Fire vs.Cold mage?

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Darkness » 21.05.2014, 14:15 hod.

jestli hydra procuje APOC nevim, pouzival jsem na lighing carodejce electrolute
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Frozen » 21.05.2014, 14:21 hod.

Obrázek

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Somos » 26.05.2014, 00:03 hod.

Cus ldi tak nakonec jedu teda fire a chtěl bych tedka poradit co ješte zlepšit co udělat abych se posunul s wizardem dam inak nabuffovany mam kolem 1,5M dps co je slučny ale ty čsla nejak moc nelitaji.....a ješte jsem četl že signature spelly jsou low dps a zabiraji slot tak da se to njak udelat nebo jinej fire build se kterym bych se obeel bez ? profil tu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Somo ... ro/1197559

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Darkness » 26.05.2014, 16:59 hod.

- kdyz pouzivas, magic missile - conflagrate - tak to je vyjimka, kdy signiture spell, dava diky Mirrorball vetsi dmg nez vetsina ostatnich spelu a hraje se s nim i s jako hlavnim dmg spelem.

na zlepseni toho mas hodne, zalezi co ti padne

vymenit:
- amulet, nejaky zajimavy legendarni s fire dmg
- ring za SOJ
- zbran - najdou se lepsi - i kdyz mas super roll, tak Chantodo's Will je furt snad nejhorsi hulka co je

pri hre s meteor shower by to asi chtelo mit cinder coat
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Somos » 26.05.2014, 18:42 hod.

super dik moc za rady jinak přesne souhlasim s ebou jenže amul mi padl luxusni ale s arcane dmg ten moon... neco jinak mi ješte nepadlo nic lepši a už vubec s %elemntl dmg a už vubec do firu :( SoJ souhlasim ale za kterej z tech současnych ringu bys ho vymenl? jinak na zbrane mam celkem smulu nepadaji m když už tak 2H stafky a podobně :-/ jinak jo ten mirror bal je podle me super nejlepši ikdyž mam jine snad už všechny co jsou a jsou nekere lepši tak proste s nima nemam takovy dmg a nevim kterej jinej fire signature spell bych použil a bez nej hrat nevim jak? popřipade jak pomenit build? jinak mam v zaloze k te cheste ješte kalhoty tak čekam na rukavice nebo spše asi boty a pojedu misto blackholu archonaa bude za potřeb snižit asi trocu Cd ale vubec nevim jak nakombinovat k tom Vyr setu Born a Capitan... ty sety na redukci CD poradil bys mi? jinak jasne že mužu použit u Capitana pasek a rukavice ale na pasku nebude 6% AS a na rukavicich elemental dmg což myslim že mi by mi dost ubralo oproti 10% redukciCD ? ma to cenu? nebo je jina cesta ? :) ješte jedna otazka ma cenu craftit devastator ktery ma elemental dmg do firu ? a jasne cindercoat shanim do tohole zatim jak jedu ale ješte nepadl jsem celkem smolař na dropy :(

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Gandy » 26.05.2014, 23:43 hod.

Myslim, ze se to snazis az prilis prekombinovat. AS a CDR mi neprijdou jako dva staty, ktere je vhodne maxovat soucasne. Pokud jedes pres CDR tak je lepsi vyuzivat spis spelly s dlouhym CD, ktere nejvic vytezi z tvoji CDR a rozhodit si ostatni staty tak, abys maximalizoval jejich dmg.
Naopak pokud jedes pres AS tak mi prijde mnohem lepsi zamerit se spise na RCR, abys mohl co nejvic spamovat spelly bez cooldownu a tim co nejvic vytezil ze svojeho AS. S dostatecnou RCR, regenem a APOC pak nebudes potrebovat signature spell.
Nicmene ani signature spelly nemusi byt uplne k zahozeni i kdyz to neni hlavni zdroj dmg. Krome Magic Missile s Mirrorballem mi prijdou zajimave napr. i spectral blade s runama barrier blades nebo flame blades.

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Somos » 27.05.2014, 12:27 hod.

asi maš pravdu jojo pojedu si to svoje :) jen seženu cinercoat atd :) a jinak jezdi se vubec ten mage s tim setem vyr? je dobrej ma to vubec smysl?

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: Fire vs.Cold mage?

Příspěvek od Gandy » 27.05.2014, 13:52 hod.

Videl jsem ho hrat s Vyr setem. Smysl to ma, protoze pak dostane element podle tvojeho nejvetsiho +% elemental dmg a zaroven mas zkraceny CD i vsechny bonusove spelly v archonovy.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“