Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Odpovědět
Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741
Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Helgrim » 03.07.2014, 12:19 hod.

Ahoj, hraju Diablo 3 cca 3 měsíce, možná 4 ;) prošel jsem vývojem svého barbara přes WW až po Hotu to byly začátky. Progresoval jsem dál a přicházel na kouzlo ELE dmg + a poznal i co to je když člověk nemá moc Tougness protože vše cpe do útoku :) Přišla fáze kdy jsem dostal do ruky setovky a zjistil, že Raekor je nic moc, IK samo o sobě taky nic moc a EQ - klokan spec je snad joke pro Barbara kterej má vše kolem sebe krájet na hadry až budou lítat jen ručičky a nožičky. Nakonec jsem dopadnul u EQ set a Lut soks + hota s tim jsem tak nějak fungoval a čekal až mi padne IK chesta a belt abych mohl prubnout EQ + IK + klokan fire dmg.
Včera mi to konečně padlo a musim říct, že už nevím kudy dál... mě to nebaví takhle hrát.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/dura ... o/42911917
Sice t5 a t6 je s tím krásně datelnej, ale když si vzpomenu na první dny ky jsem jel WW a rend a neznal jsem o setech a o diablu nic bavilo mě to.
Má někdo nápad jak hrát zábavnej a efektivní spec atm za Barb ? Ještě mě napadlo že dám IK chestu a belt doprd...nahradim Cindercoatem a Witching Hourem ( mám v cache ) a rerolnu něco do CD reduction a dám do heady gem na Cd reduction abych se dostal cca na 50% a jako fury spener dal zas HOTA tím by neměl bejt problém s generací fury na kladivo. Jak hrajete Barb na SC na t5 a t6 vy ? :wave:

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Cartman » 03.07.2014, 12:34 hod.

Já hrál taky IK+EQ, no teď to je nic moc, ale na 2,1 to je imba, páč sou stařeny inteligentnější. Teď moc nepoužívají své skilly a postávají jen tak kolikrát.

A aby tě to bavilo, nvm no, asi to chce nový obsah, s tutoho už mi hrabe, všechno stejné dokola a vim že mi nic nového nepadne a buildů taky není moc a beztak se to točí kolem EQ. Začátky sou boží, nevíš co ti může napadat, co můžeš poskládat, experimentuješ,., Když teda něčumíš po netu hned na ultrasuper build a nepřekvapíš se o to kouzlo, že si to prostě objevíš sám, ať už build, nebo věci. No a když to objevíš, tak se nudíš ; )- A asi není co vymyslet, taky bych chtěl aby mě to bavilo a snažim se, ale nejde mi to ;D Hlavně by to chtělo aby nebyly komunity a jen klany,. komunity zabijí klany a pak to online hraní ztrácí to kouzlo té online komunity, s kterou pokecáš a někam zajdeš a moc se nemění, než že si v menu a čekáš na join a pokaždý s někym jinym.
Naposledy upravil(a) Cartman dne 03.07.2014, 12:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od HELLERcz » 03.07.2014, 12:49 hod.

Je to otázka vkusu no .. mě osobně vydrželo bavit skákání až do PL 638 :) jezdil jsem bez IK setu jen čistě na fire power skákače + hota.
Jelikož už mě "pilování" na maximální staty nebavilo, tak jsem zaparkoval Bábu do garage a hraju opět HC :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Helgrim » 03.07.2014, 12:53 hod.

Tak koukám, že nejsem sám, to jsem rád :) jak říkáš uvidíme co přinese další patch. Pokud peti budou dělat co maj, bude to asi v cajku. A nejlepsi by bylo kdyby byla nejaká nová setovka :) místo Reakora, eq a ik, to by byl mazec :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Marast » 03.07.2014, 15:17 hod.

Jestli chceš, aby tě hra zase začala bavit, tak začni hrát HC. Spousta lidí tak zase získala motivaci.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od AlterEgo » 03.07.2014, 18:10 hod.

Raekor zas tak uplne nic moc neni. Vzdyt se s nim da udelat pekny build na Boulder Toss a je ta hra zas o necem trosku jinem, nez jen poskakovani jako opice se zemetrasnym setem.
Pripadne tu je jeste pak moznost hrat lightning barbara.

Anduinlothar
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Anduinlothar » 03.07.2014, 19:57 hod.

Souhlasím, že SC endgame barbar (tedy eq set+hex+lut socks+cinder+harrington) je nuda a nechápu, jak to někdo mohl vydržet do paragonu 640 :) Já to dal od 380-480 a měl jsem toho už plný brejle, i když ono to možná nebude tím stylem hry, jako spíš současnou náplní, kdy neexistuje nic jiného než bounty a rifty. Až bliz vymyslí nějakou pořádnou náplň hry, klidně se ke hře a skákání s barbarem vrátím, ale dopředu vím, že greater rifty to fakt nebudou.

Jinými slovy tedy musím souhlasit s nadpisem, endgame barbar je teď nuda, ale to jsou asi všechny postavy, vzhledem k endgame možnostem hry.

HC je možnost, ale já už sólo ztratil asi 6 monků a už se mi nechce přidávat další chary do hall of shame :)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Brum » 06.07.2014, 16:34 hod.

Dovolím si offtopic. Mě vždycky zajímalo, co nespokojení hráči u her jako Diablo očekávají za end-game. Přiznám se, že jsem nad tím přemýslel a nic mě nenapadlo. Snad jedině skutečné PvP, ale to je spíše něco jiného. To, co Blizz implementoval s 2.0 byl alespoň pro slušný krok kupředu.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od limubai » 07.07.2014, 08:20 hod.

jsem na tom stejně, na barbara vše co šlo a hupsat pořád dokola už mě přestalo bavit. Vůbec jsem dal ted celé D3 k ledu, neni tam o co hrát.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od hulkxxxl » 07.07.2014, 08:42 hod.

bohužel klokan je jedinej build na barba kterej má momentálně smysl ideálně v kombinaci s IK

je to smutné protože k barbovi přistupuju stejně (ty lítající nožičky a ručičky :D ), včera jsem oživil ww abych to zase za minutu vypnul protože jsem je jen lechal, hota je taky slabá bouder mě fakt nebaví, eq set nemám ani ik jen části a stejně se tomu celou dobu bráním

co odešel hlavní barbaromil z D3 projektu tak šel barbar jako celek do kopru, nebejt cruse tak fakt nemám za koho hrát


PS: co se týče přechodu na HC to mě kdysi taky nakoplo na další hraní když mě sc už nudilo takže doporučuju, hlavně když ripnete s BIS výbavou jak já v pátek hnedka máte zase co farmit :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Helgrim
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durandel #1741

Re: Barbarian Endgame SC - nudná postavička ?!

Příspěvek od Helgrim » 07.07.2014, 09:30 hod.

hulkxxxl píše:PS: co se týče přechodu na HC to mě kdysi taky nakoplo na další hraní když mě sc už nudilo takže doporučuju, hlavně když ripnete s BIS výbavou jak já v pátek hnedka máte zase co farmit :D
LOL tak to je dobře napsáno, mě by asi ruplo v bedně :D offtopic - začal jsem hrát toho Cruse a čekám až padne něco pěknýho abych to vyzkoušel. :wave:

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“