Monster fire resistance

Odpovědět
Sarevok
Wraith
Příspěvky:181
Monster fire resistance

Příspěvek od Sarevok » 21.04.2014, 08:43 hod.

Nazdar. Zmenil som wizarda z cold na fire a za dva dni sa nestačím čudovať aké brutálne resistance majú niektoré monštrá. Niektoré ako tí červený pavúci v act2 majú presne 50% volajú sa scorched niečo. Toto by som ešte pochopil, ale niekedy narazím na elitky, ktoré mi zrazia crity meteoru z 5M na 1M. Tie nachádzam na torment 3 veľmi často. To je 80% fire resist. No už som pár krát narazil na totálny úlet. Mal som zapnutý wave force ktorý mi dáva 7M a narazil som na elitky, ktoré mi zrazili dmg na 0,5M. Toto už je na T3 absolútna šialenosť. Crit chance mám 55-60% takže citujem stále. Tie elitky som dával asi 2 minúty a tak som mal dosť času na to aby som videl že to nie je náhodný crit.
Divím sa lebo s coldom som na nič podobne nenarazil a tak isto s barbom light/physical. Určite aj na to sú nejaké resisty ale v rozumnej miere takže som si ich ani neuvedomil. Je toto normálne alebo je to nejaký bug? Keď som skúšal T4 tak to šlo až kým som nenarazil na takéto elitky - game over pre mňa. Musel som ísť do inej mapy. Má niekto ďaľší takéto skúsenosti?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Monster fire resistance

Příspěvek od Quetak » 25.04.2014, 10:19 hod.

fire sem hrál nějak víc zatim jen s DH a všiml sem si toho už před RoS, že zombíci co lezou z těch pecí v Halls of Agony tak maj fire redukci tak kolem 50%.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Monster fire resistance

Příspěvek od lulinak » 25.04.2014, 10:39 hod.

bud rad ze to nejni jako v D2 kde elitky i bili mobi meli klidne 100% resistenci i na dva elementy, to bysme byli v riti uplne....

Odpovědět

Zpět na „Wizard“