Lightning Wizard

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809
Lightning Wizard

Příspěvek od jaroja » 02.05.2014, 21:09 hod.

ide niekto tento elemnt ?

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Darkness » 02.05.2014, 22:11 hod.

da, se, zkousel jsem, ale jenom 1-2 runy, T1 jsem daval v pohode. co jsem mel na sobe a jake skily muzes mrknout ma mou carodejku, v prazdnych slotech jsem mel Ashera's set, ten jsem, ale ted pouzil na hlavni postavu. Ani jsem zrovna nemel FS na enchant, takze nektere itemy nejsou ve finalni podobe, ale jak koukam, tam mi na lighting padly povedene kousky.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od babacho » 12.05.2014, 12:47 hod.

Ja jedu lightnig. Od zacatku RoS co mi droply nejake veci s tomto elementem se ne a ne pd toho odloucit, ikdyz uz mam nejake fire itemy, tak se v tom nejak placam. Nechce se mi to zatim prekopavat. Zkousim a menim build a nakonec skoncim vetsinou u toto co mam ted electrocute a force wave


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od kolij » 12.05.2014, 14:45 hod.

Já jedu taky lighting wizze a na T2 vpohodě, a zatím nemá cenu farmit vyšší Torment tak jsem spokojen
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Koli ... o/41128824

Jenom si nejsem jistej jestli má ten můj source vliv na Electrolute s runou Arc lighting... ale líbí se mi to :D

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od herba » 12.05.2014, 15:40 hod.

Nezkoušel někdo thunderfurry s lightning wizem? Dávaj pak ty výboje větší pecky? Si jeden šetřim na light wize...

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od PhanKorbal » 14.05.2014, 11:52 hod.

No ted s patchem 2.0.5 kde je aj lighting Archon to vidim s tymto buildem hodne zaujimave....

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Darkness » 14.05.2014, 13:01 hod.

Moc jsem to nezkousel, ale myslim se i vyboje TF by mely davat vetsi pecky, ja zkousel chvilkami lighting wize s dvemi hydrami, takze TF mi tam uz neveslo.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od babacho » 14.05.2014, 20:03 hod.

Tak jsem zkoušel na rychlíka toho Lightning Archona a smaží to pěkně. Doteď jsem jel jenom T2 a dal jsem si T3 a ušlo to. Asi začnu zvažovat o zvýšení CDR. Teď babo raď jak to udělat. Možností je spusta.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 15.05.2014, 08:36 hod.

Pro dostatek cool down redukce není možností spousta, ale v podstatě jen jedna jediná cesta:
- Captain set
- Born set
- cool down redukce na všech itemech kde to jde v maximáln hodnotě s vyjímkou:
- vynechat určitě akorát na amulet (tam se ztratí při použití CDR nejvíce, proto se vynechává právě tam), protože tam by se ztratilo nejvíce (amulet by měl být +% ele. dmg + 10% CC + 100% CD + int nebo něco co se k tomu blíží)

S vynecháním pouze na amuletu se získá 10s čekání na Archona v případě použití pure power (což při light buildu máš automaticky). Dá se pak obětovat ještě na jednom předmětu (že na něm nepoužiješ CDR). Tím se to zvedne na 13-14s (dle toho jestli to bude 8% nebo 10% na zbrani).

Cesta snížit CDR jen trochu je neefektivní, protože pak musíš zajistit perfektní fungování mimo Archona a tzn. musíš ponechat co v buildu aktuálně máš, tedy třeba power of storm, arcanot, prodigy. Při dostatečném CDR můžeš vše vyhodit a výrazně posílit offense i defense (pinpoint barrier + sparkflint). Při dostatečně krátkém čekání na Archon totiž vůbec nevadí, že poměrně rychle dojde AP, protože v tu chvíli už je zase znovu dostupný Archon.
To už je pak lepší jít cestou silně postavný build mimo Archon a Archon mít jen na občasné situace a CDR neřešit.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 22.05.2014, 08:15 hod.

Taky jedu light wize. Můžete mi poradit nějaký tipy :) V podstatě hlavní dmg dávám electrocute. Tam jsou crity pres 2m i 2,6 když se zedaří. Pásek přehazuju najinej na kterym mam +15% li skiils dmg. Podle riftu. Když je hodne truhel nosím toto. Je to masakr.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/casp ... o/35917830

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od zahron » 29.05.2014, 22:27 hod.

je lepší fulminator nebo thunderfury ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Darkness » 30.05.2014, 14:57 hod.

z me zkusenosti je lepsi TF

- s lighting neni spatna zbran Shard of Hate - procuje casto - trosku jsem zkousel lighting carodejku - s electrolute mam asi podobne crity, ale s wafe of force to skace i kolem 8mil (moc s ni nehraju, takze krom lighting itemu ma na sobe co zrovna bylo ...)
- na electrolute to chce jeste helmu Velvet Camaral, ale ta patri mezi hodne vzacne kousky :(
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od zahron » 30.05.2014, 16:24 hod.

Elemental damage 1187921
Elemental elite damage 1508659
Damage 621948
Toughness 4181800
Healing 843

To nejsou špatné čísla, wave of force je príma ale lightinght archon je přeci jenom lepší, hraješ HC tam je styl uplně jinej než na SC


ještě něco se chci zeptat, když nasadím strongarm bracery ma wizz v lightingt buildu nejaky knockback? počítá se Black Hole jako knockback ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Darkness » 30.05.2014, 20:40 hod.

jj, blackhole funguje se strongarm

lighting archona zkusim asi za chvili, jen prehodim vyr's set
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Kuki10 » 30.05.2014, 21:21 hod.

Dej vědět leo jak to vypadá

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od zahron » 30.05.2014, 21:23 hod.

link mam sice v podpise ale .... http://eu.battle.net/d3/en/profile/zahr ... o/25651158

Tak jsem se nakonec rozhodl, že Bonesaber s větším DPS a AS je asi lepší než low dps thunderfury nebo fulminator (navíc saber ma chance na stun)

solo T3 zvladam ok, T4 dělaj problemy elity a hlavně ranged utoky no ale wizz je spis do party, neni moc solo uz jen díky té pasivce že musí stát na místě
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od casperdeluxe » 31.05.2014, 08:04 hod.

Já jsem teď vyměnil spark za Wof. A je to celkem v pohodě. TF mě taky vychází líp. A to mám jen 2261 dps. Fullminator mam 2427. Ale přijde mi, že to zabíjím pomaleji. Včera mi dropla poprve andarielka. Ale nemam cc. Takže musím hledat dál.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Darkness » 31.05.2014, 18:08 hod.

zkusil jsem vcera toho lighting archona - jen jeden rift - T4 nebo T5 to bylo - mozna kdybych to vic poladil tak by to slo (neripnul jsem), ale na fire to nema ....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2014, 20:53 hod.

herba píše:Nezkoušel někdo thunderfurry s lightning wizem? Dávaj pak ty výboje větší pecky? Si jeden šetřim na light wize...
V podstate vsechny procy, ktere ve hre na vecech jsou, tak i kdyz delaji dmg za nejaky specificky element, tak dmg toho procu nezvednes vybavenim, ktere dava prislusny x% skill dmg, protoze se to vztahuje pouze na skilly.
Pokud chces zvedat dmg tech ruznych procu, tak to jde leda pres crit, crit dmg, dmg vs elity, nejake buffy na dmg jako shriny, Harrington pasek, nebo debuffy jako nejake aury od monka, blind za Shield Glare s tou runou Divine Verdict apod.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Lightning Wizard

Příspěvek od Mlok » 09.06.2014, 09:50 hod.

Vyr set ne a ne padnout (chybí pořád dva kousky a ještě k tomu armor co mám, tak nic moc roll).

Čekání 19,5s na Archona už mi vadí čím dál více (jak jsem chvíli před patchem hrál 13s čekání na Archona i bez Vyr setu, tak vím jaké to je super).

Takže jsem se rozhodnul, že zkusím light Archona. Už to více promýšlím jak to postavit a čím dál více mi přijde, že pro variantu bez Vyr setu, tak vůbec nebude slabší než arcane varianta.

Celé to tedy umocňuje, že mám light SoJ (arcane jsem musel rerollovat na arcane, tedy zůstalo tam 5% AS).

Z 19,5s čekání na Archona půjdu dolů na parádných 10s čekání. Navýším o 8% CDR za SoJ + pure power. Tím nebude takový problém, že mimo archon ten build bude jasně slabší než arcane varianta.

22% ztrátu dmg v Archonu dokážu téměř celou nahradit, takže Archon samotný slabší v podstatě nebude. Mám připravený Thundergod's Vigor. Sice nemá 15%, ale asi jen 13% (teď nemůžu pustit Dia a podívat se), ale to pořád není tak špatné. K tomu přidám triumvirate místo současného Tal orbu. Ten tedy mám jen 8% na light (arcane má 10%), to by se časem ale povedlo zlepšit na 10%. Tady tedy mohu získat až 20% el. dmg navíc.
Aktuálně má 64%, takže to bude zlepšení z 1,64 násobku dmg na 1,8 násobek (zatím beru co reálně mám, tedy 8% triumv. a 13% pásek), tedy reálných 10%.
K tomu ten triumvirate má daleko lepší roll než Tal orb, 3% navíc dmg. To je už 13,5% navíc.

Light Archon má sice o dost nižší dmg, ale zase jednu postatnou výhodu, vůbec nebudu muset řešit AP regeneraci. A to bude znamenat, že zase výměnou něco získám jinde. Na paragonu mohu zrušit zcela body v + max AP, takže to je 250int získáno navíc (beru už pro 400 paragon, kde budu za chvíli).
V utility pak získám 50 bodů do life per hit.
Na výbavě vyhodím hned 8% RCR na ramenou. Tam buď dám připravené Borns s % life nebo to možná ještě úplně přeskládám.
U Templáře buď mohu prohodit skill za další healing (zrušit AP regeneraci) nebo případně zkoušet i další followery.

Pro těch 10s bez Archonu se slabou light dmg nemá ani smysl se hnát za + dmg do light skillů, to už to stejně nezachrání. 10s se ale dá už přečkávat bez pořádné dmg (ono stejně ani v arcane variantě to nebyl žádný zázrak a hlavně to bylo 19,5s). Takže další navýšení defense za boty (ale zase bude ztráta jednoho atributu za pásek za +% light dmg).

Takže v závislosti jak to vyjde z defense vyhodím nebo nechám Ashera set (při nechání bych vyrobil Ashera ramena, nahodil Borns armor a Aughilds helmu).

Kdybych mohl vyhodit Asheru, tak by to znamenalo další + 3% dmg na rukavicích (mám leg. s lepším rollem než Asheru). A oteveřel by se prostor ještě pro Andariel's Visage. S tou bych se dostal s dmg v Archonu ještě o něco výše než v aracane variantě (už bych v součtu převýšil tu ztrátu 22% dmg za typ Archonu).

A jako poslední bonus light varianty získám fungující shadow clony z Haunt of Vaxo.

Teď jen vyrobit ty +% light dmg itemy. SoJ je jasný, ten mám další light dmg a tedy nemusím si ničit ten arcane. Bracery bych mohl vyrobit další nové s light dmg, abych si zachoval i ty původní arcane, kdybych se chtěl k arcane variantě vrátit (zvlášť pak s Vyr setem jestli někdy vůbec bude).
Akorát ten Haunt of Vaxo, ten bych musel předělat. Ten je ale stejně lepší pro light variantu a pro Arcane snad už časem dropne slušný Moonlight ward (zatím bohužel není).

Jsem na to docela zvědav. Sice se budu trochu trápit s tou nízkou dmg při čekání na Archona, ale myslím, že to ostatní a zejména čekání jen 10s mi to více než vynahradí.

Pro light variantu pravděpodobně nahradím Unwavering Will a hodím tam Audacity. Mimo Archon pojedu nejspíš Arc Lightning a k tomu se hodí. A k tomu bude navíc už opravdu superkratičký cooldown na Arcane blast.
Otestuju ale i další možnosti light skillu.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“