lightning barb

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588
Re: lightning barb

Příspěvek od Cortyx » 28.05.2014, 13:36 hod.

já jsem se třeba taky inspiroval jedním hráčem tady z fóra a poupravil dle toho co mi napadalo, není to sice zatím žádná hitovka, na T1 si zatím netroufnu, až bude prsten na snížení počtu setovek, tak to bude na pohodu, ale i tak ,co myslíte, bude to takhle hratelný na vyšší T+ ?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cort ... o/33539470

jinak papírově s bufem mám 12M T a 700k dmg bez navýšení %z lightning který mám už nějakých 67% navíc, samozřejmě nepočítám rukavice který se určitě budou měnit stejně tak jako tělo, ale to by muselo něco hezkýho dropnout ..

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: lightning barb

Příspěvek od Darkness » 28.05.2014, 14:27 hod.

@Frozen: jj, souhlas, ze rychlost je nekdy vic nebezpecna nez uzitecna, ale takova T4 se da v hodne dobre parte jen proletavat ... a na T6 to neni o moc jinak, viz videa s Crusem co tu byly pred casem ..., ale rychlost asi lidi resi az na PL500 +, kdy uz levely pribyvaj pomalu ..

(ja mam problem trefit se do mobu, kdyz hraju v dobre parte pres wifi, protoze nez je uvidim a kliknu na ne tak jsou mrtvi)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: lightning barb

Příspěvek od Punky » 28.05.2014, 15:00 hod.

pokial mas "zbytocne" souly tak pretoc oba ringy, area dmg vymen za cc a na druhom vitku za trebars avg dmg... a na magefistoch ak nemas lepsie ruky tak rollni vyssi cd... celkovo by som vymenil toughness za nejaky offense, D bolo vzdy o tom co najrychlejsie to zabit, nie prezivat ;)

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: lightning barb

Příspěvek od Cortyx » 28.05.2014, 15:01 hod.

Zapomněl jsem dodat ze hraji HC a tam přežít musím :)

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: lightning barb

Příspěvek od onDr3j » 29.05.2014, 04:55 hod.

Bombato píše:Peknej HC Lightning Barb. Jak si na tom s fury,mozna bych tam prdnul pasivku Unforgiving,treba misto WM ? A ten ignor pain s paskem se pro HC partu hodi,urcite bych ho nerozkladal :)
fury myslim dost v pohode s IK setom, skusal som barbarov prehodit na runu ked za kazdy hit generuju fury a mal som nonstop plno :D

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: lightning barb

Příspěvek od onDr3j » 29.05.2014, 04:59 hod.

Cortyx píše:já jsem se třeba taky inspiroval jedním hráčem tady z fóra a poupravil dle toho co mi napadalo, není to sice zatím žádná hitovka, na T1 si zatím netroufnu, až bude prsten na snížení počtu setovek, tak to bude na pohodu, ale i tak ,co myslíte, bude to takhle hratelný na vyšší T+ ?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cort ... o/33539470

jinak papírově s bufem mám 12M T a 700k dmg bez navýšení %z lightning který mám už nějakých 67% navíc, samozřejmě nepočítám rukavice který se určitě budou měnit stejně tak jako tělo, ale to by muselo něco hezkýho dropnout ..
neviem co riesis minimalne T2 budes krajat bez problemov :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: lightning barb

Příspěvek od Punky » 29.05.2014, 06:58 hod.

Cortyx píše:Zapomněl jsem dodat ze hraji HC a tam přežít musím :)
aha, to som si popravde veru nevsimol na profile, sorry :) ale aj tak si kazdopadne myslim ze by slo trosku zdvyhnut offense na ukor defense, to t1 je fakt ze dobre zvladnutelne aj s nizsimi hodnotami

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: lightning barb

Příspěvek od Cortyx » 29.05.2014, 07:37 hod.

Včera jsem hlavně dost optimalizoval padl mi konečně ten prsten s snížení poctu itemu setu takže včera byla jiná situace než ted :) i tak díky :)

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“