HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 03.11.2015, 14:52 hod.

pokud dostáváš nakládačku můžeš si vyměnit pain za taeguk pro solo hru (v partě bych nechal pain)

taeguk udržuj spamem battlerage/ boucháním do země, v prázným riftu je to opruz

jo roll to je věc, tuhle jsem šel se statikem na pohodu GR 60 pak jsem vyfásl malet lorda jako RG a bylo po ftákách
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od DrSma » 03.11.2015, 17:39 hod.

nitro, po delší době jsem si včera večer zahrál asi tři GR. Nejsem moc žebříčkář, tak jsem z tý doby (cca měsíc a půl zpět) na 60, ale přesně s tím, co mám teď na sobě (btag je aktualizovanej) jsem dal na druhej pokus 61.

Mám to poskládaný trochu jinak jak většina lidí, ale ale dal jsem to s necelou minutou rezervy a rozhodně se necejtím jako papír. V týhle konfiguraci ustojím docela nehorázně dost. Arcana nebo Malleti jsou na 60+ samozřejmě problém, ale to už je holt daný vyšším GR..a mám to bez toho protivnýho Taeguku. (HF Amul pro HotA jsem taky použitelnej zatím nedokázal vykřesat)

Tak to můžeš zkusit nastavit podle mě a uvidíš.
http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/38732509

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od nitro » 03.11.2015, 22:46 hod.

tebe tam dosť pomože ten gem na obranu....skúsim to s tageukom a uvidíme čo to urobí teraz :-) len hold nie som s tých čo zbiera veľa kľúčov, nikdy ma to nebavilo zbeirať ich veľa, tak si idem nejaké nafarmiť a otestujem to....vyzerá aj ten tvoj build zaujimavo asi je to non-season char že?


P.S. taká perlička, možno sa to hodí sem, barbar má tiež také skilly :-) Dnes na slovensku zemetrasenie z magnitúdov 3,4 a s epicentrom v dedine kde bývam :-) sila :-)

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od nitro » 04.11.2015, 12:16 hod.

Tak a je to :-) včera večer som ešte mal dva chabé pokusy ktoré nevišli a dnes ráno som si nafarmil nejaké keye dám jeden rift ale zabudol som si niečo prestaviť v kocke lebo som ešte skúšal niečo tak som ho musel vypnuť, ale hneď ten ďalší po prestavení na bracer of the first men to padlo na prvá pokus, fajn roll riftu, chytil som ešte aj conduit a moj čas je 10:51 :-)

tak mám s toho ohromnú radosť :-) ďakujem za pomoc hoši....veľmi mi pomohol ten battle rage :-)
už len dotiahnuť HC a je to :-)

ešte raz vďaka hoši

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od DeathHero » 04.11.2015, 15:00 hod.

Ahoj ma muj barb sanci udelat GR 60 :?:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od pacho » 04.11.2015, 17:59 hod.

nie

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 05.11.2015, 08:56 hod.

tak jak to máš určitě ne


přidat života, léčení, správné itemy do kostky, správnou runu na wc, přemotat chestu, belt...

pak to půjde

PS: pěkná zbraň škoda že nemá + fury, sháním něco takového na GR v partě
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“