Immortal King's Call SET 2.2.0

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 03.03.2015, 10:53 hod.

podle mě IK s posledním bonusem a k tomu gatě na všechny runy WOTB je must have

přijde mi to jako super kombo

u rendu mi vadí že neodstranili to zastavení když se točím s ww a máčknu rend, ale nikdy neříkej nikdy že
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Vendetta » 03.03.2015, 12:15 hod.

Tiez som uvazoval aj o plnom sete + gate a bud royal zbran skeletor , alebo neviem ako sa vola ten set zelenych mecov co ti stakuju attac speed, mam stoho setu jeden mec. alebo bez ringu a zbran IK a pokombinovat novy s ringoch + soj ? unity bude to teraz dileme co bude v globale lepsie . Ale bude to hlavne zalezat na tom ci pojde hrat aj kamos alebo budem sam podla toho sa bude muset nakombinovat rings a gemy do nich ...Pri poziti nuloveho crid chanc a pretoceni na IAS a crid dmg pripadne neakych survival statoch. Ale tesim sa a bodaj by uz boli zmeny iba k lepsiemu.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 03.03.2015, 12:20 hod.

Současná podoba ik setu, jak je na ptr, je nehorázná, až se bojím, že ho blizz nerfne už toho důvodu, že celou dobu boostovali jen reakora a nic jiného.

Na druhou stranu samozřejmě díky bohu, že blizz se konečně rozhoupal a začal s barbem něco dělat.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 03.03.2015, 17:09 hod.

Mě teda osobně z označení PET Barbar trochu navaluje. :ble:
Pojdmě tomu říkat třeba Full IK nebo 6IK (2IK). Pet Barbar je strašně ponižující :green: :roll: (mě to prostě přijde z rákosníčkova království :D )

Já PTR nezkouším, ale z toho, co na Forku čtu začínám mít obrázek. Rozhodně začnu 6IK nebo 5IK+RoRG a WOTB Gatě. To bude základ. Rozhodně bych ale chtěl upřednostnit Ancienty primárně jako stahovače CDR pro WOTB (možná i Fury doplňovače) a DMG udělovat postavou. Už jsem to zmiňoval, skvěle to valilo třeba s WW, což asi taky zkusím. Otázka je, jestli 6IK WW totálně nevytlačí novej WW Set, což mi teď tak nějak připadá :lol:

Já plánuju Avalanche bombardovací botky s Ground Stomp. (a stále doufám, že se mi tam nějak podaří nacpat i 3Rend)
Osobně doufám (jako většina, co tu čtu) že barbar se nebude hrát jako vokurka, co jen vejrá jak si Ancienti hrajou. Jsem optimista, moc tomu ani nevěřím. ;) Jestli třeba na HC jako konzervativní řešení, OK, ale SC si snad najde progresivnějš Build. 8-)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od McT » 03.03.2015, 18:48 hod.

Tak barbar by měl být barbar a používat hrubou sílu a ne mít okolo sebe pets :-)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Ryliah » 03.03.2015, 19:22 hod.

Súhlasím. Keď budem chciet hrať pet classu dám si WD...k Barbarovi sa to nehodí : )
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 03.03.2015, 21:10 hod.

Je to pet barbar a basta. My co jsme hráli původně Pet WD, kerej je nyní na PTR zmršenej, ho hrajem jak pet WD, tak je to pet a basta. :D
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 04.03.2015, 12:20 hod., celkem upraveno 1 x.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 04.03.2015, 09:54 hod.

DrSama: podobnou věc mám taky v plánu. Už teď primárně využívám ancienty ne kvůli dmg, ale na regeraci fury a aby se ke mě přes ně nedostali mobky, ale hlavní damager bude vždycky barbar sám, nikoliv ancienti.

Představa toho, že bych jen stál, občas bych zmačknul nějakou tu schopnost, aby se neřeklo, takovou představu o hraní barbara osobně nemám.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 11.03.2015, 15:10 hod.

EDIT 11.3.2015: Immortal King's Call has been redesigned.

Immortal King's Call 2.2.0
Now has an additional set piece: Legs

(2) Set Bonus
Call of the Ancients lasts forever

(4) Set Bonus
Reduce the cooldown of Wrath of the Berserker and Call of the Ancients by 3 seconds for every 10 Fury you spend with an attack
(6) Set Bonus
While both Wrath of the Berserker and Call of the Ancients are active, you deal 500% increased damage




(aktualizován čl.1)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 11.03.2015, 15:27 hod.

Mortick's Brace (New Legendary Bracers)
  • Wrath of the Berserker gains the effect of every rune




Tohle se mi setsetsetsakramentsky hodí. :!: :!: Řešili jsme tu perma Berka se všema Runama na gatích, tak jsem to hodil sem, ale tyhle Bracáky jako náhrada za ně budou naprostá bomba pro mýho Max. CDR Skokana. :love:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 11.03.2015, 23:01 hod.

Šmarjá ty to mixujou.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 12.03.2015, 17:05 hod.

To teda.
Ale zas je celkem zřejmý, že IK Set stavěj právě pro pravý rubací barbary, což je super. Žádný podělaný PET Barbové. :ble: :wave: Bude potřeba hlavně utrácet Fury, aby fungoval Perma Berk a kolem toho se to bude točit. Takže by to mohlo otvírat cestu pro HotA nebo SS.

Rozhodně je to změna k lepšímu. Původní verze byla velmi pohodlná, ale nová je mnohem barbarštější. Tak to má být.
Mě to celý tak nějak připadá jako pokus o reinkarnaci HotA v perma WOTB z Vanilly.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 13.03.2015, 10:49 hod.

Jsem to zkoušel, ale jak člověk neudrží toho bersekera, tak dmg prudce spadne dolu a často jsem na GR44, kreje jsem předtím dával s pet Barbarem v pohdě, náhle byl tuhej. Chce ten způsob hraní poladit, ale kvůli těm masivním výkyvům v dmg mě to po chvíli přesalo bavit. Asi se bude muset taky jet macx cooldown redukce nebo aspoň část a pak jsou ty ramena na Bersekera nutnost - měl jsem F+Restraint ringy.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.03.2015, 11:06 hod.

mi neřikejte, že toho perma berka vrátěj ... to snad můžou rovnou i CM wiznu ... to sou fakt jelita

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 13.03.2015, 17:11 hod.

Wulfíne, co je na tom tak hroznýho? Vždyť teď fest boostujou každej char, perma WOTB se mezi tím v pohodě ztratí. Navíc se to zdaleka nebude týkat všech barbů, ale IK variant a možná to někde půjde nacpat smysluplně 4+4 (a to odhaduju zase omezeně kvůli RoRG) - a pokud to má bejt ono, máš obsazený i Bracery, jinak je to o ničem..

Třeba Raekoři kteří jediní dělaj výsledky v žebřících to používat nebudou. Není to kam nacpat a když, tak za ztrátu klíčovejch Itemů, který dělaj Raekora Raekorem - tudy cesta taky nepovede.

Já to vítám všema deseti, protože Barbar nemá jedinou variantu, jak prostě do potvor sekat :!: :-x Barbar se dá hrát blbě jako skokan kterej neseká, nebo Raekor kterej neseká. Primary i Secondary jsou naprosto neúčinný. To je úplně špatně a novej IK vidím jako snahu o nápravu.

Navíc jak píše GE, vypadá to tak, že pro to bude potřeba taky něco dělat aby to makalo. Ne jak první verze, kdy nebylo třeba dělat nic a přesto byl perma Berk na světě. EDIT: jaký ramena na Berka? - o těch jsem nic nezahlíd..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 13.03.2015, 21:00 hod.

To tady někdo zmínil v diskusi, ale ve hře mi teda nepadly, ale hra je nyní na PTR zabitá. Se tam nejde dostat.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 13.03.2015, 21:14 hod.

A nemyslíš ty Bracery? (nově v PTR nahrazujou gatě - ty na všechny Runy WOTB)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 14.03.2015, 03:05 hod.

Možná jo,

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 15.03.2015, 08:13 hod.

No to mě po*er záda :P BRUTAL HOTA GR52 twisted: :twisted: :twisted:
TOHLE je pravej barbar řezník! :love: V tohle jsem doufal. - kochejte se Barbem, co konečně zase seká.. https://www.youtube.com/watch?v=z-W3MZ4VGCY
(škoda jen, že je to dual, stylovka pro barba je jasně 2h...no ale..když o tom přemejšlím, asi to nebude podmínkou)

A jak mu drží ta Fury..fantasie..

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od HELLERcz » 15.03.2015, 08:52 hod.

Vcera jsem se v noci dostal do hry a snazil se nabrat gearvz niceho na neco u Barbara. Sice diky buffu padaly lege jako dest ale nepadlo mi to dle predstav. Jediné co jsem vyzkousel bylo full IK s IK zbrani a daval jsem T5 paradne a zabava byla a to jsem nemel nic svetoborneho. Ten nasledujici patch bude ve znameni Barbara a tesim se az dam s DH pauzu a poradne se zase obuju do Baby :-) laka me jak WW tak petak :-D

@tabletofon
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“