Moj Barbarian ....

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851
Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 19.09.2013, 14:03 hod.

Pani toto je moj barb : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Balr ... o/10251530 hravam prevazne mp4.
No neviem chcelo by to bost... a potrebujem poradit ci nieco skusit s kraftu alebo zohnat lepsie veci...

za konstruktivne navrhy dakuj... pripadne kuknite na build uprave sa nebranim hram to tak neak podla seba...

dakujem

edit: zabudol som ak niekto chce moze si ma pridat na neake zahranie....

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od walosek » 24.09.2013, 20:31 hod.

asi bych to musel vidět v praxi, abych do toho mohl nějak hloub kecat, ale úplně jasný jsou minimálně 3 věci:
21% more fire taken na helmě je fuj fuj fuj
jedinej ofenzivní stat v podobě CHD na amuletu je máááálo
ramena jako defenzivní slot bez AR, armoru, pořádnýho rollu vitky...
jinak teda ty věci z IK setu a Lacunky jsou bezva ;)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 24.09.2013, 23:06 hod.

Dikes kamo za pohlad s druhej strany .... urcite musim nieco stym spravit a dost si ma motivoval. pri pohlade na komplet som si uvedomil ze je tam dost pruseroch :) urcite ta helma je fuj :) ale bral som ju ako bost mam aj ik helmu len si nepametam ake ma staty a ci ma soket .... ramena tak tie su desne ...amulet som mal kvoli mf. ale ten asi moc nefunguje. este by to chcelo asi lepsie ringy.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 25.09.2013, 13:18 hod.

Tak som to trosku proriesil co povies nato teraz ? co este urcite zlepsit ?

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Bagr13 » 26.09.2013, 06:29 hod.

Prehodil bych pasivku Brawler za Weapons Master a do hlavni ruky dej axe nebo mace (nejspis echo) zvedne ti to celkem dmg a hlavně 10% cc ;)
POkud chces zachovat pasivku brawler tak je moznost sehnat echo s dirou a LS tim padem ji budes moc nechat misto Bloodthirst.
A zkus jinej build proste v tyhle dobe jsou da se rict u barbara jenom 2 buildy ktery jsou efektivni.
Nez koupis zbran zkus tenhle program neni spatnej :)
http://www.bios-gaming.de/d3dps/?

A tento build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!ZZYZZc

Pokud budes mit problemy s prezitim tak overpower vymen za war cry, ale overpower je dobrej ve velky zkupine na leceni a zveda cc :)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 26.09.2013, 12:14 hod.

dik Bagr13 ... Mam dotaz ktomu bildu mam to hrat ako ww.... kde som v zerku sem tam hammer ... ? dobit a zasa .... ci ten zerk je tam skor na elitky ?

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Bagr13 » 26.09.2013, 14:00 hod.

Ja hraju se skornem, a jak kdy vetsinou hraju ww a na dobijeni elite mam hammer. Záleží na tom tak jaky MP hrajes. U tebe bude problem ze na ww mas malou dmg a s tim hotta buildem je to jednoduzsi.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 26.09.2013, 16:00 hod.

Ok mna ani ww build neba :) ja som sa skor pytal na ten buildik co si mi hodil hore s hamrom som si tam vsimil ze su runy stavane ako pri ww bilde tak ma zaujimalo ze si v zerku a mlatis to cleave + hamer a dotoho hadzes rend +overpover a si v pernament zerku. Ci ten zerk je skor na konzumaciu elitiek.

Kazdopadne velke vdaka za zaujem a pomoc.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Bagr13 » 27.09.2013, 07:09 hod.

NO ten cleave jsem tam nechal spis kvuli tobe, ten build muzes hrat i bez skornu akorat mlatis rychleji a da se lepe udrzet zvetseni, u tebe nevim zkousel jsem kdybych jsi mel muj skorn tak by ti pridal pouze 1tis dmg, chtelo by to poladit jeste ostatni vybaveni.
Tenhle build hraj pouze tak ze cleve (popr. bash nebo frenzy) pouze nabiji fury popr, zvetsuje dmg.

Ja kdyz prehodim rukavice tak jsem schopnej na jednom bossovi udrzet zvetseni i se skornem, aby abych ho udrzel pri farme na to mam malou AS.

Zkus tenhle buil, bash kdyz bouchnes 3x tak ti zvedni dmg a pak davas palici, vydrzi to 5 vterin a zvedni ti dmg o 24% (popripade se da pouzit frenzy s runou maniac - vyhoda ze se ti odecita ikonka tak vis kdy si to mas prodlouzit u bash to poznas jenom kdyz otevres inventar).
A jak jsi psal ze jsou nejaky skilly jako u ww, bez nich to nejde treba Battle Rage je zaklad bez toho to nejde ;)
Bash nabijes fury a pak mlatis hammerem, a obcas das rend aby se to lecilo tot vse :)

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!bZYZZc

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Vendetta » 27.09.2013, 10:09 hod.

Tak som skusal vsetky buildy co si mi poradil .... no najrychlejsie mi to ide stym co mam podla seba :) bud som lampion a nemam to este v ruke ale hodne sa potacam pri tom ze to budim hammrom na jednoho dvoch moboch co sa pletu okolo mna... kdezto ked skocim do skupinky s mojim buildom tak to tam rozekam vsetko na 2 cleave skusal som PL4, 5 a na 6 to trva uz na 3 cleave ...... elitky vdzi sprazim zerkom do par sekund.

Neviem mozno by to chcelo este skusit ten build co hram ja aby si mal predstavu potom mi pisni....

ale urcite ked daval vecie rany stymi tvojmi buildmi no rychlosti kilenia mi pasuje ten moj.

No a urcite chcem poladit este helmu.... amulet.

a zasa ako inac dikes ...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Moj Barbarian ....

Příspěvek od Bagr13 » 27.09.2013, 14:30 hod.

Je to mozny ten build je na MP 8-9-10 ;) tak cleavem nic neznicis, me barbar dava palici 1,5mil crit rany ;) zkus poladit vybaveni

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“