archon element build?

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 16:52 hod.

jak dlouhy mas cooldown na archona? Ja treba pri CDR ktere mam tak 26s, archon trva 20s tedy jsem vetsinu casu mimo archona.

Co jsem neco malo cetl, doporucuje se radeji vetsi dmg a solidni vybava, nez se snazit dostat na maximalni CDR. CDR okolo 50%, ze staci ...pak plati to co plati pro mne, ze vetsinu casu jsi mimo archona.

Radeji verim nekomu (XY) kdo s urcitym buildem hraje T6, nez nekomu kdo to ani nezkusil.
Naposledy upravil(a) Darkness dne 20.05.2014, 17:01 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: archon element build?

Příspěvek od Kuki10 » 20.05.2014, 16:59 hod.

S 50% redukci se hraje krásne, nemusís tak tlačit dolu Staty a i mimo archon tam delas peklo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: archon element build?

Příspěvek od Gandy » 20.05.2014, 17:18 hod.

Darkness píše:jak dlouhy mas cooldown na archona? Ja treba pri CDR ktere mam tak 26s, archon trva 20s tedy jsem vetsinu casu mimo archona.

Co jsem neco malo cetl, doporucuje se radeji vetsi dmg a solidni vybava, nez se snazit dostat na maximalni CDR. CDR okolo 50%, ze staci ...pak plati to co plati pro mne, ze vetsinu casu jsi mimo archona.

Radeji verim nekomu (XY) kdo s urcitym buildem hraje T6, nez nekomu kdo to ani nezkusil.
Pokud mas CD 26s a archon trva 20s tak bys mel po skonceni archona mit 6s mimo nej, ne? Pokud jsi, ale myslel ze mas CD na archona 46s a tedy jsi 26s bez archona pak ano, jsi vic casu mimo nej. Pak je ale otazka proc pouzivat archona, kdyz se stejne snazis maximalizovat dmg mimo nej a ne v nem?

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: archon element build?

Příspěvek od Guru » 20.05.2014, 17:57 hod.

Asi nic co by zkuseni Archonane nevedeli, ale treba by se nekomu mohlo hodit tohle video ;) : http://youtu.be/BUYVTFnsWKI
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: archon element build?

Příspěvek od dohny777 » 21.05.2014, 05:48 hod.

Ja pouzivam mimo archona bh runa na zvyseni dmg s disitengrate entropy je to ucinne i na t6 ..cdr 54% to staci ja pisete pac vice uz by bylo na ukor hodne oslabeni dmg ...t6 solo jde uplne bez problemu proletet takhle
woh kdybych me tak bych as jel ciste bombermana nez v kombinaci s archonem

Odpovědět

Zpět na „Wizard“