Udeř a zdrhni

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526
Udeř a zdrhni

Příspěvek od MrMongus » 18.09.2013, 14:48 hod.

Zdravím Vás všechny odborníky,

jsem poněkud méně zkušený, vytvořil jsem si build, který mě baví a nazval jsem ho "udeř a zdrhni". Pravděpodobně to není můj výmysl, protože mám pořád v hlavě že jsem ho někde viděl, bohužel si nevzpomenu kde, protože už se mi ho teď nepodařilo vygooglit...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/MrMo ... o/19383848

Je to styl, kdy natáhnu skupinku, Leapem do ní skočím(1 vlna zranění), Rendem způsobím krvácení(2 vlna zranění) a pomocí Furious Charge zdrhnu do bezpečí(3 vlna zranění) a tohle opakuju, dokud jich nezbude pár, který dorazím s Frenzy.

Tento build má hlavní problém v přílišné defenzivitě, tím pádem je problém s větším MP (standardně hraju na MP1, vyšší už je docela problém utlouct). S tím vybavením, které mám, si myslím, že by mohl dávat větší dmg. A v tuto chvíli přichází na řadu Vaše představivost/kreativita/zkušenosti.

Jaké byste viděli možnosti na zvednutí dmg při zachování stylu hry "udeř a zdrhni" ? Nějaké možnosti vylepšení buildu ? Rozhodně se taky nebráním návrhům na obměnu itemů, alespoň by to byla motivace do budoucnosti, prostě cokoli Vás napadne v souvislosti s tímto buildem, tak pište :)

Jen upozorním, že otázka je jen ze zvědavosti pro možnost lepší efektivity buildu, ne proto, že bych si stěžoval, že mi to s tímto buildem nejde(s horší výbavou jsem s tímto buildem dal i Diabla na Infernu). Jak jsem už psal, tak tento build mě baví a hodlám ho hrát i kdybych měl zůstat na mp1(není kam spěchat, že :)).

Děkuji předem za všechny Vaše poznámky, postřehy a návrhy.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od Lemurman » 18.09.2013, 14:55 hod.

taky sem to zkoušel, docela sranda, osobně bych ale na Frenzy dal runu Sidearm, s tímhle buildem seš pohyblivej až dost, na Leap runu na stahování, Rendneš víc monster a nakonec na Charge bych dal runu na redukci cooldownu, v davech pak můžeš chargovat jako o život
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od negris » 18.09.2013, 15:10 hod.

Tak určitě bych zvedl cc aspoň na 40%+ , zbraň bych vyměnil za nějakou se str+sock+crit dmg
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od MrMongus » 18.09.2013, 15:35 hod.

Lemurman: Pravdu díš, hned jak dojedu z práce, tak to zkusím, zní to velice dobře.

Na tom Charge mám životy proto, protože když už šlo do tuhýho, tak jsem si tím životy nabral. Ten Rend má sice taky nejaky life gain, ale moc jsem ho nepochopil, respektive s tou předešlou výbavou nedostačoval, teď už by mohl.
Na frenzy je movement speed taky k hov... ničemu, to je fakt.
Ale co se týče toho Leapu, tak to mě potěšilo nejvíc, tohle jsem přesně potřeboval právě kvůli tomu Rendu, protože takhle ušetřím spoustu času nabíháním k potvorám :D Když jsem to skládal, tak jsem si to blbě přeložil, proto jsem tu runu na stahování nepoužil (mám znalost angličtiny = běž se zastřelit :))

Díky ti.

negris: přesně tohle mám v plánu, nejprve je ale potřeba našetřit :) Ta zbraň, co mám teď mě přišla jen na nějakých 100k, abych nemusel používat na potvory váleček na těsto, jako moje manželka na mě :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 15:52 hod.

nejak me unika pointa, proc hrat barbara stylem "hit n run" ? na to tu mame treba...demon huntera,barbar ma proste prijit a vsechno rozmlatit obrovskou obourucni sekerou a ne pred mobem utikat :green:

ta zbran co mas je srot,to nema hodnotu ani 10k na brimstone :)

jestli hrajes s AH tak lepsi equip poridis za par sprdliku,jestli bez AH,tak to neporadim...

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od MrMongus » 18.09.2013, 16:02 hod.

Alfajk: Pointa je v tom, že mě to baví a jiný chary neznám, takže nemám představu, že něco takovýho uměj... na mým profilu je vidět, že jsem od každýho charu zkusil, ale barb mi sedl nějak nejlíp... možná díky tomu, že je nejlehčí a pro mě, jako amatéra, tedy vyhovující :)

Postnul jsem sem build, který jsem si udělal, samozřejmě jsem zkusil i toho nejznámějšího WW, ale to mě vůbec nebavilo... nakonec jsem stejně nevymyslel žádnou novinku, když i Lemurman psal, že to zkoušel taky.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 16:33 hod.

WW je totiz o nicem,me treba bavi zatloukac hrebiku - hota build,fakt sranda,oneshotuje to moby i na mp10 :D

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Udeř a zdrhni

Příspěvek od MrMongus » 18.09.2013, 18:46 hod.

Tak jsem to zkusil dle Lemurmanových tipů a je to luxusní. Ještě jsem vyměnil pasiv na Weapon master, hodil na sebe axe se sice trošku menším dmg, ale mám teď 40% cc, takže vlastně víc. Teď ještě sehnat lepší axe a nějak zvednout crit. dmg a bude to lepší, než jsem doufal :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“