Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Rhondien
Wraith
Příspěvky:161
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Rhondien » 07.05.2015, 07:29 hod.

Tak dneska ráno jsem dál bez UNITY a shriny gr 48. Docela už přituhuje. Nějaká časová rezerva tam je, sice malá, ale je, takže dát gr 50 je celkem reálné.

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Samariel » 07.05.2015, 08:05 hod.

DrSma píše:Samariel:
Hraješ 52 bez Unity?..
Dával jsem 52 bez unity ale byl jsem tak opatrnej a tím pádem pomalej že jsem to o cca 1-2 min nestíhal na čas. S Unit se nemusím moc strachovat a točím se do mobů jako by nic. 52+ je už jen o tom jestli se mě vygeneruje dobrej rift kde je hodně mobů abych nahnal porogres.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od skyrim1988 » 07.05.2015, 09:26 hod.

Zdar panove ;)

Stale jsem zoufaly.Vic a vic :( Nejsem schopny prejit pres 50tku.At uz to hraju tak nebo onak...To mam vazne takovou smulu na ty rolly riftu ci co :D ?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 07.05.2015, 12:06 hod.

Ryliah:
Díky za kuk.

Co broken promise, zkoušeli jste ho někdo po tom nerfu dát u barabra zase do hry? Dělám si druhýho barb a u něj mi padnul, tak ho zatím mám a používám s nízkým cc. Ale nemám to otestováno s vyladěnou klasikou (cc kolem 50%).
Našel sem jen jeden novější rel. OK testovací klip.
https://www.youtube.com/watch?v=Yq4sNiPyr-M

Je vidět, že na single target (Guardian na konci) procuje častěji, než v chumlu potvor.

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 07.05.2015, 16:23 hod.

Kry0n:
nemam moc potrebu se chlubit ... leda ze by to byl rank 1 :D (GR 53 jeste neni takove terno) ale jinak je pekne ze jsi si vsiml :-) potesi to

Samariel:
tak unity neni na SC povinnost Ale podle me je rozhodne vzdy lepsi neumirat nez dat o par dmg davic ... smrti prijdes jak o fury a taeguk stacky tak samozrejme o cas :-)

skyrim1988:
kdyz se tak divam na tvuj gear tak na rozhodne rezervy ... napriklad ramena (call of the anciends damage je naprosto nanic) chesta (myslim ze vit ti prida vic nez resisty) kalhoty (bez all resis) a tak dale Samoznerme lepsi ancientky s lepsimy stat rolly ale to je jen o nahode
take v buildu vidim par veci co se mi moc nezdaji ... treba runa multilate na rendu je sice fajn ale healing z blood lustu je na 50+ opravdu uz podle meho potreba
taky i kdyz hrajes softcore tak bych pouzival passivku Nerves of Steel ...precijen pokud umres tak se ti na ni resetne cooldown (dost lame takto hrat, lepsi je neumirat :D:D)
a hlavne runa na war cry ... urcite ne tu na armor Protoze taegug ti zveda procentualne armor o hodne takze dalsich par procent uz rozhodne neprida tolik co resisty Sice to udava vetsi toughnes kdyz nejsi plne nastackovany(taeguk) ale pri opravdu plnem buffu se vsadim ze 20% resistu udela vic :-)

EDIT: Gold Eagle:
broken promise je naprosto k nicemu z nekolika duvodu:
- samotnej berserk ti dava 20% crit chance
- rolluje hodne spatne staty
- je plno lepsich ringu (unity, convertion of elements)
- na GR 39 jako ve videu opravdu neni potreba nejaky extra promakany build nebo gear mno ...


vse jsou me osobni nazory tak to berte s rezervou PEACE

EDIT: vsechny co maji nejake dotazy nejen na barbary rad uvidim v pondeli v 16:00 na premiere sveho streamu :-)
Naposledy upravil(a) Hyp3rion dne 08.05.2015, 00:30 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 08.05.2015, 00:11 hod.

Broken Promise je na nič to viem, pýtal sa kolega nadomnou nie ja ;)

Ináč aký skillset používate na trialy ? Mne sa osvedčilo zmeniť WW runu na cold,už sa mi podarilo získať rift key 52 na solo , inač idem klasiku ako mám v profile. Dávam ho tu ešte raz už je updatnutý tak ako má byť.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Arxo ... o/59645358
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 00:48 hod.

Ryliah:
:D promin zmatlo me to :D

jinak solo trialy moc neresim ... vetsinou mam dost 50+ klidu z farmeni 40-45
jo a cold runa na ww je v pohode Pasivka weapon master by ti mela udrzet fury dostatecne
EDIT: jo uz vidim ten update
- osobne se mi nelibi runa na health globy na battle rage kdyz nenosis reaperky (bloodshred je spousta dmg navic)
- a rozhodne nepotrebujes bloodbath runu na rendu kdyz jdes healovaci ww :-) multicate bude lepsi

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 08.05.2015, 11:58 hod.

Díky za tipy. Akurát experimentujem s runami na Rend, Mutilate bude predsa len na vyšší GR lepšia a hlavne RG, ten 10% dmg boost je vidieť. Čo sa týka Battle Rage , bloodshred používam na speed farmu T6 a nižšie GR. Na 50+ som zvolil runu na health globy kvoli extra survivabilite, ten dmg boost s bloodshred mi neprijde až taký velký. ale možno sa mýlim, neviem ako presne to funguje : )
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 12:06 hod.

Ryliah:
K rune bloodshed... ja si taky myslel ze ten dmg boost je nic moc ale vazne je to silene moc kdyz mas dobrou densitu Ja uz bych bez toho nesel ani nahodou Taky ja osobne hraji lighting ww a redukci na ancientech a s healem si bohate vystacim na 50+ (mam jen rend a life on hit z paragonu)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 08.05.2015, 12:15 hod.

Vyskúšam :) Ešte k tým pasívkam. Weapon Master nepoužívam kedže idem phys WW a tam mi fury udržujú Ancienty. Pri lighting WW to je asi potrebné. Všimol som si že veľa ľudí na SC používa aj Berserker Rage s IK. Mával som problém udržať pemanentne near-max fury, ani pri RG to nebolo ono, kedže nejdem Reapers. Zamenil som to za Brawler a zdá sa mi to podstatne lepšie kedže 3 mobky mám okolo seba prakticky vždy a zlaté elitáky preskočím alebo si ich natiahnem ďalej a urýchli mi to clear speed. Pri RG to už trochu horšie, ale zase niektorí spawnujú ads a tam sa ten dmg boost zase využije aspoň na chvílu.

Edit :Ešte rozmýšlam zameniť Ruthless za Berserker Rage a Nerves of Steel of Steel za Weapon Master. Tým pádom by som fury udržal na max prakticky stále, ale záse prídem o Ruthless bonus a NoS pasívku. To by som ale mal musel hrať opatrnejšie, na SC síce smrť nevadí, ale strata času a stackov Taeguku zabolí aj tak..
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 13:35 hod.

tak ja hraju HC takze bez Nerves of Steel ani ranu no Berserker rage neni spatny ale na guardiana ji nemas sanci udrzet a stejne tak brawler je na 99% guardianu nanic.
k pasivce Ruthles:
-dava 40% dmg navic na nepritele co ma pod 30% hp , jednoduchou matematikou = cca 12,5% dmg permanentne (staticticky)
-v porovnani treba s brawlerem ktery ma 25% by jsi ho musel mit vice nez polovinu riftu aktivni ... coz si myslim ze nemas uz jen z duvodu ze polovinu casu trva guard a na mobky ho take nemas porad aktivni To stejne se vztahuje i na berserker rage

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 08.05.2015, 13:49 hod.

Ano tie počty sedia. Čo sa týka Berserker RAge a fury na RG dá sa udržať full takmer vždy ale je na to potrebná pasívka Weapon Master + fury runa na Ancientoch. Problém je ale že by som na to už musel vypustiť Ruthless a Nerves of Steel. Ideálne by bol HF amulet, ale šanca na dobrý roll je mizivá ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 14:10 hod.

Ryliah píše: Čo sa týka Berserker RAge a fury na RG dá sa udržať full takmer vždy ale je na to potrebná pasívka Weapon Master + fury runa na Ancientoch.

doce zbytecne Protoze musis mit 2 pasivky aby ti gungovala jedna ... to je pak nanic nemyslis?
EDIT: z toho plnyne ze ma jen polovicni efekt :D 12,5% lepsi vzit ruthles a mit jeden pasive slot volnej

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 08.05.2015, 14:35 hod.

Hyp3rion:
Ano máš recht jak jsi s cckolem 15-20%, tak broken promise špatně procuje. Procuje jakž takž pak u Guardiana, jinak je fakt na prd jak jsem si ověřil - salvage.
To hraní lighting verez barbara vypadá zajímavě, mám i Ancient nárameníky bokem vyrobené na lighting a health globy.

U Battle Rage nyní ve physicla verz používám i Swords to Plough na fury a léčení na vyšších GR, ale zase klesá plošná dmg v kupě mobů. Zkusím schválně tvojí variantu, bo mám taky prsten na elementy, který dost boostuje a nerad bych ho vyměnil za Unity, bez které ještě dávám GR47.

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 08.05.2015, 15:07 hod.

Gold Eagle:

tak uz jen samotnej berserk da 20%+5%base = 25% crit bez itemu ... takze to je vazne spatne

Jinak kdyz uz mas healovaci ww tak je podle me zbytecne mit globy na battle rage ... a navic vazne se to nezda ale bloodshed dava strasne pecky

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 08.05.2015, 15:30 hod.

Akurát som testoval tie runy. Na Rend je preda lepšia cold runa, 10% dmg boost je pekne vidieť na tornádach. Čo sa týka Battle Rage predsa len ostanem pri health globoch. Ono na GR 50 to ešte ide pekne bez ale na 52-53 už ten healing chýba a tým pádom strácam čas hlavne na RG ked schytám pecku a a čakám potom na potion lebo samotný heal z WW nestačí stále. A so Sword of the Ploughsares padají globy jedna radosť aj pri RG.

Inač som práve vylepšil čas na GR 52 - 12:53 ;) 53 mi hned nato zase ušiel o cca minútu...
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 08.05.2015, 17:28 hod.

Já se bez top gearu zatím doplácal na GR48. Základ mám nyní pasivku na fury + lighting tornáda a k tomu zatím varýruju jaký Rend a battle rage použít. Ještě dám unity a uvidím jak se dostanu dál - ten GR 48 mám bez unity.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ryliah » 09.05.2015, 12:02 hod.

Hyp3rion píše:Ryliah:
K rune bloodshed... ja si taky myslel ze ten dmg boost je nic moc ale vazne je to silene moc kdyz mas dobrou densitu Ja uz bych bez toho nesel ani nahodou Taky ja osobne hraji lighting ww a redukci na ancientech a s healem si bohate vystacim na 50+ (mam jen rend a life on hit z paragonu)
S tou runou si mal pravdu. Dáva to pekné pekné pecky, hlavne keď je dobrá densita kedže Bloodshet procuju aj tornáda. Ono sa 20% zda byť málo ale keď lietajú tornáda za 600+ mil dmg je to dosť ;) Budem si musieť zvyknúť na slabší healing. ale zase clear time to podstatne zlepší. Skoro som dal 52 pod 12 min, nebyť zbytočnej smrti pri RG .
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 09.05.2015, 12:13 hod.

Na ja, ale i s Unity jsem v pytli, když je Guardianem prďoch, to rovnou už Diablo zavřu, to bych dělal moc dlouho.

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Hyp3rion » 09.05.2015, 12:51 hod.

Gold Eagle:
tak to je jasny :D na 50+ nejaci guardove jsou prakticky nemozni (smradoch, orlash, ...)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“