Call of the Ancients

plechito
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:plecho#2668
Call of the Ancients

Příspěvek od plechito » 30.04.2014, 07:32 hod.

prosim vas, su ancienti peti? ci ma vyznam nosit legendarne rukavice na zvysenie atack speedu petov?

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Milion » 30.04.2014, 08:18 hod.

to by mě taky dost zajímalo

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od hulkxxxl » 30.04.2014, 09:09 hod.

takže co jsem našel tak je oblivňuje třeba wotb, podle ats mají ats i oni když wotb spadne tak sou horší

no myslím že se počítají jako peti ale nejlepší by bylo kdyby jsi to skusil

prostě udělej dva testy s rukavicema a bez nich uvidíš jak rychle budou lítat čísla


jinak jsou sice jako poslední bonus v setu ale myslím že nejsou tak dobří, osobně mi připadá že se strašně flákají a nehojujou, to klony z amuletu se hnedka vrhnou do boje
Obrázek Obrázek

majo14883
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:epicvictory#2717

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od majo14883 » 30.04.2014, 09:11 hod.

jo fungují jako peti.mám to odskoušeno.takže je můžeš bez problémů použít a je to znát(tasker and theo)

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od scr » 30.04.2014, 09:19 hod.

plechito píše:prosim vas, su ancienti peti? ci ma vyznam nosit legendarne rukavice na zvysenie atack speedu petov?

dej si dohromady ik set...pak by to mohlo byt zajimave...jinak je to o hovne...

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Milion » 30.04.2014, 09:34 hod.

ik set mám a ancients jsou perma, jen teď dropnout ty rukavice

edit: existují ještě jiné věci, které by boostli ty ancity?

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od scr » 30.04.2014, 09:48 hod.

Milion píše:ik set mám a ancients jsou perma, jen teď dropnout ty rukavice

edit: existují ještě jiné věci, které by boostli ty ancity?
ja myslim ze jejich dmg se odviji od te tve respektive od CCH ...kazdopadne co tak koukam, mas tam runu, kde se rika, ze 50 procent poskozeni tveho se prenasi na ne..pokud chces jejich vetsi dmg..prehod runu

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od AlterEgo » 30.04.2014, 09:57 hod.

Ancienti peti jsou.
Dobri jsou s IK setem, ze se pouzivaji jako nabijecka fury, protoze pak neni potreba zadny fury generator a slot se uvolni na jiny skill.
Jejich dmg se odviji od dmg barbara, protoze se bere weapon dmg, takze jak tu padlo vyse, ze maji vyssi dmg, kdyz je zaply WotB, tak to je logicke, protoze se zvedne dmg barbarovi a tim padem i jim.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Petros » 30.04.2014, 09:59 hod.

Poškození jim zvyšuje i "+ do elementárních skillů" dle runy.

scr
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scr#2683

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od scr » 30.04.2014, 10:03 hod.

AlterEgo píše:Ancienti peti jsou.
Dobri jsou s IK setem, ze se pouzivaji jako nabijecka fury, protoze pak neni potreba zadny fury generator a slot se uvolni na jiny skill.
Jejich dmg se odviji od dmg barbara, protoze se bere weapon dmg, takze jak tu padlo vyse, ze maji vyssi dmg, kdyz je zaply WotB, tak to je logicke, protoze se zvedne dmg barbarovi a tim padem i jim.
oni ti generuji fury? Pak by sel udelat supr hota build...vykonejsi nez earth build

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od AlterEgo » 30.04.2014, 10:18 hod.

To se udelat samozrejme da.
Vsak tam mas runu Ancients' Fury, ze kdyz udelaji dmg, tak pridaji 3 fury.
Kdyz si das jeste pasivku Unforgiving a nosis Cindercoat, tak muzes s prehledem jet spam hammeru a neni problem s fury, protoze nejake ty drobne promlky resi shout, kterym to dogenerujes.
Dalsi jejich vyhoda je v tom, ze nejdou vsichni mobove po tobe, tak to na vyssi torment celkem dost pomaha s prezivanim.

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Milion » 30.04.2014, 12:25 hod.

scr píše:
Milion píše:ik set mám a ancients jsou perma, jen teď dropnout ty rukavice

edit: existují ještě jiné věci, které by boostli ty ancity?
ja myslim ze jejich dmg se odviji od te tve respektive od CCH ...kazdopadne co tak koukam, mas tam runu, kde se rika, ze 50 procent poskozeni tveho se prenasi na ne..pokud chces jejich vetsi dmg..prehod runu
Jak píše kolega výše přidává se jim i ele dmg a jelikož používám lighting proto runa Together as One. A to rozložení poškození je mimochodem hodně znát, hlavně když jedu solo vyšši T.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Petros » 30.04.2014, 15:16 hod.

To je pravda, runa na sdílení poškození je velmi silná, také ji používám. Nicméně na vyších T už je celkem práce, udržet je naživu. O T6 nemluvě, tam má každá glóba cenu zlata, bez nich je při některých kombinacích affixů elitek velmi brzy po nich. :)

plechito
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:plecho#2668

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od plechito » 30.04.2014, 19:48 hod.

mate niekto poskladany IK set? ze ci je potrebne ich nejako obnovovat ked zomru alebo su nesmrtelni? vyvolaju sa automaticky? či? :D

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od AlterEgo » 30.04.2014, 20:07 hod.

Se setem je to stejne jako bez nej, ale proste po uplynuti doby nezmizi, ale zmiznou az umrou.
Je tam jeden bug, ze kdyz mas vyvolane ancienty, tak dole jak je takova ikonka, jak je treba ikona shoutu, ze bojuji na tve strane a nekdy se stane, ze zmizi, tak je musis recastnout, protoze kdyz to neudelas, tak napriklad v pripade, ze mas runu, aby doplnovali fury, tak to pak nic nepridava.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od Petros » 30.04.2014, 21:42 hod.

Tento problém se objevuje nejčastěji při zavření Nephalem Riftů, po doběhnutí časového limitu.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2014, 09:08 hod.

Mám ještě dotaz k COTA. Jsou peti, takže na ně určitě funguje ten gem na pet bonus dmg. Ale zajímalo by mě, jestli má nějakej význam, když mám jako main útok frenzy. Takže jestli je to nastackování AS, případně dmg u maniacu, nějak ovlivní?

A ještě bonusová otázka, jak se to má s ostatníma gemama? Uvažuju např o smite, jestli by fungoval pro každýho barbárka? Pokud ne, tak je asi lepší nějakej critovací, nebo na dmg po zabití elitek. Jaké gemy pro COTA doporučujete? :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od hulkxxxl » 11.09.2014, 10:10 hod.

peti gemy neprocujou takže podle buildu co más si vyber, já jedu kapesní blesky, jed a +% po zabití elity

pokud by jsi směřoval dmg do petů tak gem na pety je volba, myslím ale že se to pro abrba nebyplatí a použije ho spíš DH a WD

co se týká frenzy takteda nevím jestli je to oblivní určitě je ovlivňují TaT ruky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od An7yk » 11.09.2014, 11:15 hod.

Já jsem extrémista, napadlo mi udělat COTA build, s fire runou, že oni budou vpředu, řezat a já budu vzadu a házet spearkou a ricochet :twisted:
mi neřikej, 540% fire dmg, udělat nějakej build bezpečnej, s leapem proti vortexu? :twisted: do offhandy 300 spearku třeba :twisted:

IK helma, pásek, boty, cindercoat ( možno prohodit za andarielku+IK helmu ) , magefisty ( nebo taskerky? :twisted: ), aughild ramena+bracery a kalhoty volné, třeba BT kalhoty+ BT amulet, nebo kalhoty běhací které davají DMG když se hejbete, tzn budete pobíhat okolo jako zběsilí a barbaři to budou řezat jako vzteklí :D

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Call of the Ancients

Příspěvek od geekker » 11.09.2014, 11:22 hod.

Já tedy sutr na pety mam kuli acientum a prijde mi to celkem dobry i kdyz bez nej jsou celkem zly tak to moc nepozoruju ze by davali vic i kdyz by meli. Ted jen jeste ty rukavice a myslim ze si sebou budu moct tahat rybarsky kreslo:-) (pouzivam k tomu jeste Maximus)
skoda ze to nejde nikde najit ty cisla na diabloprogress nebo nekde, aby bylo videt o kolik peti muzou být více zlý.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“