Barbarian - The best of..

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Frozen » 16.08.2013, 09:18 hod.

@strejda: mě šlo o to zjistit zda s budget equipem se dá hrát s WD mp10, což se evidentně dá. To je jediné o co mi šlo. A tato věta byla spíše apelace na to, aby hrál každý tím stylem jak se mu zlíbí, ovšem neřešila trollení okolo, ale aby nebylo špatně pochopeno, tak ne Tebe
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 16.08.2013, 09:51 hod.

takze zosumarizujem to:

witch doctor - mp10 davam, takze investicia do equipu je zbytocna, kedze mam paragon 100. Navyse pri jednom rune padne 0 az 6 legendariek, takze je to jedno, niekedy nabehnem do festering woods a hned z prveho moba legendarka a potom dalsich 5 vo fom. Niekedy to otocim 5x a ani jedna, takze pokial nelevelite je to jedno. Kazdy si mysli, ze ked nemam zunimasa helmu s cc6, ze to je bieda, ale mam asi najlepsi offhand na EU serveri. Vyssi damage nema snad ziaden. A vsetko je z hrania, bez investicie eur narozdiel od strejdu. Keby som do hry vrazil 300 eur mam za 8 hodin top barbara. Takych je dost, ale proste je jasne, ze investovali niekolko 100 eur a uz ich to ani nebavi, kedze sanca na vylepsenie je rovna nule.

Ja si takto odohram vsetky postavy, kazda bude schopna davat mp10...to je moj ciel.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Bagr13 » 16.08.2013, 10:55 hod.

NO davaš MP10 nikdy neřekl, že to nedáš ale ne s prstem v nose, i dmg co si říkal nedáváš, o to celou dobu šlo top wd proste nejsi přůměr ano ( třeba jako můj :P ) Udělej video jak dáváš akt 2, Vault of assain, to by mě zajímalo více, přece jenom akt 1 je hodně easy :) (pro tveho top wd to bude pohádka)

Co jsem koukal na video tak celkem lehká elite cca 20 vterin to není takovej fofr jak si říkal!!

ps. kde máš ty miliardy jako exprt na AH ??

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 16.08.2013, 11:09 hod.

Bagr13 píše:NO davaš MP10 nikdy neřekl, že to nedáš ale ne s prstem v nose, i dmg co si říkal nedáváš, o to celou dobu šlo top wd proste nejsi přůměr ano ( třeba jako můj :P ) Udělej video jak dáváš akt 2, Vault of assain, to by mě zajímalo více, přece jenom akt 1 je hodně easy :) (pro tveho top wd to bude pohádka)

Co jsem koukal na video tak celkem lehká elite cca 20 vterin to není takovej fofr jak si říkal!!

ps. kde máš ty miliardy jako exprt na AH ??
hh přesně:) a ještě bych chtěl vidět jak dává keywardena v actu 1 :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 16.08.2013, 11:32 hod.

jeemine, no nemam co robit len tocit videa. MP10 davam a to staci. keywarden v akte 1 je pohoda, kedze ho premenim na prasa je neskodny a stoji. ved som pisal ze som predal 1.5 mld na rmah a ostatok vrazil do barbara. keby ste radsej citali.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 16.08.2013, 16:57 hod.

Jake hrajes mp s barbem...6?
Zkus zamenit skill HotA za Rend ravage, misto Unforgiving pasivku Brawler a zvys mp=vice expu.
Timto zpusobem s podstatne horsim eq (as 1.09, ls 2,8, dps snad nizsi) jsem daval mp10 a expy letely nahoru rozhodne rychleji nez na mp6 i kdyz jsem casto umiral.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Tyckin » 16.08.2013, 19:13 hod.

Tak jsem koukal na to Reptilovo video a jako bych sledoval svý běžný a vcelku levný WDčko :D Takovou rychlostí si ty mobíky a easy elitu dávám i s drbáním na zadku :) Můj WD má jednotlivé itemy v ceně pár desítek mega, s výjimkou zbraně, ještě před pár dny tam byla 1017dps za 25M (rozdíl 12k dmg oproti nové) - prostě mám WD jakých jsou tisíce, za znalce WD se fakt nepovažuju, ale asi jsem fakt dobrej, když to dávám stejně jako ty a ty jsi nej :lol:

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 17.08.2013, 13:01 hod.

Nikdy jsi top nebyl a nikdy top nebudeš, když je někdo top tak to vypadá totiž takhle:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/amoo ... o/20882132
Každá věc co má na sobě má hodnotu jako celý tvoje diablo s věcma i s cd keyem ty moulo.


Btw: mrkněte na všechny postavy docela epic equips:)
btw2:je to 37 yo žena se dvouma dětma:)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 17.08.2013, 13:57 hod.

no ano top damage, ale na prezitie uplna nula, isto chcipa kazdu pol minutu. velmi zle postaveny witch doctor. A to nehovorim o tom, ze ma nulovy mana regen, ved to dievca musi kuzlit netopiere max 4 sekundy. HROZA !!! amaterka.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 17.08.2013, 13:58 hod.

wirgie píše:Jake hrajes mp s barbem...6?
Zkus zamenit skill HotA za Rend ravage, misto Unforgiving pasivku Brawler a zvys mp=vice expu.
Timto zpusobem s podstatne horsim eq (as 1.09, ls 2,8, dps snad nizsi) jsem daval mp10 a expy letely nahoru rozhodne rychleji nez na mp6 i kdyz jsem casto umiral.
skusim pomenit, uvidim, casom chcem aj tak vymysliet vlastny jedinecny build.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Quetak » 17.08.2013, 15:36 hod.

strejda: je úplně jedno kdo to je, jedno je jistý, má hodně peněz. Všude 6cc mempo, nikde žádný craftěný item, na takových postavách není co obdivovat když je může mít každý kdo otevře peněženku, hrdá na ně rozhodně být nemůže, není na co. 24k elite kills na accountu je hodně slabý, i můj barb má sám skoro 2x tolik.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od DrSma » 17.08.2013, 15:44 hod.

Přesně tak. Na tomhle opravdu není lautr nic k obdivu.. kliknout na "buy" umí každej.. Tenhle gear kolem hraní ani neprošel..

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Abbottaker1 » 17.08.2013, 17:54 hod.

Strejc to urcite nemyslel tak, ze by to melo byt hodno obdivu, tak jak rika Quetak, je to hlavne credit card skill mastered, ale na druhou stranu to ukazuje,
jak se taky da hrat D3 a taky hraje, myslim, ze dotycna si proste zvolila cestu, jak dosahnout sveho, ze se pripravuje o radost z progressu nebo z craftu a dalsich veci spojenych s hranim, je vec druha. Kazdopadne zajimave chary a itemy tam ma :DDDD

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Alfajk » 17.08.2013, 18:10 hod.

equip by mel bejt bind when picked up a problem by byl vyresenej,kazdej by mel jen co si dropnul,pak by se ukazal skill,jak kdo umi (teda spis,jakej kdo je haluzak,ze mu neco droplo)...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od DeathHero » 17.08.2013, 20:11 hod.

ReptileSVK píše:no a este to, ze v brawlingoch davam "top" barbarov do 3 sekund to ani neriesim. Ved uz ked sa tam nahlasim sa kazdy odpaja, lebo sa boja, potom musim hrat sam.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 17.08.2013, 20:50 hod.

http://www.diabloprogress.com/hero/punk ... ky/1927486
muj drivejsi vzor, nosil jsem ale im set a ty uz mas neco vycraftene tak to muzes nejak zkloubit a navic nema na skornu ls a mp10 daval v pohode, uplne stacilo to co mel v opasku tedy 2,9..takze bych zainvestoval do lepsiho skorna, ktery ti zvedne tdps
potrebujes jen 1,3as, 50k hp, 450% ar, 40% cc....a str, cd a avg podle financi samozrejme co nejvyssi pro snazsi hrani
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 106&t=8538

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od tuskerr » 17.08.2013, 23:38 hod.

Ten WD co ma ta slecna je fakt spatnej uz jen to ze ma stupidni echo. To je ta nejhorsi zbran na wdcko snad. Jak uz tu lidi psali nakoupit si eq umi kazda totalni lama a ta slecna tomu asi moc nerozumi nebo to ma jen na to aby byla nekde na netu vysoko v zebricku.

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 18.08.2013, 07:53 hod.

Já se špatně vyjádřil, mělo tam bejt napsáno:
Koukej takhle vypadaj top rolly který ty nikdy mít nebudeš: ......
Nekoukal jsem na ty postavy nějak, koukal jsem na ty itemy, tak se omlouvám.
Btw credit card skill o tom je celej život ne?nebo je tady někdo kdo by chtěl bejt bez peněz nebo je bez peněz a baví ho to?
Tak sem se ještě chtěl zeptat, jeslti si reptile pořád myslí, že má top roll off hand?



edit: a tady sem si linknul tvoji helmu, která mně ubírá 19K dmg:) to jen takt pro tvoji informaci kolik j 5,5:)ale já vím, ty máš nekonečno many:)
http://imgupload.sk/viewer.php?file=1lk ... 16go0z.jpg

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od DrSma » 18.08.2013, 09:06 hod.

strejda píše: Btw credit card skill o tom je celej život ne?nebo je tady někdo kdo by chtěl bejt bez peněz nebo je bez peněz a baví ho to?
D3 je "bezvýznamná" HRA, ne život. Bohužej je, jako život, penězi silně zdeformována.
Jestli máš pocit, že všichni žijou pro prachy, jseš buď velmi mladej, nebo z Prahy :green:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 18.08.2013, 10:59 hod.

strejda píše:Já se špatně vyjádřil, mělo tam bejt napsáno:
Koukej takhle vypadaj top rolly který ty nikdy mít nebudeš: ......
Nekoukal jsem na ty postavy nějak, koukal jsem na ty itemy, tak se omlouvám.
Btw credit card skill o tom je celej život ne?nebo je tady někdo kdo by chtěl bejt bez peněz nebo je bez peněz a baví ho to?
Tak sem se ještě chtěl zeptat, jeslti si reptile pořád myslí, že má top roll off hand?



edit: a tady sem si linknul tvoji helmu, která mně ubírá 19K dmg:) to jen takt pro tvoji informaci kolik j 5,5:)ale já vím, ty máš nekonečno many:)
http://imgupload.sk/viewer.php?file=1lk ... 16go0z.jpg
tak ako moj off hand oproti tej babe je omnoho lepsi. mam vyssi damage cc10% a samozrejme mana regen. Ako vravim tamto je wd len na okrasu, ale nehratelny, ved nema ziaden mana regen, ani zo setu ani na veciach! pochop to uz. No fakt je to pre mna novinka, ze cc da vysoky damage. Sak som asi checkoval AH vtedy milion krat, kym som postavil tohoto mana regen majstra.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“