archon element build?

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma
archon element build?

Příspěvek od dohny777 » 20.05.2014, 09:14 hod.

Caute.
kdyz je ted po patchi moznost hrat archona ve vsech elementech chci udelat diskuzi ktery element myslite ze je archon build nejucinnejsi.
pozor myslim tim at berete v uvahu kdyz ze bude kompletni vyrs set a co neivetsi Cdr na vecech. A vemte v potaz ze bude Kompletni gear na urcity element co je potreba..proste konecny endgame gear na jisty element.
:love: :wave:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: archon element build?

Příspěvek od Alfajk » 20.05.2014, 09:58 hod.

urcite arcane,uz jen kvili tomu op necku moonlight ward,jeste kdyz to tepes acrhonem z blizka

ovsem ani fire by nemusel bejt spatnej,muze poskladat zajimavej bonus do fire,cca 140%

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 10:13 hod.

ohledne % dmg do elementu, to je vsechno teorie, praxe je jina, zalezi na itemech jake mas

- zkousel jsem na druhe fire carodejce poskladat ruzne itemy - maximalne jsem dosahl 133% fire, ale jinak to bylo uplne o nicem i co se tyce kombinace itemu i co se tyce defense

- zkousim tedka chvilkami fire archona, ale zatim mi to vyslo jen na 76% fire dmg a nevim ted kolik presne CDR, ale neco okolo 60%, bud trochu min, nebo trochu vic

- co jsem cetl na US foru, tak je zajimava kombinace WOH + Archon

- aby byla postava hratelna na T6, bez umirani, tak se musi udelat rozumny kompromis mezi dmg, defense a CDR
Naposledy upravil(a) Darkness dne 20.05.2014, 10:43 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: archon element build?

Příspěvek od Alfajk » 20.05.2014, 10:35 hod.

a proc musi bejt rozumne hratelna na T6? to je snad nejakej cil,udel hry? 99% lidi bude uplne stacit t3-4,to se da hrat celkem v klidu s cimkoliv

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: archon element build?

Příspěvek od lulinak » 20.05.2014, 10:36 hod.

ja nejak netusim to nadseni kolem moonlight ward, mam ho taky, crituje kolem 2,5 mil (T3 public), ale ze by to byl nejakej zazrak, zdravi mobek se po jeho critu tak nejak ani nehne....
spis jeho vyuziti vidim u Tal Raska plneho setu, trebas tim, ze uplne zadara pridava Arcane damage pro nasledny Arcane meteor...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 10:38 hod.

otazka byla na end game gear - end game chapu tak, ze hrajes bez problemu T6
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: archon element build?

Příspěvek od dohny777 » 20.05.2014, 10:47 hod.

Ja si za sebe prave take myslim ze arcane je nejlepsi...pac archon musi utocit vzdy v chumlu kde dava krome paprsku hlavne bouchani a k tomu bonus z amuletu z moonlightu.
dal se musi vzit v uvahu ze musi byt na vecech cdr a vyr set plus nejake captain nebo born set tudiz zbyva malo mista na to aby byl fire archon dobry.vypadnou fire veci misto techto nutnych a zase prevladne arcane archon.
ostatni elementy myslim ze blbost na archona
ale nevim nezkousel jsem tudiz si rad pre tu vase nazory :)


jinak endgame je endgame a nereste nejaky crappy napul archon geary atd..
a pro info bonus z amuletu mi dava 10az 40mega podle nastakovani archona vsem v oblasti coz je mega boost.tak pokud ti dava 2,5mil tak je to hodne slabota a zde byla otazka na endgame a ne o gearu co nasbiras za odpoledne .tohle porovnavat nemuzes co je lepsi a co ne takhle.
Naposledy upravil(a) dohny777 dne 20.05.2014, 12:26 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: archon element build?

Příspěvek od Kuki10 » 20.05.2014, 10:48 hod.

Co je woh?
Nějak su dneska úplně mimo

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: archon element build?

Příspěvek od MrMongus » 20.05.2014, 10:58 hod.

Wand of Hulibrk ? :D Ale já bych spíš řek, že tím myslel Wand of Woh :)

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: archon element build?

Příspěvek od dohny777 » 20.05.2014, 10:59 hod.

Woh - wand of woh hulka co dava bonus 3 bouchnuti k explozive blastu

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 11:27 hod.

@dohny777: co je to napul archon? a postni odkaz na sveho archona, at mame s cim porovnavat
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: archon element build?

Příspěvek od Kuki10 » 20.05.2014, 12:02 hod.

Napůl archona mám já tzv. Kukiho ekologicky hybrid.
Cooldowny na 50%, takže se zachovala i dmg okolí 1m...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: archon element build?

Příspěvek od dohny777 » 20.05.2014, 12:04 hod.

Tim jsem myslel to jak..lulinak..porovnava neco s necim kdyz nema kompletni gear a pise ze je neco slabe ze neco jine je lepsi atd.
Otazka znela jasne .
tak napisi to jinak: ktery archon je efektivnejsi kdyby jsme meli k dispozici vsechny itemy ve hre.snad jsem to takhle napsal srozumiteleneji.


Ps: A taky nechci porovnavat sebe tady s nekym jinym nebo jak pises...
(ale podivat se muzes: http://www.diabloprogress.com/hero/dohn ... z/18429393)
Naposledy upravil(a) dohny777 dne 20.05.2014, 12:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 12:24 hod.

vsak mi taky nejde o to porovnavat "kdo je lepsi", ale jak se to da ruzne poskladat ....

nasel jsem s cim ted hraje Jaetch fire archona, vcetne videa
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: archon element build?

Příspěvek od Gandy » 20.05.2014, 13:17 hod.

Darkness píše: - co jsem cetl na US foru, tak je zajimava kombinace WOH + Archon
Jak by mel takovy build fungovat?
Woh i archon tezi pomerne dost z cooldown redukce. S woh potrebujes hodne castit explosive blast, to ale v archonovy nemuzes. Navic s vysokou cooldown redukci mas archona pomerne casto. Prijde mi ze k archonovi Woh neni zrovna idealni zbran.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: archon element build?

Příspěvek od Alfajk » 20.05.2014, 13:27 hod.

woh k archonovi je primo uplna blbost, 20% z fire nebo arcane weaponky ti da do archona mnohem vic

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 15:15 hod.

woh je prave paradni, pro tu dobu kdy nemas archona ...., protoze CDR uz mas ... a nemusis se nekde schovavat, nez ti zas naskoci archon, ale davas slusnou dmg porad
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: archon element build?

Příspěvek od Alfajk » 20.05.2014, 15:29 hod.

no urcite se to hrat da,ale za neco super bych to nepovazoval
...k tomu fire buildu,mam wiznu zatim ve vystavbe - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alfa ... o/43667259 a premejslim nad hlavou - 6 cc nebo rolnout socket na CDR diamant? casem pribudou hex kalhoty na movment speed dmg bonus (build postavenej na explo z Woh)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: archon element build?

Příspěvek od Darkness » 20.05.2014, 16:15 hod.

ja wand of woh nemam a nemuzu to vyzkouset, ale kdyz ji pouziva s archonem hrac, ktery se uz dlouho na archona specializuje, az tak ze o tom jak s archonem hrat natocil pred rokem "celovecerni film", tak bych nerekl, ze to bude uplna blbost ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: archon element build?

Příspěvek od Gandy » 20.05.2014, 16:50 hod.

Darkness píše:woh je prave paradni, pro tu dobu kdy nemas archona ...., protoze CDR uz mas ... a nemusis se nekde schovavat, nez ti zas naskoci archon, ale davas slusnou dmg porad
Jenze ve vetsine archon buildu jsi v archonovi po vetsinu casu. A v archonovi je Woh vicemene na urovni rare zbrani. Myslim ze zbran s elemental dmg nebo zbrane, kde vyuzijes legendarni affix i v archonovy (napr. thunderfury) jsou mnohem efektivnejsi. Jedine kdy by mohlo byt Woh + archon zajimave by bylo, kdybys zbrane kazdou chvili prehazoval.

A pokud jsi mimo archona delsi dobu aby se opravdu ta Woh vyplatila, tak je pak otazka proc nutne pouzivat archona, kdyz v nem mas s Woh mensi dps nez mimo nej?

A promin, ale argumenty typu "pouziva to XY, tak to musi fungovat" neberu.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“