Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 08.09.2015, 14:05 hod.

Tady si borec dal GR65 s rendem, asi to "šimrat" bude docela dost :) A to měl para nějakých 750, spousta lidí má už těch 850 na sezóně.

https://www.youtube.com/watch?v=wIEorP9LTtQ

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 08.09.2015, 18:02 hod.

Tak jsem to prohlídnul celý. Celkem mě zajímalo, co všechno se dělo. Bez Gemu na Bose by to nikdy nedal včas. Herní styl sice hroznej (aspoň pro mě) a u Bosáka zoufalost, ale jako klasa WW to makat asi bude. Výhledově to nejspíš zkusím, ale bez Gemu to bude určitě na mašli u RG.

EDIT: nevíš, co má v kostce? Buď to tam není vidět, nebo jsem přehlídnul..

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 08.09.2015, 22:35 hod.

V kostce má ten pásek na rend - lamentation tuším se jmenuje, pak Furnace a unity. no já jsem taky říkal, že ten herní styl je takový divný, ale dával si to pěkně :) je fakt, že bez nového gemu by to šlo o dost hůře, ale já hraju sezónu, takže tam to řeším :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 09.09.2015, 07:21 hod.

tak jsem se konečně po dvou tejdnech uplácení kadaly a kula dočkal a mám áčkovou Gavel :)

to je hnedka jiná hra, jednak +17% dmg, a získal jsem i 2000 lpfs což je hezky vidět,

díky tomu se mi zdá že se vyplatí místo esoteric jet pain enhancer, protože se dokážu rychlejšíma úderama healovat

vcičně jsem si střihl GR56 což bylo max co jsem mohl jít, šel jsem bez unity a zdechl jsem jen asi 1x když jsem nedal bacha, denzita byla děsná takže čas nic moc a furt mi padaly stacky taeguku

momentální cíl je lepší gatě, armor s redukcí od elit a hlavně farma HF amuletu (asi Brawler pasivka)
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 09.09.2015, 07:58 hod.

styl hlaní toho rend buildu se mi nelíbí, to odkládám. Včera jsem se pověnoval HF amuletu a celkme jako jo, dá se, ale rezerva tam je na A. Ale přehoupnout se z tý 60 na 61 ne a ne...prostě tam hořim. Je pravda že tomu ted moc nedávam času, ale i tak poslední asi 3-4 pokusy jsem to vypnul v pulce riftu když už bylo jasný že to nedam. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 09.09.2015, 10:04 hod.

Nepomohl by unity do kostky Limu?

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 09.09.2015, 10:29 hod.

No ono to máš tak, ten element prsten ti dodává tu potřebnou dmg, bez ní jsem tam k ničemu, jo dobrý, prdy za 2 bi dobrý...ale s prstenem za 7-8 a to pak jinak odsejpá...ale zkoušel jsem to, ale ta dmg tomu chyběla...ještě to teda pokusím jednou :)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od buchis » 09.09.2015, 10:50 hod.

Barbove, co presne dela, supp barb v gr 70++
nejsem barb tak nevim jaky tj boost resp supp,
Buchis je death, ať žije herdek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 09.09.2015, 11:15 hod.

moc jsem to nesledoval, ale nejzajímavější mi přšlo skull of resonance + Threatening Shout
https://www.youtube.com/watch?v=Sek5sNiaOUI
ale na youtubu najdeš hafo zdps verzí barba

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od buchis » 09.09.2015, 11:19 hod.

Ano najdu, ale me staci to popsat zde 3 vetama. Nestavim zadny build a nechcu stravit x hod hledanim toho, co se dozvim v 3 vetach.
Buchis je death, ať žije herdek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 09.09.2015, 11:27 hod.

Tak zhruba takto:

tahá moby do kupy - Ancient Spear
"nesmrtelnost" - Ignore pain
dmg boost/kontrola davu - Threatening Shout
(war cry - obrana)

rend/WW

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 09.09.2015, 16:22 hod.

Ako už vyššie napísal Wulf, ale len doplním pre upresnenie.
Rend-runa Mutilate - zasažení nepřátelé jsou zpomaleni a dostávají o 10% vetší poškození ze všch zdrojů. Poškození se mění na Cold.
Ignore Pain-Na 5 sekund sníží obdržené poškození o 50% a dáva imunitu na dovedností omezjící v pohybu. (jail, frozen..)- runa - Mob Rule - rozšíří účinek v oblasit 50 yardů i na spojence. K tomu opasok Pride of Cassius ktorý zvýši trvanie Ignore pain o 4-6 sekúnd.
Threatening Shout (Barbarian divoce zařve, čímž na 15 sekund sníží v okruhu 25 yardů poškození způsobované nepřáteli o 20%.) - runa Falter - nepřátelé mají navíc na 15 sekund sníženu rychlost útoku o 20%.
GEM-Toxin - Nepřátele, kterým udělíte Poison poškození, dostávají o 10% větší poškození.
Overwhelming Desire-Chance on hit to charm the enemy. While charmed, the enemy takes 35% more damage

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od buchis » 09.09.2015, 17:55 hod.

dik, tak sem.si to.predstavoval. K+
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 09.09.2015, 19:47 hod.

Tohle jsou přesně ty GR, kde mělo být nastaveno minimálně o rank dva víc. :roll: :D

Obrázek

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limubai » 09.09.2015, 19:50 hod.

tak lvl 61 down.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 09.09.2015, 19:53 hod.

Asi jsi měl nastaveno akurát. :D - GZ :!:
EDIT: nahodil jsi Unity, což? :P
EDIT2:
tak jsem si hned udělal radost s HotA na 59, takže už jsem jen jeden rank od 5WotW+3IK. Mimochodem hned první 59 s HotA kam jsem vlezl. Z toho soudím, že 60 je otázka to chtít párkrát zkusit a musí to padnout. - jenže se mi moc nechce :green:

Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 10.09.2015, 07:04 hod.

Drsma, dal jsem to bez unity, s unity jsem to taky zkoušel ale to prostě nebyl dmg. Dal jsem to s timhle http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od firdecek » 10.09.2015, 07:54 hod.

Nj, bez taeguku ten dmg moc není ... proč ho vlastně nepoužíváš? možná kdybys vyhodil ten esoteric alteration a hodil unity, celkově by to vyšlo s toughness na stejno, ale dmg by se zvedla. udržovat taeguk pokřikem není nic těžkého přeci :)

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 10.09.2015, 08:46 hod.

myslíš si že by se zvedla Dmg bez element prstenu? No koukam na tvůj profil a nevidím tam Hota barbara. Tak si to nejdříve odzkoušej a pak mudruj. teaguk mi prostě nešel urdžet na plné stacky...a bez esotericu jsem shořel na každej elitce. Tahle kombinace byla úspěšná. tečka konec. Nikde nepíšu, že by to byl ideál, nebo mustr pro ostatní. jen jsem s tímhle dal 61.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 10.09.2015, 08:51 hod.

61 podle mě moc pěkný, včera jsme šli 57 a museli jsme to vypnout kvůli blbému rollu monster, to se fakt nedalo, pak jsme měli v 56 to bylo smraďocha a nakládal neskutečně naživu jsem zůstal jen díky spamu battlerage

ten taeguk je dobrej ale fakt se někdy blbě udržuje záleží na množství monster

osobně jsem ubral area na ramenech a nahradil ho life% v zájmu přežití
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“