Lightning Wizard

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Grammator » 31.07.2014, 14:51 hod.

Mlok píše:Nový light arcane torrent je dost slušný a BH supermassive taky.
no celkově Light wizz vypadá velmi dobře... solo T6 bez větších potíží (jasně že jsem furt papír, ale dmg je krása), ten novej torrent nyní s rychlejším nárůstem dmg je dost brutal, spolu se stunem jsem byl schopnej sesmahnout 800M+ bosse než ke mě došel... boost storm armoru je taky hodně znát, a BH? ta dává 20M+ sama o sobě...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

frantacv
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od frantacv » 06.08.2014, 11:34 hod.

Me se teda zrovna 2x nelibi, ze chteji zmenit Electrocute s runou Forked Lightning na fire.
BLBOST podle me. Blesky by mely stunovat.
Je to par dni, co mi padla Velvet Camaral, tak si uzivam novy build s Myken's Ball of Hate. Je to nadhera.
Tyhle dve veci s vyse uvedenym skillem, runou a vic jak 50% CC (mam 56% cca) umi "neskutecny" veci.
Jo, zkousel jsem i runu Chain Lightning, ale to bylo mene efektivni.
Zacina me Blizzard pomalu, ale jiste pekne sr.at :OXO

http://eu.battle.net/d3/en/profile/fran ... o/28990982 - muj profil

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Grammator » 07.08.2014, 17:53 hod.

chvilku mi to vadilo, ale léta sem používal forked a přechod na chain mě ani nebolel, navíc si můžu nechat andarielku (která je OP :D), zkoušel sem dneska Odina, dává větší jeby než TF ale méně často, tak zůstanu u TF...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 07.08.2014, 18:12 hod.

Chain Lightning má na live problém, že každý další skok udělá menší dmg. To je na PTR už změněno a dmg s každým dalším skokem už neklesá. Takže Chain Lightning je už jednoznačně vždy lepší než forked a změna forked na fire není pro light buildy žádná ztráta.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 10.08.2014, 12:45 hod.

Na T6 jsem nahodil Mirroball místo Trium. + dal body z paragonu do +% life místo life per hit a tím je už tougness v pohodě (a vůbec nevadí, že je to nahnané pomocí life) a dají se i těžké rifty. Je to ale další ztráta dmg, takže už to je dost bída. Zabíjení jde pomaleji, takže bonus Archonu je menší a tím se to ještě více projeví, že je malá dmg. Bounties hraju už převážně T6. Tam je to o malinko efektivnější (ohledně expů) než T5.

Rozdíl oproti T5 je v riftech v rychlosti je velký. Už jsem na T6 neefektivní, jsem už někde na 15-16 minutách za rift. Na T5 se přitom držím v průměru kousek pod 10 minut (vše sólo). A to je horší jak na expy, tak na leg., tak na blood shardy. Občas T6 rift dám, ale více hraju pořád T5.

Unity (stále nemám druhý kus) řešením na T6 nebude. Sice to bude úplná pohodička s defense i při vrácení Triumv., ale ztráta dmg by byla ještě větší, takže už úplná pižlačka.

Lepší to bude až ve 2.1. I kdyby už nijak nezlepšili Archon (pořád doufám, že nějakou změnu ještě udělají; hodně by se mi líbila úprava změny boostu dmg za hit místo za kill - klidně s adekvátním snížením bonusu na menší %, hlavně by to fungovalo i na vyšších obtížnost, kde se zabají pomalu), tak imunita na cc efekty + leg. gem pomohou hodně.
Už jen z Bane of the trapped na vysokém lvl to bude velký dmg boost (cca 8% ztráta dmg za díru na ringu a za to navýšení 40%+ na vysokém lvl gemu, které se násobí).

Na vysoké lvl GR (typu 35+) to pořád ale určitě stačit nebude. To by museli Archon ještě nějak boostnout.

trickerko
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TricK#2101
Bydliště:Zavar

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od trickerko » 12.08.2014, 10:49 hod.

Mlok ako tak pozeram na tvojho vyzzarda tak ty hras iba na archonovy ? tusim cca 75 perc. cooldown mas na nom. neni to nudne ? :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 12.08.2014, 11:21 hod.

Na Archon čekám 10s (mám 70% CDR), což se docela dá, ale ideální to pořád není. Na life to ale aktuálně lépe nejde. CDR mi chybí pouze na amuletu (75% CDR už ale možných aktuálně ani není), kde by mi to zkrátilo čekání na 8s, což určitě nestojí za obětování 20% light dmg.
Mimo Archon na T6 ale stejně nic nezabiju (ve 2.1 už bude light Arcane torrent, takže i mimo Archon to nebude až tak hrozné na T6 a vyšší GR). Místo arc light. občas hraju i BH, tedy mimo Archon si moby vždy jen připravím pomocí BH + hodím Deep freeze.

A nudné to pro mě není, já bych naopak chtěl hrát perma Archon. Styl hraní v Archonu mi vyhovuje (0,6s cool down teleportu je prostě paráda a úplně jiný styl než jakýkoliv jiný Wiz. build a bude to ještě lepší s Gogokem).

Ve 2.1 se téměř perma Archonu dočkám. Půjdu nejspíš touhle cestou (pokud to zůstane jak je aktuálně na PTR):
- vyhodím Aughilds, což sice bude dost ztráta, ale jinak to nepůjde
- helma Leoric: 22-25% CDR (dle rollu nového leg. bonusu)
- na SoJi (nebo na unity místo SoJe) místo CDR přijde díra a tam Gogok (musí mít už 200 lvl, do té doby to nemá smysl a zůstane CDR)
- nebo zkusím Gogok jako první leg. gem, který přijde na RoRG místo ChC (ještě uvidím jestli budu levelit první Gogog nebo Bane of trapped, nejsem ještě rozhodnutý)
- Mirroball zůstane a bude muset sehnat s +2 missiles (i když i s aktuálním to půjde hrát, ale bude to mírně horší)
- místo arc light přijde MM seeker, kde je proc koeficient 1 a procuje i každý extra mis. z Mirroballu
- s +1 missiles na MB to pak znamená plný stack Gogoku na 5 výstřelů (5x2=10), což je cca 3s a to i pro single target a hlavně bezpečně z dálky
- s +2 missiles na MB to bude na 4 výstřely (4x3=12), což je těsně přes 2s; tedy není to zase o tolik lepší

Mimo Archon se pak bude pouze stackovat Gogog + hodím nědky deep freeze. Čekání na Archon pak vyjde s nastackovaným Gogokem následovně:
- nejhorší Leoric's Crown s 22% CDR: 3,5s čekání na Archon
- nejlepší Leoric's Crown s 25% CDR: 2,6s čekání na Archon
Pro využití perfektní rollu Leoric's Crown je tedy nutné mít Mirroball s +2 miss. jinak se stejně nestihne nastackovat Gogog. I když stackovat se bude jen občas, při souvislém zabíjení už zůstane nastackovaný z předchozího Archonu.

Jediná škoda je, že nezůstane prostor na Swami. Škoda, že tu leg. vlastnost dali také na helmu jako u Leoric's. Chtělo by to na bracery...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 12.08.2014, 11:22 hod.

Cooldown na teleport pak půjde těsně pod 0,5s.

trickerko
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TricK#2101
Bydliště:Zavar

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od trickerko » 12.08.2014, 11:37 hod.

ty si manik. doteraz som nejak nevedel pochopit ked mi ludia povedali ze sa da hrat diablo vo vela styloch. nevedel som co to nejak EXTRA inak moze byt. :) uplne by to chcelo nejake video od teba ;)

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od PhanKorbal » 13.09.2014, 21:05 hod.

Inak teraz lighting blizzard je inaci masox :) To + blackhole a podporovane strelama ....

Odpovědět

Zpět na „Wizard“