AoE Fire Barb

Odpovědět
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
AoE Fire Barb

Příspěvek od Punky » 07.05.2014, 14:15 hod.

tento build si pamatam este ako jeden z prvych ked som s D3 zacinal, takze pre vela ludi bude urcite znamy. teraz s prichodom ele dmg gearu a area dmg ma napadlo opat ho oprasit a vcera som s nim odohral par bounty/riftov. funguje stale rovnako dobre, resp este lepsie :) nemam na to este uplne spravny gear, ale aj s tym co mam bolo na t2 uplne bezproblemove hranie a odsypalo to svizne.

takze samotny build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zgj!aaZcYb

podstatou je lurovanie skupiniek mobov, spamovanie cleavu s tocenim rend kazdych 5 sekund (ak necritne, treba prekryt) a do toho ground stomp aby to AoE malo spravne vyuzitie na co najvacsi pocet mobiek. build je uplne jednoduchy a pri tom efektivny. akonahle padne 1-2 mobky v grupe, tak to padne cele. do toho samozrejme procy bloodshedu (ten je vraj ovplyvnovali proc ratom skillu, v tomto pripade teda hlavne cleave, ktory ma proc rate 0,66... to je v pohode, nakolko je to AoE skill) rovnako ako spamm revenge ak mate chargnuty (ten dava velmi solidnu dmg). aj ked sa to mozno nezda, build je dost dobry v defense vdaka ground stompu + ja pouzivam este ako OH azurewrath, ktory ma solidnu sancu na freez. ak by mal niekto problem s prezivanim, da sa vymenit EQ za WC s Impunity napr, ale EQ je vyborna na elitky (aj ked nie na vsetky druhy samozrejme). popripade vymenit v rende runu za bloodlust. ak by ani to nepomahalo, tak vsetky 4 pasivky su offense, takze vymenit nieco tam, aj ked v tomto pripade je ten dmg bonus z pasiviek fakt citit. vdaka GS a wreching smash je brawler aktivny v podstate stale, rovnako ako Berserker Rage, nakolko jediny castejsie pouzivany skill za fury je rend. takze 90% casu ste na full fury. Ruthless je pri tomto builde prvy krat od RoS co ho hram a je ho tu poznat, tam pri tych grupach nasleduje domino efekt a padne to vsetko postupne.

co sa tyka gearu (popr paragon bodov), treba samozrejme +%fire dmg kde sa da... pokial by ste mali tak belt a pantsy na +cleave dmg... no a +area dmg.
keby som mal moznost, bral by som devastatora a s dobrym rollom aj burning axe of sankins, zial nemam :) a skusil by som aj maximus, ten sam o soebe moze robit silnu dmg cez rend, ale aj ten demon s fire chain dava solidnu dmg a dlho vydrzi na nizsich tormentoch... nemam este uplne zmaknute vsetky nove lege/setovky, urcite je tam nieco co by build este posilninilo vdaka nejakej mechanike, tak ak o niecom viete, pisnite (mozno tie lege pantsy co davaju AoE poison dmg? neviem presne co mozu rollnut ale)

a este poznamka... build je vhodny na solo, v parte vam nemusi az tak casto "procnut" posledny uder z cleavu, cim sa pripravujete o podstatny dmg output buildu. ale siel som s tym asi 4x rift na t3 v parte a robilo to aj tam solidny bordel, hlavne ked som podhodil EQ s plnym fury

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“