Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 29.09.2015, 15:03 hod.

pacho:
Me to SS vyhovuje GR 65 me uteklo o par vterin a urcite padne, schválně testnu cold dmg

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.09.2015, 15:24 hod.

LordMiste:

ad fire knockback + trapped - prostě ten knocback, který tam je napsaný neprocne ten gem. Procneš ho akorát chargem anebo slow z gemu samotnýho. Je to divný, ale nevšim sem si toho sám. Nakonec jsem to našel i někde na d-fans.com. A proto lidi většinou jedou cold, u kterého to ten chill procne.

Jináč profily jsou fakt divný. Ignore Pain používám akorát ve WW buildu (resp. jsem to jen testoval - stejně nemám dost redukce CD na věcech - nemám na to čas)

Jsem zvědavej kam se dostaneš s HOTA, pokud to zkusíš. Mně ten SS připadá sice zábavnější, ale mnohem těžší na managment a ty vypadáš jako schopnej klikač :)

babacho:

všechny připomínky řečeny - LpF nutnost pásek/zbraň ... unity od GR45-50 to začíná bolet, takže taky nutnost na HC, pokud nenosíš plínky a nemáš 5 rumíčků v sobě ;) a osobně jsem pro jistotu vzal dva defense gemy a zbavil se strongarmů a v kostce nahodil leoric crown. Radši obětuju nejdřív klíč na GR než život.
Podle mě tu 50tku dáš. Minimálně hned co v Zoltánově koulích ... teda kostce ... vyrobíš Ačkovou zbraň
A v neposlední řadě 1000x zmíněná záležitost - maxovat fury - za každých 5bodů procento na CC - takže na pásku a zbrani to většinou naroluje a zbytek nahoníš v paragonech

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od babacho » 29.09.2015, 15:37 hod.

Díky za rady
Hele na ramenou mám 643 str, 622 vit, 118 Rall a 447 Armor, tak co tam mám narollovat?

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.09.2015, 15:50 hod.

no pokud by to šlo, tak +%life místo armoru ...
(pokud už jsi rolloval STR, tak pak už asi nic)

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 29.09.2015, 16:12 hod.

WulFgaR77:
Tak díky za zajímavé nové info.
Každopádně sem zvědav až mi padne kladivo na Hota jak to pujde stím.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od babacho » 29.09.2015, 16:18 hod.

No ty ramena mám 4 jde o to jestli mám vzít horší s optimálním rollem nebo nechat tyto. Odpověď se nabízí sama.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od dawemorraless » 29.09.2015, 16:49 hod.

Mno já obšlehl DrSmičova Siláka a na ten conqeor quest na solo 50 mužu na HC doporučit ww + im. Místo f+r unity a element ring a umřít se skoro nedá ta redukce z dědků ww setu a unity je supr akurát trochu chybí damáž :green: Nicméně sem to testil na 45 nebral sem pylony a s unity a elementem sem zaostával v průměru 40-60s oproti f+r ale těch runů nebylo moc. Mno na defendera solo 60 už budu muset řešit hotu asi >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od babacho » 29.09.2015, 17:16 hod.

Taky nad tím uvažuju poté cop mi padla tato palice
Obrázek
Ale představa, že budu zase půlku času z riftu kosit bosáka, mne odrazuje. Nevím jak to teď je.

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Valihrach » 29.09.2015, 18:37 hod.

Zdravím, konečně jsem taky pokořil 60 GR. Na vyšší zatím nemám gear a PL. Potřeboval bych poradit, akorát mi padl slušnej Maras amu, říkám si, že ho zkusím přetočit a hned na poprvý 100% CC. Kdyby to tak jednoduchý bylo vždy... A teď mi vrtá hlavou, jestli ho nepoužívat místo Hellfire amu co nosím teď. Co byste řekli?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 29.09.2015, 20:41 hod.

Jojo, 5WotW+3IK WW bude na HC vždycky mnohem bezpečnější jak HotA.
WW na sebe musí prostě natahovat mrtě mobů a trpělivě udílet DMG velkejm skupinám, protože do Single je totálně mrtvej, je to hodně o schopnosti pakovat grupy potvor, pak je vidět i ta DMG...
EDIT: babacho, jestli tě zneklidňuje nervozní lajf baňka, zkus Esoteric Gem a ztracenou DMG hledat někde jinde. Ten Gem toho nehorázně ztlumí.

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od pacho » 29.09.2015, 21:40 hod.

Valihrach
Máš parádny Hellfire amulet, čo by som za taký dal a nemusí byť ani AA.Super pasivka.
Neviem aké más 4 pasivky, ale ja by som dal Rampage,Brawler,Berserker Rage a Ruthless. Dokonalé do HOTA buildu.DMG parádna len z pasiviek.
Naposledy upravil(a) pacho dne 30.09.2015, 14:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od KryOn » 30.09.2015, 08:04 hod.

Ahoj všem, můžu se zeptat, jestli kladivo na hammer of the ancients má mít v secondary + maximum fury, protože v popisu skillu je napsáno has a 1% increased critical chance of every 5 fury you have? Když to zkouším na kladivu s a na kladivu bez, tak se to v tabulkovém dps neukáže, ale z popisu by vyplynulo, že v základu, když je 150 a budu mít i s páskem a tím kladivem, co to má v secondary 186 - rozdíl je 36/5=7 critu navíc? V číslech se to neukáže, teď jde o to, jestli se to projeví na chudácích mobech. Jelikož se děrovaček nedostává, vsadím se, že provrtám špatný kladivo :o).

Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 30.09.2015, 08:19 hod.

ty mi nevěříš :D a ještě mu tu děrovačku sám dám >:D

ale je to tak. ten bonus na crit se připočítává jakmile majzneš kladivem (resp. těsně před tím ! před odečtením fury za to samotný bácnutí !). V tu chvíli se podle aktuální hodnoty zbývající Fury připočítá ona crit šance a jelikož jsi na plný Fury pořád (díky kladivu), proto je důležitý si maxovat Fury přes paragony a věci.

Na mobech se to projeví - když budeš koukat, tak prakticky crituješ pořád - samozřejmě když ti součet (věci+paragony+postava+fury) dá 100+pct. tak už to nemá smysl dál honit.

Občas mě najdeš ve městě mlátit nazdařbůh kladivem, tím nedávám najevo, že se nudím :D . Dělám to proto, abych při vstupu do riftu měl plnou Fury a šel rovnou na maximální crit ;)

(a samozřejmě je dobré mít nějaký crit na věcech kvůli ostatním skillům)
Naposledy upravil(a) WulFgaR77 dne 30.09.2015, 08:41 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Kuki10 » 30.09.2015, 08:21 hod.

Přesně tak. MAX Fury a max crit chance.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 30.09.2015, 08:41 hod.

souhlas + fury na zbrani je poklad, vypustil jsem cc na ringách a i tak crituju stále

jo na hc je ww určitě bezpečnější hota je ohubu

včera jsem skoušel schválně přežití, postupně jsem dával víc a víc obrany, měl jsem unity, s templářem, diamanty, esotheric gem a superstition pasivku + imunity arcane a v GR 62 jsem měl sice trochu orosené čelo ale dalo se to uhealovat a neumíral jsem, chyběla mi však dmg a nestíhal jsem to

takže při slušným rolu se taková GR59,60 dá na HC určitě udělat

PS: už mě přestantě provokovat s HF amuletama ááááá já chci taky

PPS: všera jsem vyhodil nerved a přidal brawelera, ten rozdíl dmg je brutální, takže HF amu je prostě obrovskej boost
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od KryOn » 30.09.2015, 08:52 hod.

Věřim Wulfe, ale dva do mě hučeli (vč. tebe, že nemám žádnou secondary záchranu...), ať si to udělam díru do kladiva, kde je life per fury a ne do toho, který má nižší dps v základu, ale secondary + fury... Neboj, děrovačku vrátím i s daní, stačí se připomenout...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od onDr3j » 30.09.2015, 09:02 hod.

hulkxxxl píše:souhlas + fury na zbrani je poklad, vypustil jsem cc na ringách a i tak crituju stále

jo na hc je ww určitě bezpečnější hota je ohubu

včera jsem skoušel schválně přežití, postupně jsem dával víc a víc obrany, měl jsem unity, s templářem, diamanty, esotheric gem a superstition pasivku + imunity arcane a v GR 62 jsem měl sice trochu orosené čelo ale dalo se to uhealovat a neumíral jsem, chyběla mi však dmg a nestíhal jsem to

takže při slušným rolu se taková GR59,60 dá na HC určitě udělat

PS: už mě přestantě provokovat s HF amuletama ááááá já chci taky

PPS: všera jsem vyhodil nerved a přidal brawelera, ten rozdíl dmg je brutální, takže HF amu je prostě obrovskej boost
z mojich skusenosti mas pravdu GR 59/60 s HoTA na HC je asi hranica co dokazes prezit (myslim ze pred casom som videl borca co dal 62 ale to uz je nahoda aky rift mas), s WW som dal 59/60 totalne na pohodu co sa tyka prezitia aj ked chvilku po limite, ww velmi dlho seka RG :D

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od WulFgaR77 » 30.09.2015, 09:54 hod.

KryOn píše:Věřim Wulfe, ale dva do mě hučeli (vč. tebe, že nemám žádnou secondary záchranu...), ať si to udělam díru do kladiva, kde je life per fury a ne do toho, který má nižší dps v základu, ale secondary + fury... Neboj, děrovačku vrátím i s daní, stačí se připomenout...
neber mě vážně, jak jsem říkal mně děrovačku dal dawe, já dal děrovačku tobě a tak pořád dokola - žádnou vracet nepotřebuju a ani nechci ;)
Problém HOTA je v tom, že prakticky nemáš uníkovej skill a pasivka je taková (už to tu popisoval určitě 100x hulk)... řekněme polovičatá ... a tvojí jedinou možností je mít LpF a mydlit moba - a to je jediná šance jak přežít. Bohužel dobře mířená diskokoule nebo molten, když si zavřenej a charge je na cooldownu se rovná téměř jisný smrti. A proto LpF nadevše a je to víc jak aktuální dmg a to i přesto, že máš u sebe healera, těch 500k LpS přijde pozdě (ta tafnes v tu chvíli je zoufale malá). A proto jsme do tebe "hučeli" ;) kamarádsky, jak to jen umíme ;)

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od kany11 » 01.10.2015, 07:06 hod.

zdravim otázečka co vic preferujete na HF amuletu.jedu hota fire mam na nem 20% fire nebo 983 str je lepsi? celkove 40% fire mam.diky

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od onDr3j » 01.10.2015, 07:38 hod.

bez debaty top staty co chces na HF su
1) % element
2) crit. dmg
3) crit. chance

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“