Wrath of the Wastes SET 2.2.0

limu
Wraith
Příspěvky:144
Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od limu » 26.02.2015, 09:45 hod.

co říkáte na nove věci na PTR pro barbary? já jen čumím, myslim, že bude dost možností...novej WW set, IK full set...různé kombinace ...už se těším

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od HELLERcz » 26.02.2015, 09:50 hod.

Tento set se snažím nalovit na PTRku, ovšem musím se tam nejprve dostat :D v noci jsem tam byl za 15 minut ... a teď čekám frontu asi 20 minut a stále nic.

Tento nový set určitě uvítám, těším se a větší variabilitu na tu se taky těším, říkám si hurá, toto mohlo přijít daleko dříve :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od hulkxxxl » 26.02.2015, 10:12 hod.

nové sety prý nepadají ještě :( jen ty stávající jsou upravený + nové legendy padají
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Wrath of the Wastes SET

Příspěvek od HELLERcz » 27.02.2015, 12:27 hod.

Ach ták, a oni ty nové sety spustí brzy v nějakém hotfixu ? to se teda snažím marně a ještě na FPS 1 .. ale tak

nemám žádný set .. tak aspon nadropuju IK .. to mě zajímá taky.
Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od limu » 27.02.2015, 13:03 hod.

jo taky bych si to prubnul na tom PTR, ale dostat se do hry? to je fakt vtip už, nedostal jsem se pod 1,5h čekačky a ne to jim s mojim omezenym časem pro hraní kašlu. tak se necháme překvapit no.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 04.03.2015, 07:59 hod.

WW Set has changed and should feel more like WW. WW won't require Rend on target for dmg. You'll see it next PTR patch in a week. (Twitter)


asi přijde změna ww setu, uvidíme příští týden
Obrázek Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 04.03.2015, 12:22 hod.

Jo, chtělo by to, nyní když jsem to testoval, tak to byl docela opruz na hraní s tím Rendem, a to jsem měl i prsten na WW.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 04.03.2015, 19:06 hod.

Pokud budou chtít konkurovat WW Setem kombinaci 6IK + WOTB gatě, budou muset WW Set krutě! posílit. Jestli jo, očekávám masivní boost. Docela blbý je, že to asi bude za cenu vyhození 3Rendu na kterej jsem se docela těšil. Rend se mi vždycky líbil a myslel jsem, že by ho to mohlo dostat zase do hry. No, jsem zvědav..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 05.03.2015, 22:14 hod.

Zkoušel jsem na PTR pet Barbara s Broken promise s minimem CC a max AS + CD s Ancient velkou zbraní versus RESTRAINT set ring + normál set zbraň z IK setu a tedy pro pet Barbara je RESTRAINT lepší než Broken promise ring + na to upravenej gear. S Ancient set IK zbraní by ten rozdíl pro RESTRAINT set ringy byl ještě výraznější. S pet Barbarem zatím normálněš stíhám GR 43. Ale i tak vidím,kde pet Barbar má asi hranici. S upraveným monkem se dostanu dál v GR. Ale už není bonus na legendárjky, tak nemám chuť to dále protahovat co to jde. Už nejde tak testovat, a lepší je hrát live a sbírat craft materiál pro mě.

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Bochnik_chleba » 05.03.2015, 23:45 hod.

jen by mě zajímalo co s botama pro barbara, avalanche nikdo nepoužívá, jestli ho šíleně nebuffnou, tak boty přijdou v niveč. Zvlášť teď při 7 kusech ze setu by nebylo špatný mít 2x silný avalanche. Já osobně se modlím se modlím pro silnější HOTA, s novýma věcma by to byla šupa.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 11.03.2015, 15:33 hod.

Wrath of the Wastes 2.2.0 has been redesigned

Wrath of the Wastes 2.2.0
New Set
(2) Set Bonus
Increase the damage of Rend by 500% and its duration to 15 seconds
(4) Set Bonus
While Whirlwinding you take 40% reduced damage
(6) Set Bonus
Whirlwind gains the effect of the Dust Devils rune and the damage of the Dust Devils is increased to 2500% weapon damage


Těmito změnami naprosto padá můj původní záměr využít Set jako Rendovací. Stal se z něho jasně specializační WW kousek bez možností jiného využití. Vlákno můžeme využít i dál, ale nyní po změnách s diskusí zaměřenou už jen na primární využití Setu. Takže pro začátek ještě k diskusi...



Bul-Kathos's Oath
(2) Set Bonus
Increases Fury generation per second by 10
During Whirlwind gain 30% increased Attack Speed and Movement Speed


Zbraně na míru k WW Setu. (kam jinam to dát než sem, že..) Mě se to osobně moc nelíbí. V podstatě mám naprosto jasně nadiktovaný předměty, který musím u WW používat, aby fungoval dobře. Tohle je skoro jak sedmej a osmej kus do WotW. (devátej Skull Grasp jestli zůstane jak je) :{
EDIT: proto se mi nelíbí ani opravdovej sedmej kus do velkejch Setů..
Pozitivní je, že dělaj všechno proto, aby šlo WW zase hrát..

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 14.03.2015, 12:56 hod.


Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 14.03.2015, 13:13 hod.

Konečně začali u Blizzu něco pořádného dělat s barbarem. Konečně bude možnost hrát efektivně i jiné skillu než jen berana... Na druhou stranu souhlasím s tím, že mě Blizz opět předepisuje, co s čím hrát, aby se to dalo hrát efektivně.

Měl bych menší dotaz k tomuhle setu? Jsou jednou že součástí setu kaťata nebo ramnena kvůli Hexing pants a kvůli ramenum, co poskytují náhodně WW.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 14.03.2015, 13:29 hod.

Je to ve videu (i čl.1)

Obrázek

Jinak mě to přijde dobrý na T6. Do GR vidím hlavní zádrhrel se Single target. Vypadá to lepší jak EQ, ale jestli to bude konkurence pro Berana..hmm

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 14.03.2015, 13:35 hod.

beran tezi hlavne z toho, ze vse chilne a nic ho neohrozuje, sam vis ze jedes jak pila a jak vypadnes, nebo trefis prazdnotu, tak elity zacnou kouzlit ty jejich sragory a je to v....., jinak toto bude na t6 monstrozni...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 14.03.2015, 13:43 hod.

Ale jo, na T6 určitě dobrý, já jsem jen dost očekával něco rozumnýho do GR místo Berana. (co dnes není na T6 dobrý) Naděje umírá poslední, ještě můžu doufat v perma WOTB s IK 8-)

EDIT: navíc zůstat s Beranem na T6 bez FCH? Od úpravy dvojího nabití je to přece bez problémů. Já hraju 17,5% CDR naprosto bez potíží a to právě i jedno nabití FCH často používám pouze k pohybu...T6 já vůbec neřeším, tam je co hrát..

Hodilo by se i nějaký vídeo WotW v GR40+..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 14.03.2015, 14:15 hod.

Ale tohle nevypadá vůbec zle - sice GR42, ale za nějakejch 10minutek...hmm - to by expy jely jak blbý... WotW+(4)IK

https://www.youtube.com/watch?v=PRzfSI-LssU

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 14.03.2015, 14:25 hod.

42 uplne na pohodu, ani s beranem to nedas takhle pohodlne, ikdyz superherove ze zdejsiho fora asi jo.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 14.03.2015, 14:52 hod.

Ok. Omlouvám se. Tam jsem se zapomněl podívat.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Wrath of the Wastes SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 14.03.2015, 15:07 hod.

NP 8-)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“