HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

simstriks
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od simstriks » 08.10.2015, 13:37 hod.

Custe,

hraji (asi jako většina barbu) HOTA build. Zde je můj profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/sims ... o/51076100.
Obracím se zde, protože jsem se zasekl na solo 57 a když jedu s monkem, tak umlátím max 62. Kdyby měl někdo nějakou radu, typ, pomoc co udělat jinak, abych se dostal dale, byl bych vděčný :-)

Díky za odpovědi :)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hota barb - prosím o rady

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.10.2015, 14:06 hod.

já zatím jen opravím odkaz na postavu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/sims ... o/51076100

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od limu » 09.10.2015, 07:22 hod.

tak jen tak zběžně, na pásku a zbrani musíš mít Life per fury spend, gatě lepší s armorem, brnění to samé nebo AR, redukce do elit, pasivka místo weapon master - nerves of steel

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 09.10.2015, 11:04 hod.

jak bylo napsáno sehnat lepší verze gearu a wm vyměnit za rampage

ještě bych doplnil že pasivka na amuletu nic moc - na vysoké GR to chce nerves

další zlepšení vidím na palici v sekundárce - jako fear je přesně to co nechci, monstra přece potřebuju u mě nahromadě, mělo by tam být + fury = crit šance = můžeš vypustit cc na amuletu nebo obou prstenech a místo toho dát ats

když koukám na profil máš skoro poloviční toughness a čtvrtinovej heal proti mě (paragon máme +- stejnej)
Obrázek Obrázek

ALOKART
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ALOKART#2233

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od ALOKART » 14.10.2015, 16:00 hod.

Zdravim... Chcel by som sa opytat skusenejsich:
Na kladive mam life per hit (zatial mi lepsie kladivo nepadlo) a vsimol som si, ze ti lepsi maju Life per fury spent..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ALOK ... o/61060570 nehram tohoto Barbara moc dlho a mam este vela co vylepsovat zatial moje max je iba GR 55
Co sa chcem opytat je, ze ci life per hit nieje lepsi ked je viac mobov po kope lebo ich hitnem vsetkych a ci mi to rata ako jeden HIT alebo sa to nasoby poctom zasiahnutych mobov ?

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od WulFgaR77 » 14.10.2015, 18:53 hod.

na tohle není snadná odpověď ...
ale je potřeba si uvědomit, že každý skill má na tohle svůj "proc rate", čili když hitneš moba HOTA ránou, tak za to nemáš to číslo uvedený v Life per Hit, ale např. pouze 2/3 nebo míň apod. Takže je otázka, co přesně moba hitlo a podle toho počítat LpHs.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 15.10.2015, 06:47 hod.

ahoj, našel jsem proc rate 0,667

určitě to nehitne naráz 10 mobů, počítal bych tak 2-3 a každej bude mít počítanej proc, lpfs je vlastně jistota healing je problém jen když není fury :)

ale jen tak pro srandu skus zi zapnout healing numbers, vše ostatní vypni, dej si pryč i regeneraci a jdi třeba na smraďocha a sleduj healing čísla docela by mě to zajímalo (asi to che sledovat nějak i jejich četnost)
Obrázek Obrázek

ALOKART
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ALOKART#2233

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od ALOKART » 15.10.2015, 12:38 hod.

no zatial sa mne tazko testuje ci je lepsie life per fury spent alebo life per hit :D Mam iba zbran s life per hit.
Ako pri jednom mobovy vychadza uz najmensia hodnota life per fury spent jasne lepsie nez life per hit... Otazka je len ako to je pri grupach a ci sa life per hit nasoby poctom hitnutych mobov :)

popikosas1968
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od popikosas1968 » 15.10.2015, 20:37 hod.

Chcel by som uprimne poradit od Vas (skusenych), neviem dosiahnut 60GR s touto postavou: http://eu.battle.net/d3/en/profile/popi ... o/64954052 co zmenit?...Chcem samozrejme ostat pri HOTA, na Yutube vidim aj dosiahnutie GR 66...dakujem za kazdu radu...THX ...
Naposledy upravil(a) popikosas1968 dne 18.10.2015, 13:45 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2015, 08:21 hod.

No čekal jsem, že přijde guru hulk a napíše to za nás ;) tak v rychlosti

1) Sklil HOTA těží z aktuální hodnoty Fury – za každých 5 bodů máš 1pct. critů. Z toho vyplývá, že namaxuješ paragon body v core na max Fury. Další body se ti narolují na pásku a palaci. Tím pádem se tento stat stává zbytečným na určitých věcech – helma a ringy. CC si většinou necháš na rukavicích, bracerech a amuletu (26CC)
2) Na helmě hledáš str,vit,15pct. HOTA (v secondary například resist anebo alespoň redukce CI efektů)
3) Na brnění hledáš str,vit a 11pct. redukce do elit nebo alespoň all res (v secondary případně redukce 7pct. melee nebo ranged
4) Pásek máš ok
5) Na gatích celkem ok, hodili by se s all resama, případně přetoč LpS armor, pokud nejedeš Taeguk gem
6) Boty ok
7) Na ramenech str,vit,all res, +15pct. life nebo AD … redukce CD je vlastně k ničemu, jelikož skilly ti resetuje IK set, ancienti tam nejsou od dmg, ale na obranu a regen fury
8) Rukavice str,vit,CC,CD případně čistej dmg str,AS,CC,CD
9) Bracery str,vit,CC, a 20pct. element dmg (v secondary hledáš 7pct. redukce na melee nebo ranged) … lege afix máš ale krásnej. Do úvahy přichází Strongarmy a tohle do kosty či opačně
10) Ringy CD,AD,AS … str
11) Amulet těžký … Ačkovej … str,CC,CD … neáčkovej element,CC,CD

Kostka celkem ok, když kašleš na obranu, tak za leoric – strongarmy
Gemy ok (pro extra klikače se doporučuje Taeguk)

Kdyžtak mě někdo opraví/doplní
Naposledy upravil(a) WulFgaR77 dne 16.10.2015, 08:32 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 16.10.2015, 08:25 hod.

hoj sorry za delší dodací termíny ale makám na fakturaci není čas :D

jistě jsi poradil dobře


edit v rychlosti souhlas, určitě jsou velký rezervy v obraně i dmg (nedokonalý roly gearu, bracery v kostce atd....), když už točíš na beltu sekundárku není tam nic lepšího? jako life per kill?
Obrázek Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2015, 08:35 hod.

já myslim, že na beltu skoro nic lepšího nesežene, leda 5pct. freeze/stun a padobný kraviny

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od onDr3j » 16.10.2015, 08:47 hod.

hlavne odporucam ten AD aspon 100%+

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 16.10.2015, 09:18 hod.

onDr3j: používáš ad??? je to lepší jak ats? momentálně mi leží na přemotání v truhle F+R ringy ve verzích s AD čím bych mohl vyměnit 14% ats za cca 37% ad navíc
Obrázek Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2015, 10:23 hod.

a nejen onDr3j ... když prošmíruješ postavy streamerů, tak ho tam někteří mají, ale že bych někde narazil na výčet skillů, kde to buglý je a kde ne, tak to ne :( *krčim rameny*

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 16.10.2015, 10:30 hod.

často se nosí AD, cc, chd + soket, takovej bohužel nemám ani jeden

no pofarmím dechy přetočím to a skusím to porovnat ikdyž nepočítám s nějakým dramatickým rozdílem (ats povede na singletarget, při hromadách asi zase AD)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od skyrim1988 » 16.10.2015, 12:26 hod.

Zdra barbari :) Mohl by me nekdo taky skouknout :D ?Zatim jsem tak nejak cirou nahodou zmakl 61.Zkousim se aspon jednou v zivote dostat do zebricku...Stale se to nedari.Snazim se tim padem pokorit aspon 63,coz je posledni zapsatelny vykon.Dnes opet nekolik pokusu a bez vysledku.Bud se rollne spatny prostor,nebo je tak malo mobu,ze beham sam,nebo potkam tak blbe elity,ze dostavam neskutecne na pr*el.To mam vazne cekat na lepsi roll a nebo to treba stale nemam v rukach?Nevim ke ktere myslence se mam vic priklonit.Dik za pripadnou odezvu ;)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od hulkxxxl » 16.10.2015, 12:40 hod.

díky použití unity přicházíš o dmg, která si myslím že prostě chybí

pak už fakt jen všechno áčkový a paragon (víc síly), zbraň má rezervy v dmg

no a roll je asi to hlavní, protože někdy se zadaří a je skoro nehratelnej i blbej 55

PS: ale oceňuji tvoji snahu vylézt na žebřík, původně jsem to měl taky v plánu ale nějak jsem nato hodil bobek :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od skyrim1988 » 16.10.2015, 14:12 hod.

Jj s tim unity mas pravdu.Vysadim ho.To jsem jen zkousel uz vsecko mozne :D Co se tyce zbrane.Tu co mam je moje druha ackova pres kostku.Roll krasny,ale bohuzel bez Life za fury :( Tak jsem si ho tam dodal sam.Mam to teda otocit na 10% Dmg?Jenze pak bude asi prezivani zajimave :( A co sutry?Hrat to s full AR gemy ci full Rubiny?

S tim zebrickem to myslim vazne!Dik za oceneni.Ikdybych mel byt na 1000 miste,dostanu se tam a az pak to prestanu hrotit...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: HotA Barb 2.3.0 - prosím o rady

Příspěvek od Reve » 16.10.2015, 14:46 hod.

to LpF spent tam urcite nech..bez toho nemuzes prezit...musis sehnat zrbran kde je misto vitality 10% dmg..

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“