pekne rozoberali skilly, mechanika, gear atd, ale myslim ze vacsina ludi sem uz nechodi, alebo uz neprispievaju do vlaknach o barbovi ( tusim ze petrtos, wirgie, asocial atd... aj ked nicky mozu byt trosku skomolene, je to predsa len nejaky cas ;) ). teraz je forum viacejmenej z tohto pohladu mrtve, takze potom sa tazko diskutuje a je prakticky lahsie odkazat na topic na offic fore, kde to mas vsetko vysvetlene aj jednoducho v texte, aj zlozietjsie v tabulke. pretoze na otazku "oplati sa stackovat area dmg?" som mohol odpovedat aj "Ano" a mal by si to jednoducho povedane. :) ja zialbobu nedokazem 100% z jedneho postu urcit, kto chce uplne jednoduchu odpoved a kto ocaka nejaky komplexnejsi material

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 06.05.2014, 12:12 hod.

však proto píšu ať už to tu neřešíme díky za odpověď kterou jsi poskytl a ted už tu nebudeme spamovat ať si lidi neťukají na čela :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 06.05.2014, 14:15 hod.

hodim sem teda svoju hrubu predstavu o geare pre mojho light ww barba:

Helm: Andariels Visage - +% light dmg, AS, CC (inak aj ta poison nova triguje v podstate nonstop, pri mojom geare za takych 100-200k)
Shoulders: Aughild's Power zamerane na defense a +% area dmg
Chest: IK chesta
Amu: zamerany cisto offense s +% light dmg (mne sa celkom lubi Haunt of Vaxo, ti summoni su fajn)
Bracers: Aughild's Search s +% light dmg
Gloves: IK gloves zamerna na offense s +% area dmg
Belt: Thundergods Vigor s +% k light dmg
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan
Ring: Stone of Jordan s +% light dmg
Ring: Ring of Ryoal Grandeur
Boots: Fire Walkers s +% dmg k ww
MH: Odyn Son
OH: Thunderfury

cez paragon body nastackovat hlavne este +area dmg a movement speed... AS, CC, CD podla potreby a podla toho kolko coho bude z gerau

toto je tak asi na dlhsie, vzhladom na to ze jedine co mozem zatial craftit je IK set ale nemam materialy :) ale nejak takto by to mohlo byt, aby to bolo rozlozene nejak rovnomerne, aj na bounty, aj na rifty (kde mam teda trosku odlisny styl hrania)

samozrejme nic z tohto nemusi platit ak nejak vyrazne upravia ele dmg v patchy :)

YourChoice
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: WW Barbar

Příspěvek od YourChoice » 06.05.2014, 16:29 hod.

Punky píše:hodim sem teda svoju hrubu predstavu o geare pre mojho light ww barba:

Helm: Andariels Visage - +% light dmg, AS, CC (inak aj ta poison nova triguje v podstate nonstop, pri mojom geare za takych 100-200k)
Shoulders: Aughild's Power zamerane na defense a +% area dmg
Chest: IK chesta
Amu: zamerany cisto offense s +% light dmg (mne sa celkom lubi Haunt of Vaxo, ti summoni su fajn)
Bracers: Aughild's Search s +% light dmg
Gloves: IK gloves zamerna na offense s +% area dmg
Belt: Thundergods Vigor s +% k light dmg
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan
Ring: Stone of Jordan s +% light dmg
Ring: Ring of Ryoal Grandeur
Boots: Fire Walkers s +% dmg k ww
MH: Odyn Son
OH: Thunderfury

cez paragon body nastackovat hlavne este +area dmg a movement speed... AS, CC, CD podla potreby a podla toho kolko coho bude z gerau

toto je tak asi na dlhsie, vzhladom na to ze jedine co mozem zatial craftit je IK set ale nemam materialy :) ale nejak takto by to mohlo byt, aby to bolo rozlozene nejak rovnomerne, aj na bounty, aj na rifty (kde mam teda trosku odlisny styl hrania)

samozrejme nic z tohto nemusi platit ak nejak vyrazne upravia ele dmg v patchy :)
Tady bych se tě rád zeptal na 2 věci (kalhoty,ring)

Myslíš že takový Unity ring není lepší volba než ten na set redukci ? Nebo Pox fauldy (kalhoty az 320% poison dmge ?)
Dyžtak odopověz jako pro lajka :) Díky

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 06.05.2014, 16:34 hod.

Hexing pant of Mr. Yan zvacsuju dmg pri pohybe o 25% tak isto aj resource generation, cize pre WW light barbara to je skoro BiS. Kedze zaroven sa stale hybes (predpokladam ze bonus z IK setu je) a generujes fury aj cez WW skill. Takze teoreticky s tymito nohavicami by ti nemalo dochodzat fury a dmg bonus by si mal mat neustale.

Generaciu fury zarucuje pasivka + IK set bonus + hexing pants + WW lightning runa.

EDIT: pokial sa mi zda tak niekde som cital ze to je "all sources", cize o 25% by si mal generovat aj viac fury z pasivky napriklad, o 25% by ti mala davat aj runa WW atd... nejsom si isty, treba overit.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 06.05.2014, 17:33 hod.

tie Hexing pantsy mi zatial pridu ako BiS item pre lightning barba primarne zameraneho na dmg output z WW... vdaka zvyseneje generacii fury, ktora by mala platit na vsetky zdroje, mas prostrednictvom ww a IK setu dostatok fury aby si mohol v podstate spammovat WW a to znamena konstantne +25%dmg... ja osobne myslim ze vdaka tomu lepsiemu generovnaiu fury budem moct vyhodit aj unforgiving a miesto nej zoberiem ruthless=dalsie navysenie dmg, aj ked s condition, ale tych 40% dmg navyse na 1/3HP je hlavne u elitiek stale poznat

co sa tyka ringu, Unity je fajn, moze narollovat pekne hodnoty a ma affix na elity, ktory ho posuva vyssie oproti beznym ringom... ale... vdaka RoRG mas spolu s Aughilds setom automaticky +15% na elity, cize sa tato vyhoda unity zmazava (navyse, unity ma myslim rozptyl 12-15%, takze tu moze byt dokonca bonus zo setu na tom lepsie) a ktomu zaroven -15% dmg od elit, co zase trosku dovoluje ubrat z defense postavy a presunut to do ofense. navyse RoRG ma jeden "volny" affix navyse miesto bonus dmg k elitam, takze pri troche stastia tam rollnes avg dmg, ktora je super. no a vdaka RoRG ziskavas aj uz spominany druhy bonus z IK setu, dolezitu fury generaciu

inak ten Unity je velmi fajn pokial nemas este po 2 itemy zo setov a nemozes tak vyuzivat najhlavnejsiu vlastnost RoRG... navyse, unity na teba a unity na templara spolu s legendary relicom Enchanting Favor, postavit ho defensivne a dat mu napr azurewrath a si celkom vysmiaty, pokial mas problem s prezivanim na vyssich T ;) nieco podobne plati aj napr pre scoundrela, ktoremu das Legendary token Skeleton key, do ruky Burizu a ides

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 09.05.2014, 10:15 hod.

No já už jsem si udělal dcl pěkný fire build Ww, akorát bych rád ty 25% legy, jinak andarielka, fire walkery, sou k tomu buildu perfektní. I nějaý to % elit dmg tam je.

Teď to jen doladit, podle toho, jesti a jak to bude padat.

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: WW Barbar

Příspěvek od cabes » 09.05.2014, 10:55 hod.

ja by som namiesto fire walkers dal IK boty a do buildu zaradil ancients s light runou.alebo ice climbers
a nedal by si link na tvoj battletag nech kuknem ako si natom zatial?

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: WW Barbar

Příspěvek od Cartman » 09.05.2014, 10:57 hod.

No, profil mám v popisu, a nemam celej immo set, mám finger, ale jen 2 kusy immo : )

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: WW Barbar

Příspěvek od cabes » 09.05.2014, 12:19 hod.

ja som myslel punkyho len som to zabudol dat citovat.tvoj podpis som videl aj predtym ako si to zvacsil:D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 10.05.2014, 00:14 hod.

BT mam: PunkyBeast #2332

ale light ww barb je momentalne bez progressu, padla mi skoro perfect andarielka na fire a slusny cindercoat, tak hravam vacsinou cleave+rend alebo ine fire buildy

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: WW Barbar

Příspěvek od Lucifer » 11.05.2014, 14:27 hod.

Ma nejaky smysl pro WW barbara set Bul-Kathos's Oath, zkousel nekdo? Padl mi dnes druhy kousek, po utraceni par mega se mi povedlo do nej udelat i diru...(asi na 20 pokus, čert aby to...)

http://eu.battle.net/d3/en/item/bulkath ... rior-blood
http://eu.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-solemn-vow
-----
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kalo ... ro/2485649
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 11.05.2014, 16:26 hod.

strasne slaby set bonus to ma a neoplati sa to... jedine tak Warrior Blood je dobry vdaka Crit Hit Damage na zbrani navyse s kombinaciou nejakej inej zbrane napr. Thunderfury atd...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: WW Barbar

Příspěvek od Lucifer » 11.05.2014, 18:09 hod.

Jo no, kdyz zbrane mi vubec nepadaji - nic pouzitelneho za poslednich XY odehranych hodin. Pokud uz neco, tak obourucka ktera je jen na rozebrani. Nevim, proste na jednorucni mam hroznou smulu.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW Barbar

Příspěvek od Punky » 11.05.2014, 19:22 hod.

ten set ako taky nic moc... ale WB je, pokial rollne vysoky base dmg, velmy slusny offhand pokial sa bavime o zbraniach bez ele dmg bonusu

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: WW Barbar

Příspěvek od Tesiah » 14.05.2014, 18:49 hod.

Lucifer píše:Ma nejaky smysl pro WW barbara set Bul-Kathos's Oath, zkousel nekdo? Padl mi dnes druhy kousek, po utraceni par mega se mi povedlo do nej udelat i diru...(asi na 20 pokus, čert aby to...)

http://eu.battle.net/d3/en/item/bulkath ... rior-blood
http://eu.battle.net/d3/en/item/bulkathoss-solemn-vow
-----
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kalo ... ro/2485649
ahoj,

mas este obe zbrane a ww spec? dnesny patch sa zadaril, vyskusaj a pozri si dmg, ked procne ten setovy efekt a potvrd mi pls, ci vidim dobre :shock: :)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: WW Barbar

Příspěvek od sgtmajfoley » 14.05.2014, 19:15 hod.

ten set je good na T6... si das berserkra a harrington opasok a na jeden proc tam zabijes 100m hp mobku :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“