Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Abbottaker1 » 28.08.2015, 02:55 hod.

Moje maximalka s ww je ze dneska 62. S HOTA potr stale jeste dooost praxe :oops:

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 28.08.2015, 08:42 hod.

Ahoj, ty bracery a ramena na HoTa jdou najít i na non season, nebo je to S4? díky.....jinak zatim zdolán celkem hladce GR 54 tak že dneska pojedu dál a uvidíme kam se dostanu. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2015, 08:46 hod.

hota bracery jsou i na ns

ale byla fuška je získat měl jsem asi 5x ss bracery a hota jsem vyrobil až v kostce upgradem žlutejch (velmi doporučuju je to lepší jak kadala :D )

jinak můj hota experiment skončil zase útěkem do města :D jak mě něco trefilo tak hnedka IK (skoušel jsem teda na TX že jak jinak)


PS: všiml jsem si že se hodně jede všude area dmg, změnili (opravili) jeho chování
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 28.08.2015, 08:54 hod.

no ja na nějaký moc študávání ted neměl čas, ale co jsem tak koukal tak má každej najednou v buildu furius ch. Musim se na tebn hota build mrknout blíž. Nemáte někdo nějakej odkaz nebo popis...dík

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 28.08.2015, 10:16 hod.

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 28.08.2015, 13:56 hod.

No, můj odhad je, že FCH tam mají jako fofr únikovkuv v bitce a poskok při běhu, protože plížit se s 24%MS only je po hře s WW hotový peklo. Na vysokejch GR bude HotA barb jednou nohou furt v rakvi.
Jinak já ty HotA Bracery měl asi po půl hodině hraní :D

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Ferek » 28.08.2015, 15:55 hod.

DrSma: nepovedal by som, že HoTA budú v rakvi :D.
FCH sa požíva kvôli F + R ringom a takisto v prípade potreby na ústup.
Ináč dnes pred sezónou: http://www.imageworld.sk/images/c8qy5ho ... n095or.jpg

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 28.08.2015, 16:00 hod.

No uvidíme.
Ale s HotA mám bohatý zkušenosti a v kotli bylo vždycky velice dusno. To se nikdy nezmění. Rozhodně budu ale Hotu stavět. Udělal jsem to i v RoS kvůli novejm Itemům na SS a HotA, ale byl to propadák. Osobně doufám a byl bych velice rád, kdyby to ve 2.3.0 byl od Blizzu repárát :!: :wave:

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 29.08.2015, 18:11 hod.

no tak jsem si HoTa postavil a popravdě, |DMg to dává strašnou, ale pořád nevím jak přežít....jak regenerujete HP? Připadam si tam strašně papírovej. Jinak se starým WW buildem s IK palicí 57, ale vlastně jsem to jel stejně jen v kostc jsem měl, furnace, hexing gatě a unity...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 29.08.2015, 20:13 hod.

Á, limu se vrací :wave:
Já se teprve na HotA chystám, zatím ho ještě nemám a stejně si ho chci postavit podle sebe, takže vývoj mi trochu zabere. Ale v principu - píšeš, že DMG je dobrá, tak ubrat a dát do do defense, odhaduju nejlíp do healu. HotA dostával na držku v kotli vždycky, to se nezmění. Život lítal min max 2x za sekundu a přežít to šlo jen díky LS. Netipnu si teď, jestli to v RoS půjde uhealovat nebo ne. Napadá mě navíc (krom běžnejch věcí) investovat do Life per Fury a možná použít přes kostku i Boots of Disregard, ale odzkoušený je nemám - těžko odhadnout od oka, jak moc by pomohly. (pokud už máš hotovýho bijce, tak to můžeš snadno zkusit)

Až načerpám praktické poznatky, dám vědět víc.


EDIT: a taky nevím, jak jsi to postavil. Další možnost je stavět ho jako Stun popř. mrazáka. Bez stunu (lightning Runa) jsem si ve Vanille zatloukače neuměl představit. Ale to hlavně kvůli hře Solo. V partě, když někdo uspává Elitky bys s tímhle problém neměl.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 29.08.2015, 20:34 hod.

jinak doporučuju, pokud něco sháníte a ne a ne padnout, vycraftit si u kováře rare nebo i na blbé koupené itemy to funguje a na straně 3 v kostce to máte za chvilku, jen za normal surky...to mi přijde trochu fail. ty bracery a ramena na Hota za cca 5 min. Neříkam že perfekt roll ale na pokusy to stačí. Než čekat až vám to padne nebo ta čůza dá. Build jsem zatim jen naryhle někde obšlehl, pecky 2 milardy dobrý...ale jak je už pak husto a afixy tak je to neobratný...a hořim. Ale ještě tomu dam čas, trochu to naštuduju, potenciál má sakra velkej.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Y0G1 » 30.08.2015, 07:47 hod.

Hota ma tiez velmi laka , ale premyslal som aj nad seismicom ten by tiez nemusel byt zly imho

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 08:15 hod.

Ja som sa nakoniec dal z HOTA na SS. Výhoda je v tom, že môžeš byť ďalej od svinských elitiek a dáva to väčšie pecky.Aspoň mne to vyhovuje. GR 58 nieje určite nič moc, ale ja som spokojný, rezerva tam je, takže myslím že na 60+ sa dostanem.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 30.08.2015, 15:42 hod.

Tak já si teď dal 60. Moc se GR nevěnuju, ale pokaždé změně se zkouším protlouct do žebříku, abych si otstoval Gear, což se mi povedlo. Rezerva je tak jeden dva Ranky se štěstím, ale výš asi už moc ne.
Trochu mě zklamalo, že se na poměru Rift/Bosák moc nezměnilo. I když zlepšení trochu cítit je, pořád jsem RG pižlal třetinu času :roll:

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 30.08.2015, 17:00 hod.

Tak na sezóně to řeší částečně nový gem asi.

Hele Drsma, co kdyby jsi kouknul na můj GoJ o jedno téma výš v otázkách. Nevím, jak ho natočit. Má to LpFs, ale poměrně slušně to léčí (49k/it). Asi zvednu base dmg a nechám oboje AD i LpFs. Chtěl jsem jet WW, ale když jsem našel GoJ i bracery, tak pojedu HoTa aspoň zatím na sezóně. GoJ statsy jsou níže. Max GoJ dps je něco jako 2325

1606-2060 holy dmg
1285 str
22% area damage
2321 life per fury spent
hammer damage +37%

Edit: koukam, že se mi upravit bnet profil ze včera už, tak je tam GoJ už vidět.

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 30.08.2015, 17:30 hod.

Jednu vec nechápem.Prečo do Hota buildu sa dávajú http://us.battle.net/d3/en/item/fury-of-the-ancients
Pri SS builde to pochopím, nakoľko ancienti generujú fury, ale pri HOTA kladivo dáva dostatok fury, nič neberie.
Ja používam do HOTA http://us.battle.net/d3/en/item/vile-ward

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 30.08.2015, 19:11 hod.

Tak pokud bez těch shoulders udržíš max fury 100% času jen s Weaponmasterem a GoJ, tak jako proč ne. Ale pokud ti bude Fury skákat, tak dmg, kterou ztratíš na tvém hlavním dmg skillu (HotA) převáží to, co získáš na FC bonusu. V HotA buildu navíc dědkové stejně jsou obvykle, tak jim to přidá jen runu navíc no.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Y0G1 » 30.08.2015, 20:00 hod.

nema niekto gear aby skusil seismic ako to bezi ?

Hravam len seasons a zatial veci nepopadali aby som to testunul na nejakom 30GR .

Snad sa s tym SS bude dat v pohode 50gr

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 31.08.2015, 05:51 hod.

Zatiaľ s SS GR 59.Takže pohoda. Je to hratelné ako HOTA.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 31.08.2015, 08:34 hod.

teda ale vám to jde

já se prozatím držím ww skoušel jsem 54 tuším ale nestlihl o minutku, dmg vázne, orpavdu se mi nechce přecházet na hota jen kvůli dmg výstupu

PS: heal je přes life per fury spend - ideálně na zbrani a opasku
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“