Immortal King's Call SET 2.2.0

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 15.03.2015, 08:58 hod.

Mě WW zas tak moc nebere, ale určitě ho taky složím. Teď už mám jen Barbaří Flotilu, takže chci všechny hratelný Barby vybavený. :)
Bude toho kupa. Už teď mám nápadů, že jich musím do tý doby půlku zapomenout :green:

Ale IK zatím vypadá jako spása Barbarů.

EDIT: až mám obavu, že IK úplně pohltí WotW. IK se totiž dá hrát stejně dobře (dle YT dokonce i lépe) s WW a je mnohem variabilnější. Zatím se mi zdá, že je to hodně v neprospěch WotW.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 15.03.2015, 12:26 hod.

PTR season, kvůli frontě, PL250, gear na pikaču a přeswti s pet Barbarem nyní GR 39 unikl o 10 sekund. S WW setem by to šlo složit, ale nemám Royal ring, měl bych díky jemu obří boost v Toughnest a mohl na vyšších riftech více dopředu. Rozhodně je stále pet Barbar lepší než pet WD, což je spíše k pláči, vzhledem k tomu, že mojí primární postavou byl DH a potom v datadisku pet WD.

EDIT:
Poladil jsem drobet gear na PTR season. PL už mám 318 i pet rukavice, nemám stále royal ring - nafarmím po buffu.
Nyní jsem dal za 5 min GR 39 bez chcípnutí bez unity. :shock: :shock: :shock: :shock:

Kerej pak pet WD tohle dáva takto bez ancient zbraně a bez legend gemů? :OXO Blizzarde

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.03.2015, 10:08 hod.

Šlo mi o to, že perma berk zavrhli jako "špatně" a teď to tam maj znova. Jako je to jen PTR, ale zdá se mi, že jim chybí nějaká dlouhodobá koncepce a mrskaj tam ty itemy, jak je to napadne někde na záchodě.

Všechny chary neboostujou, to je vidět. Barbar jim ujel. Vzhledem k tomu, jak nerfujou ostatní, je asi barbar asi na řadě. O 10 levelů v GR víc je total mimo.
Aby z něj zas nezbyla jen reakor pakárna ...

Ten charging je nějak baví - chudák monk :roll:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 16.03.2015, 11:29 hod.

Vzpomeň si a situaci ohledně WW od vydání vanilly D3 a ty změny, nerf, boost, nerf boost atd. Konecpce NEEXISTUJE + K TOMU JAK DLOUHO ŘEŠILI 2H ZBRANĚ AŽ TO KONEČNĚ OKOPÍROVALI Z D2. Prostě nemají žádnou dlouhodobou koncepci, na tu zapomeňmě.

EDIT:
GR 48 dosažen, stále neoptimální gear a jen 1 plně funkční legend gem.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 16.03.2015, 16:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 16.03.2015, 16:43 hod.

EDIT:
GR 48 dosažen, stále neoptimální gear a jen 1 plně funkční legend gem.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 16.03.2015, 18:05 hod.

Když čtu většinu Sekcí začínám doufat, že Barba nerfnou. Prvenství tímto způsobem mu evidentně jen škodí.. :evil:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 16.03.2015, 20:42 hod.

Nooo, když zase víme jak to bylo s Dh a kam se ve 2.1 náhle vyšvihnul,zatímco pet WD byl většinu roku u dna v kelu...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 16.03.2015, 21:14 hod.

Právě proto. Nechci vidět u Barbara záchvat jako u DH,..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2015, 02:34 hod.

Leda by měli záchvat všechny classy.

Spíše by mě zajímalo jestli někdo z vás už zkoušel s pet Barbarem i ten lebkoidní dvouruční meč CORRUPTED ASHBRINGER.
Jsem to 1x zkusil, bohužel jsem měl klíč jen na GR38, což je pro ěm jak T6. Takže jsem skoro nic nepozoroval.
Akorát se mi zobrazovali kostlivci obrázky a pak bouchli. Pokud totiž ten meč má na krátkou chvíli boost dmg, tak by se to mohlo přenýst na Ancuienti a ti by mohli značně zvýšit na chvíli svoji dmg.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 20.03.2015, 21:20 hod.

Tak se stalo, co se dalo čekat. Nerf Ancientů. Snad to znamená konec Pet :ble: Barbara. :) Vítám i za cenu oslabení classy. Jako podpora, ať tam Staříci klidně lítaj, ale ne jako main DMG dealeři - tak to má být. EDIT: zatím je to neofiko, ale potvrzení očekávám


Immortal King's Call 6 pieces: While both Wrath of the Berserker and Call of the Ancients is active, you deal 100% (down from 500%) increased damage.



čl. 1. Editován.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 20.03.2015, 23:32 hod.

DrSama: tohle jsem přesně čekal :(. Na druhou stranu i těch 100% dmg navíc je celkem fajn a je vidět, že se vrací konečně pravý barbar jako hlavní damager :), za což jsem rád. Jsem zvědavý, co bude dál. Jinak díky za info.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od TeS » 21.03.2015, 08:40 hod.

lol to zase prehnali s tim nerfem ne... tam fakt je banda ******. Mno kazda trida je znat no :-D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 09:38 hod.

Jako vypadá to dost. Ale zase to beru tak, že je to v Setu, kde pojedeš perma WOTB se všema Runama, což je jistejch 50% DMG a dalších 100% za 6pc. Úplně bezvýznamní Staříci rozhodně nebudou - můžeš jich mít až 6... Vzhledem k tomu, že byl Barbar o 10LvL v GR výš, by to mohlo bejt akorát. Navíc Barb nemá až tak problém s DMG ale přežít a pak zabít RG. (Beran) Hlavní, co od 2.2.0 očekávám! je rozumnější playstyle pro Barbara v GR a v tom se nic touhle úpravou nezměnilo. 8-)
Rhondien: NZ

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od TeS » 21.03.2015, 12:13 hod.

nerfli i tu immortal palici takze zase skoncim u furnace

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 12:38 hod.

Kruci :-x
Té je ale opravdu škoda. IK palice pokulhává za zájmovejma 2h už od Vanillky. Nejdřív Skorn, teď Furnace.. Vypadalo to, že by šla konečně v nějakým Buildu použít a nic, škoda škoda..


EDIT: tak jsem to dohledal. Úplně to nekrouhli. Lepší jak nic. 8-) (ale tady to teda klidně mohlo zůstat jak bylo)

Immortal King's Boulder Breaker
Now rolls 45-60% (down from 75-100%) Call of the Ancients damage as a fifth primary affix



.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 21.03.2015, 15:36 hod.

CO WW set je to k něčemu? Jsem ho nestihnul očekovat na PTR.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 15:57 hod.

Čistěj WotW se později skoro vůbec nehrál. Většinou v kombinaci s IK, kde IK hrálo prim. (6:4) Takže nefr Ancientů má teď úplně stejnej dopad na oba Sety. Ale čistý WotW stačilo cca okolo GR44. Což by bohatě stačilo jako konkurence/alternativa do GR k Raekorovi. Podle mě to vypadá dobře. IK je momentálně velká neznámá, ale myslím, že s tím rozhodně to samý půjde hrát taky. Vypadá to, že by v GR 40+ mohly v pohodě uspět tři varianty. Která bude ta vítězná a masová bych si teď teda netipnul. Ale pročpak úplně vynechali Skokana mi moc do hlavy nejde. Nikdo ho už dlouho nehraje a je to škoda. (já ho teda stále udržuju a aji plánuju dál ladit, ale moc novýho krom All Runes WOTB Bracerů pro něj ze 2.2.0 asi nekouká - uvidíme)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 21.03.2015, 16:14 hod.

GR44 je pro děcka, už jsem i bez velký snahy vydržel GR54 na PTR. Ted´jsem otestoval pet WD a mají tam asi bug. :D :D :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 16:32 hod.

PTR je pro děcka :D Živák tak naboostovanej jako PTR nebude - stále se pouze testuje. EDIT: Nebylo to přesně stejně před pár dnama s Barbem? ;) Myslím, že se to bude točit kolem GR45 a ti, kteří o GR jeví trochu větší zájem se budou dostávat kousek nad 50.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Immortal King's Call SET 2.2.0

Příspěvek od fuxicek » 21.03.2015, 19:25 hod.

nevim nezjistoval jsem, abych ziskal tyto nove sety budu muset jet sezonu nebo to napali rovnou do non season?

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“