Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621
Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od space7 » 08.06.2014, 08:58 hod.

Dava_c: díky.

Ano wand of woh by mi znatelně pomohl, ale zatím jsem neměl štěstí. Jinak myslím že gear není až tak extrémně vzácný, v tuhle chvíli by měla většina hráčů tyto craft sety mít , akorát z tou tal rashou může být trošku problém, protože ten source tam být musí. Já ho vygemblil u kadaly. Pak už stačí mít jen trochu trpělivosti s rolováním těch správných hodnot a dá se to. Jinak mám 700k Life , 14,5M toughness kromě bluru nijak nezvednuté, takže tam je ještě dost velká rezerva.
Možná bych jen doplnil nastavení paragonu. Mám 50% area damage, LoH tam nemám, protože ani není moc potřeba. Léčí mě globy a templář.
25% movement speed, což je taky poznat na defenzivě a max CDR. Chtělo by to ještě tak 150-200 paragonů aby se to zase někam pohlo, pak myslím nebude problém ani T6.

Hra mi takhle příjde docela zábavná, protože to není jen bezduché postávání a míření na vše co se hýbe, ale tady to chce i trošku pohybu. Hlavně když se to dobře povede, nakupí se moby a elita, do toho prásknou ty meteory tak je to prostě nádhera. S wand of woh se nabízí možnost zrušit spectral blade a dát tam něco třeba defenzivního nebo naopak ofenzivního, ale na T5-6 bych to spíše viděl na prismatic armor, nebo diamond skin.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od lulinak » 09.06.2014, 10:44 hod.

ja uz hraju jen meteory a neni to spatny, T4 se jede v pohode solo a s dobrou parto i v pohode na publcu, Arcane meteory critujou kolem 20 mega a s tim se da fungovat... cool down 8s je docela velkej takze je potreba podle toho hrat a moby si pekne poskladat, stahnout si je BH k sobe a bum, a zbytek zlikvidovat kratkym disintegrate, s trochou cviku je to fajn build a zabavnej, proste takovej napul tank... lidi co to kosej pres pul obrazovky dlouhym disintegrate nechapu, to neni zadna zabava...
Toghness mam kolem 27 mega, mozna to je na wize zbyecne moc ale nescipam a to je dulezity...

Odpovědět

Zpět na „Wizard“