Pomoc s Life per hit

Odpovědět
Frost
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Pomoc s Life per hit

Příspěvek od Frost » 18.03.2014, 18:53 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fros ... o/24304121
Zdravim...chci se zeptat co bych měl dělat abych si zvýšil regeneraci života během boje...jestli je třeba dobré si změnit některé skilly,po případě jaké?..nebo si počkat na nějaký drop s Life per hitem :) ? Slyšel jsem že je dobré mít i dost velký Toughness

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Pomoc s Life per hit

Příspěvek od Fru-fru » 23.03.2014, 15:51 hod.

Čau,
sry, že si nikdo nevšiml Tvého příspěvku. Snad je ještě Tvůj dotaz aktivní, ale možná už jsi to pořešil sám. Ale přesto:

1. Regenraci života buď zvládneš afixama na itemech (life per hit, life per kill, life per second, life per fury spent).
2. Dále přes paragon body kde myslím v sekci utillity je možno nahodit body life per hit, life per sec.
3. Přes skilly a jejich runy. Na Hc velmi oblíbený skill na přežití elite packů Rend s runou Bloodlust (Heal for 0.5% of your maximum Life per second for each affected enemy.)
4. Pasivní skilly mohou také v kombinaci se skilly léčit. Konkrétně Inspiring persence při použití "pokřiků" léčí Tebe i Tvé parťáky za 1% max HP za sec po dobu 60 sekund...

Jinak pro představu, když koukneš na mou bařenu (T1 self farma, T2 party farma, T3 tipuju max, ale to nechodím), tak já mám velmi malý heal jak per sec., tak per hit, no a per kill to u elitek nezachrání.... Moje řešení je Rend s Bloodlustem, který mi dává opravdu velký heal a mohu stát v lecjakém bordelu (samo s sebou to ovlivňují defense staty a celkový toužnes... .

Takže tak a přeji hodně štěstí ve hře...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Frost
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s Life per hit

Příspěvek od Frost » 24.03.2014, 12:24 hod.

Děkuji ti za radu...sice jsem už to nějak pořešil testováním všemožných kombinací skillů atd.. a vypadá to slibně :)...ale tvojí radou jsem se aspoň ujistil že je všechno tak jak má být....zatím hraju solo T3..vyšší už bych asi nezvládl

Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s Life per hit

Příspěvek od Crypto » 07.04.2014, 14:02 hod.

Fru-fru píše:Čau,
sry, že si nikdo nevšiml Tvého příspěvku. Snad je ještě Tvůj dotaz aktivní, ale možná už jsi to pořešil sám. Ale přesto:

1. Regenraci života buď zvládneš afixama na itemech (life per hit, life per kill, life per second, life per fury spent).
2. Dále přes paragon body kde myslím v sekci utillity je možno nahodit body life per hit, life per sec.
3. Přes skilly a jejich runy. Na Hc velmi oblíbený skill na přežití elite packů Rend s runou Bloodlust (Heal for 0.5% of your maximum Life per second for each affected enemy.)
4. Pasivní skilly mohou také v kombinaci se skilly léčit. Konkrétně Inspiring persence při použití "pokřiků" léčí Tebe i Tvé parťáky za 1% max HP za sec po dobu 60 sekund...

Jinak pro představu, když koukneš na mou bařenu (T1 self farma, T2 party farma, T3 tipuju max, ale to nechodím), tak já mám velmi malý heal jak per sec., tak per hit, no a per kill to u elitek nezachrání.... Moje řešení je Rend s Bloodlustem, který mi dává opravdu velký heal a mohu stát v lecjakém bordelu (samo s sebou to ovlivňují defense staty a celkový toužnes... .

Takže tak a přeji hodně štěstí ve hře...
Ahoj, jestli mohu, rád bych se také připojil do diskuze, protože mě napadlo totéž v tomto smyslu....než přišel patch, používal jsem Rend s runou Bloodlust a musím říct, že to bylo výborné, hlavně ve velkých skrumážích...de facto čím víc mobek, tím víc nesmrtelnej....jenže má otázka vyplývá spíš z toho, že na lvl60 je LS dosti snížený a od lvl70 už nefunguje vůbec....aspoň jestli si dobře pamatuju to co jsem četl a jestli jsem to pochopil správně.....abych to tedy shrnul....bude mi Rend/Bloodlust a ty paragon body fungovat i na lvl70 nebo tam se tomu utne tipec a smičec???....díky předem za radu...

Frost
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s Life per hit

Příspěvek od Frost » 07.04.2014, 20:00 hod.

Crypto píše:
Fru-fru píše:Čau,
sry, že si nikdo nevšiml Tvého příspěvku. Snad je ještě Tvůj dotaz aktivní, ale možná už jsi to pořešil sám. Ale přesto:

1. Regenraci života buď zvládneš afixama na itemech (life per hit, life per kill, life per second, life per fury spent).
2. Dále přes paragon body kde myslím v sekci utillity je možno nahodit body life per hit, life per sec.
3. Přes skilly a jejich runy. Na Hc velmi oblíbený skill na přežití elite packů Rend s runou Bloodlust (Heal for 0.5% of your maximum Life per second for each affected enemy.)
4. Pasivní skilly mohou také v kombinaci se skilly léčit. Konkrétně Inspiring persence při použití "pokřiků" léčí Tebe i Tvé parťáky za 1% max HP za sec po dobu 60 sekund...

Jinak pro představu, když koukneš na mou bařenu (T1 self farma, T2 party farma, T3 tipuju max, ale to nechodím), tak já mám velmi malý heal jak per sec., tak per hit, no a per kill to u elitek nezachrání.... Moje řešení je Rend s Bloodlustem, který mi dává opravdu velký heal a mohu stát v lecjakém bordelu (samo s sebou to ovlivňují defense staty a celkový toužnes... .

Takže tak a přeji hodně štěstí ve hře...
Ahoj, jestli mohu, rád bych se také připojil do diskuze, protože mě napadlo totéž v tomto smyslu....než přišel patch, používal jsem Rend s runou Bloodlust a musím říct, že to bylo výborné, hlavně ve velkých skrumážích...de facto čím víc mobek, tím víc nesmrtelnej....jenže má otázka vyplývá spíš z toho, že na lvl60 je LS dosti snížený a od lvl70 už nefunguje vůbec....aspoň jestli si dobře pamatuju to co jsem četl a jestli jsem to pochopil správně.....abych to tedy shrnul....bude mi Rend/Bloodlust a ty paragon body fungovat i na lvl70 nebo tam se tomu utne tipec a smičec???....díky předem za radu...
No Jelikož nemam zatím RoS tak nemůžu posoudit.Ale je dobrý pokud nechodíš s Teplářem,tak bych ho doporučoval si ho brát sebou a nastavit si na něm skilly pro heal atd...A s tim Blood lustem bych určitě počítal do budoucna dál pač nic lepšího zatim neni :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Pomoc s Life per hit

Příspěvek od hulkxxxl » 08.04.2014, 06:44 hod.

osobně jsem přešel z runy u wc na rezisty na runu na regen + % k životu, hlavně v rosku to healuje jako blázen (a do brnění si dám diamanty na alres), nechávám i insp presence pro strýčka náhodu kdybych měl dc a vypršel wc tak battlerage ještě jede dýl
jinak je to vše o vyváženoti toughness/ redukce poškození - hooodně armoru a rezisty/ co uhealuješ regenem / LOH.. a pak ten komromis přežití / hodně DPS,
jinak loh má svoje koecifienty např ww je strašně nízkej tuším jen 33% takže to že si řekneš že mám 2000 LOH jsem v pohodě tak to není
build a postavu koukni v podpisu... ale jedu HC
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“