ACT 3 INFERNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388
Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 15.07.2012, 07:18 hod.

Tak v actu 3 uz bara s gearem za 15mega nepotkas..max. tak na zacatku;) tam uz jde jen o to co se rozhodnes vytahnout ve statu.. nebot itemy co maj vsechno up staty jsou drahe.. jen me napada, farmaru ve hre pribyva a odliv itemu neni.. jednou to spadne ty ceny logicky ne??

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od TrackThor » 15.07.2012, 08:56 hod.

tak gear u barba pokud jedeš solo se trochu prodraží vzhledem k ostatním charům, ale když jedeš v partě, tak to je celkem pohoda, hrajem tři - já tank + 2 glass kanoni a nemám problém odtankovat (až na několik vyjímek) všechny elite packy s výbavou za 3M, aktuálně jsme před azmodanem
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 15.07.2012, 09:36 hod.

na partu k dvom dmg dealerom je to fakt pohode, stacknes vit, armor a all ress + nejaky ten block a si pohode, utankujes to dobre... ked si sam je to horsie, tam musis aj nieco zabijat :) kazdopadne ja mam gear tak za cca 10m+ a som na siegebreaker queste (ale ta hra nie je stylom ze si v pohodicke prebieham actom a kosim si elitky :) )

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 15.07.2012, 17:20 hod.

Tak to moje boty jsou dražší než tvůj celej gear :D a to nemluvím o zbrani... Jen tak mě napadá, nepřekážíš tam těm dvoum dpskům spíš ? :DD

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 16.07.2012, 07:28 hod.

Mmariner píše: Jen tak mě napadá, nepřekážíš tam těm dvoum dpskům spíš ? :DD
ti asi unika zmysel co-op hry a barbara tanka ako takeho...

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Asocial » 16.07.2012, 07:46 hod.

smysl barbara "tanka" unika i me - teda ofc na sc po 1.0.3 patchi. Na co stackovat def staty, kdyz jde tak krasne hrat dmg buildy, které creepy zabijeji podstatne rychleji. WC pouzivame vsichni a tak opravdu nevidim vubec zadny duvod pro hrani "tankovaciho" barbara - ten je (imo) pro partu opravdu akorat pritez
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 16.07.2012, 08:51 hod.

pretoze tank barba schopneho utankovat (a prezivat) napr act3-4 "postavis" X krat lacnejsie ako dmg barbara? dalsie postavy v parte detto, ked maju pri sebe kvalitneho tanka mozu ist skoro pure dps a len to kosia... ja som takto napr po patchi dotiahol kamosa s wd na koniec actu2, padli mu za ten cas nejake veci ktore predal a kupil nasledne lepsi gear a uz si mohol dovolit hrat aj solo... inak by sa zadrbaval na hell nejaky cas grindom kym by nafarmil veci aby v tom acte 2 prezil aspon 5 minut... stale je to proste o tom co-ope a o tej pomoci

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mr_Perfect » 16.07.2012, 17:22 hod.

Farmit Hell?.. Nevím no, přijde mi teda much better farmit 1. akt na inferno (pokud nemám na to, abych harvil 2, či 3+4), jelikož i takovej wd tam může v poklidu harvit s naprosto průměrným ekvipem v hodnotě 1,5-2 mega.
Obrázek

Uživatelský avatar
matthewicek88
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:matthewicek8 #2300

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od matthewicek88 » 17.07.2012, 16:59 hod.

Zdravim, mam tohodle Barbara a na Inferno 3ACT si ani neškrtnu. Nejaky rady na vylepseni?? Mam mizerne DPS.

https://www.dropbox.com/sh/32g50uqv9wf2c4j/_qmQhCnNip
Barbar 60lvl Inferno act 3
Wizard 38lvl Nightmare act 2

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Jojo WD » 17.07.2012, 17:04 hod.

Mas male dps to mas pravdu ja som ledva presiel z 2H 3 act ked som mal 38k dps :d a teraz nemam sancu dat diabla asi 10x som nanom skapal instantne :D
Obrázek

Uživatelský avatar
matthewicek88
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:matthewicek8 #2300

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od matthewicek88 » 17.07.2012, 17:17 hod.

Na IV act Hell jsem mel DPS kolem 30 000, HP kolem 55 000. Myslel jsem si jakej jsem borec. Na Inferno me to zaclo pomerne dost školit. Mel jsem all rezist
asi 100. Chvilku jsem rubal s revengem. Ale Championi nesli zabit vubec. Ted jsem hodil all rezist na 800. Zvednu jsem i celkem Armor, ale jelikoz jsou na AH
dobry predmety s allrezistem nesmyslne drahy mam na ukor toho pomerne male DPS a Vitalitu.
Barbar 60lvl Inferno act 3
Wizard 38lvl Nightmare act 2

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 17.07.2012, 18:07 hod.

sehnal bych jednoruční zbraň 900dps a nějaký schopný štít.. zbraň s nějakým critem a lph.. nebude to levné, a ty rezisty taky trochu up.. mno vítej ve farmě :DD

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 18.07.2012, 06:49 hod.

Mám barba 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31% 2 akt si dávám na pohodu, ale ve 3 atku mi situaci objasní hned první mobi, které potkám.

Jaké staty jsou hratelné ve 3.aktu? Hoďte sem nějaký screeny statů, ti co úspěšně prograsujete 3. nebo 4. akt.

Dík

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 18.07.2012, 08:40 hod.

vcera som len tak skusal spravit barbara za urcity rozpocet (mal som 4m cash tak ze za to) ktory by daval act 3 a potazmo aj act 4... za zhruba 3m som postavil nieco co malo staty cca: 11k dmg (z toho nejakych 16% crit chance a asi 170% crit dmg), 54k hp, 10k armor, 950all ress, 27% block, 500lph, 1200 lps... build: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... bVX!accZaZ zobral som templara ako followera, zapol som act 3 ten Q kde musite znicit trebuchet a tie katapulty... a bolo to "hratelne", ale bol to porod :D celu tu oblast som daval snad 40 minut kym som to vycistil cele (bez toho dungu, 2 packy elite) s tym ze som 2 krat umrel... a raz skoro v reale od nudy :)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Asocial » 18.07.2012, 09:22 hod.

Milion píše:Mám barba 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31% 2 akt si dávám na pohodu, ale ve 3 atku mi situaci objasní hned první mobi, které potkám.

Jaké staty jsou hratelné ve 3.aktu? Hoďte sem nějaký screeny statů, ti co úspěšně prograsujete 3. nebo 4. akt.

Dík
brzdi te hlavne slabe dps. (a celkem malo hp, ale to se jeste da). Malo dmg = malo health globu = mrtvej milion :] Def staty mas rekl bych dostatecne, predpokladam, ze jako shield barb jedes frenzy/revenge, takze bych doporucil sehnat i neco malo life stealu. S vyssi dmg ti zacne revenge critovat kolem 200k (s wotb pravdepodobne uz ted) a 2,5% LS se pri 200k critech vyrovna 1200 lph (na infernu). Tazke moje rada je napumpovat dmg/hp a sehnat LS

Asoc
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 18.07.2012, 10:15 hod.

Asocial píše:
Milion píše:Mám barba 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31% 2 akt si dávám na pohodu, ale ve 3 atku mi situaci objasní hned první mobi, které potkám.

Jaké staty jsou hratelné ve 3.aktu? Hoďte sem nějaký screeny statů, ti co úspěšně prograsujete 3. nebo 4. akt.

Dík
brzdi te hlavne slabe dps. (a celkem malo hp, ale to se jeste da). Malo dmg = malo health globu = mrtvej milion :] Def staty mas rekl bych dostatecne, predpokladam, ze jako shield barb jedes frenzy/revenge, takze bych doporucil sehnat i neco malo life stealu. S vyssi dmg ti zacne revenge critovat kolem 200k (s wotb pravdepodobne uz ted) a 2,5% LS se pri 200k critech vyrovna 1200 lph (na infernu). Tazke moje rada je napumpovat dmg/hp a sehnat LS

Asoc
koupil jsem nedávno one hand meč 860 dps, takže předpokládám, že tu dmg napumpuju crit chance + crit dmg + str.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 18.07.2012, 10:26 hod.

no... aku mas crit chance a crit dmg teraz? a co hras za pasivky?

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 18.07.2012, 10:51 hod.

Punky píše:no... aku mas crit chance a crit dmg teraz? a co hras za pasivky?
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zbc!cZacZc

crit ch 15% crit dmg 150% base


barb 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31%

němec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od němec » 18.07.2012, 11:08 hod.

já místo crit damage vsadil na life on hit a neomezenýho berserkra - teď jsem u questu Machines of war - to je koukám 5. quest a celkem procházím - pro můj styl hraní platí čím víc nepřátel tím líp pro mě, protože tím víc dostávám zpět zdraví, naopak nejvíc dostávám sodu když už zbyde třeba jeden mob kor třeba takovej ten obrovskej tank pomalej.

svoji hru mám postavenou následovně -
1. hodím war cry pro počáteční fury a sprintem s tornádama si na sebe nabalím pár mobů a buď je oběhnu nebo probíhám nebo větší skupiny probíhám podél a postupně ustupuju. mezitím je rubu, abych dostal fury - což s cleave +3 fury za hit jde snadno, nahodím berserkra a pak podle situace bouchám overpower a revenge. do toho jako fury spender mačkám neustále sprint, abych spotřebovával fury a tak mi berserker podle počtu nepřátel stojí na místě, když je třeba, oběhnu klubko nepřátel dokud je fury a pak zase rubu - tam pak dostávám hp nejen z tornád díky LoH, ale i díky samotnýmu cleave.

ještě bych potřeboval ground stomp a hodit si je co nejblíž k sobě, ale bohužel už pro to není místo :)

crit damage jsem zkoušel zkraje - měl jsem 300% a pořád jsem umíral - teď už sháním zbraně jen s vit a LoH, eventuelně attack speed - ale daggery kolem 700dps, 800 LoH a AS moc nejsou.
kvůli crit chance jsem zkoušel jako hlavní zbraň axe, ale v případě tornád mi tohle nefunguje - mnohem rychleji mi CD u overpower poskakuje dopředu s daggerama - protože je tam víc hitů z tornád za sekundu - tím to nejspíš množstvím trumfne 10% crit chance navíc u axe.

snažím se mít aspoň 50k života (v boji čekám až padne zdraví dolů, jako pojistku mám relentless, pak teprve overpower, který mě doplní do full) , ale takový vybavení a k tomu slušný resisty a nějakou sílu, to je celkem pálka.

nejmíň mi jdou elity s bublinama a mrazící, tam rychle přijdu o berserkra a jsem namydlenej.

mám bez war cry -
6k armor
resisty 350-400 - tam to doháním overpower, kdy mi v poison a ohni zdraví ještě přibývá do plna
dle typu zbraně 42-46k života
dps 18-20k dle typu zbraně
crit chance 24%
crit damage 85%
life per hit 1-2k podle aktuální volby daggerů
build musím jet s war cry, když jedu public a někdo ho tam má, dávám si leap a 300% armor - tady by mě zajímalo, jestli se war cry násobí, nebo ne
revenge jsem zkoušel s runou na 10% crit chance, ale pak zase nenaskakuje tak často, tak jsem se vrátil k provocation
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... UYV!ZcbZcc

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 18.07.2012, 12:37 hod.

Milion píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zbc!cZacZc
crit ch 15% crit dmg 150% base
barb 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31%
skus pri +-zachovani ostatnych statov zdvyhnut HP na tych 45k, tym padom pojdes hore aj armorom a aj revenge bude za viac healovat... aspon trochu pridaj na critoch... LPH boostni na tak 1K... a vymen u Frenzy runu Maniac za Sidearm (pri tak nizkej dmg sa to imo neoplati s Maniacom) a miesto Berserker Rage zober Tough as Nails... a malo by to byt oki

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“