Moja Wizka

Odpovědět
Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742
Moja Wizka

Příspěvek od Tituss » 26.06.2014, 11:39 hod.

Zdravim mohli by ste mi poradit trochu s buildom a skillami? mam strasnu dilemu a neviem si poriadne rozmiestnit ake si mam dat skilly hru hrajem len kratko a som aktualne lvl 60 a paragon asi 18
Aktualne pouzivam tieto aktivne skilly(s kratkym odovodnenim):
1-archon s runou arch improved archon (to asi neni o com proste brutal damage a dobre na bossov ci na hordy mobov)
2-Electrocute s runou arch lightning (vhodne pri nedostatku arcane a na kvoli jednemu pasivnemu skillu)
3-Energy armor s runou energy tap (o nieco zvysi defense co je u mna pozitivne lebo ako wiz ma velmi lahko zabiju a navyse mi runa prida 20arcane)
4-Disintegrate s runou volality (dobry utocny skill)
5-Magic weapon s runou force weapon (dobry buff ktory mi navysi damage)
6-Meteor impact s runou moltnen meteor (masivne poskodenie aj velkej skupine mobov naraz)

Pasivne skilly:
- Glass cannon (navysuje mi dmg)
- Arcane Dynamo (s pocmou electocute nabijem a napriklad meteor ma potom dmg 2,5miliona co je u mna aktualne enormne cislo)
- Astral presense (navysuje mi arcane power aktualne s touto zostavou mam 147 (7 mi dava jeden item) )

Co hovorite na moju volbu buildu? Skusenejsi wizardi co by ste pomenili alebo inak spravili? Vďaka :)

PS: nezlincujte ma hneď ak je to vo vasich ociach vazne zla volba :D ale hram to asi tyzden a stale sa zabieham :green: :green:

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Tituss » 26.06.2014, 11:45 hod.

este taka poznamka do nedavna som energy armor nepouzival mal som namiesto toho blizzard ktory som kombinoval s meteor impactom co dokopy davalo slusny damage ale musel som trochu dmg ubrat aby som navysil defense lebo ten mam vazne mizerny :D hodili by sa mi este 2 sloty navyse :D dal by som si aj miniona alebo hydru ci teleport (ten by ma vela krat zachranil) nuz malo miesta pre skilly :D

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Bit » 26.06.2014, 11:53 hod.

vynechal bych ten disintegrate... 2 sloty na útok bohatě stačí
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Stanley » 26.06.2014, 12:31 hod.

@Bit: Hraje Meteor s cooldownem ;)

@Tituss: na to, že hraješ týden, tak zatím dobrý... ještě trochu pohraj a pokud tě to bude pořád bavit, tak kup datadisk. Tam to teprve začíná.

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Tituss » 26.06.2014, 13:11 hod.

jj ten meteor c coolddown ma trochu stve ale je to asi lepsie ako 3x pustit slabsi meteor a potom cakat na doplnenie arcane power tak asi je tento moltnen v konecnom dosledku dobry nie? alebo je lepsia ina runa? a inak DLC mam objednane uz na neho cakam :D tak dufam ze uz coskoro bude a za co by si vymenil disintegrate keby som ho mal dat prec? ked budem lvl 61 spristupni sa mi black hole a to mam v plane pouzivat ak sa to osveci


Edit: Vlastne ma napadlo ze som to nemusel vsetko rozpisovat stacilo asi iba ukazat moju postavu prostrednictvom battletu :P Tu je teda link na moj char.:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Titu ... o/44665994
Hadam ze by to malo ist

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Joshua88CZ » 07.07.2014, 22:02 hod.

Mel bych taky dotaz ohledne me Wizny, tak nejak u tohoto classu porad tapu, hral sem cold, kdyz sem zacinal, pak support light stunner...casem mi za pomoci WD napadala slusna sbirka fire veci.Tak sem se rozhodl pro fire.
Potreboval bych nejakeho zkuseneho wizzarda/ku co zmenit(skilly) a jaky nejlepe itemy...Zatim nosim holt to co nosim...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chos ... o/15526679
Predem dekuji za pomoc.
Build
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ehi!YYZbYZ

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Tituss » 07.07.2014, 22:25 hod.

Ja som uz uplne presedlal na Fire damage...Fire damage mam bonus 25% z veci navyse meteor dmg mam +15% a black hole asi +25% aj archona mam ohniveho a pri jeho aktivacii dam 50mil dmg v cirite...CC 45% CD +350%...uz rifty T3 uplne v pohode zvladol by som aj T4 ale tam mi uz davaju vysoky dmg...inak zbieral firebirt set ten mi moj fire dmg navysi este viacej :) ak hras Soft core teleport je ti na nic radsej to daj za nejaky poriadny skill a radsej si tych par krokov prejdi...electrolude by som zmenil na magic missile na poslednej rune...pripadne skus kuk moj build itemov a skillov http://eu.battle.net/d3/en/profile/Titu ... o/44665994 arcane dynamo s kombinaciou archona ci meterov sposobi masivne poskodenia :) a tak isto gemy z toho chestu by som dal prec a nahradil ich gemamy na inteligenciu....moj nazor po asi 105hodinach hranim za wiza a aktualne som spokojny a to co mam teraz mi uplne vyhovuje a som s tym spokojny :)

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Sirius » 07.07.2014, 22:34 hod.

Ahoj hrál jsem Wize celkem dlouho. Zbýval mi jeidný upgrade ( Wand of Woh ) a ta je vzácná že o tom se radši ani bavit nebudem. Podle mě by si mohl místo meteoru zařadit Wave of Force ( Heat wave ) je to silný dává to pěkné DMG a je to Fire a vydrží dlouho. Pak bych změnil wristy na Reapers Wraps. Dávají dobrý bonus 25-30% k obnovení AP když sebereš globu. Dál jeden ring vyměnit za SOJ a další jsem měl teda unity, zároveň s unity na templářovy. Budeš dostávat polovinu DMG ( Follower ale musí mít token aby nechípnul ). Dál mě napadá lepší Magefisty CC + CD + Fire + INT + VIT/AS. Jinak možná ještě opasek Harington - nevim jak přesně se to jmenuje. Za rozbitou věc zdojnásob DMG na 10 sec myslim. Mužeš mít myslim 150% Fire. dává to pak pěkně šlupky. Ještě SoJ 30% elitky. Bomby. Jinak jsem to dotáhl že jsem pouřil Wave of Force z jedne koule ( 150 AP ) skočit 20x. Jde to i víc.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Dava_C » 08.07.2014, 07:02 hod.

Joshua88CZ píše:Mel bych taky dotaz ohledne me Wizny, tak nejak u tohoto classu porad tapu, hral sem cold, kdyz sem zacinal, pak support light stunner...casem mi za pomoci WD napadala slusna sbirka fire veci.Tak sem se rozhodl pro fire.
Potreboval bych nejakeho zkuseneho wizzarda/ku co zmenit(skilly) a jaky nejlepe itemy...Zatim nosim holt to co nosim...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chos ... o/15526679
Predem dekuji za pomoc.
Build
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ehi!YYZbYZ
Čau,

vyměň ramena a bracery za Ausghild, který ti zvýší Toughness a damage do elit. Chtělo by to k tomu i RoRG, který ti dovolí mít 3. bonus z 2 kusů a nahradí ti tak tu Fire damage z Andarielky. V případě, že by ti padly Strongarm bracery, které dávají 20-30% damage po poolu z Black Hole, tak pak ramena a helmu. V případě, že nebudeš mít RoRG, tak ramena, helmu a bracery, i tak se to pořád vyplatí imo. Jeden prsten tedy RoRG, druhý SoJ/Unity, pokud nějak zvlášť netěžíš z toho Wyrdwardu - místo Electrocute můžeš pak zařadit Magic Missile - conflagrate, pokud ti padne offhand Mirrorball, ale není nutný pokud jedeš vyloženě na meteory. Lepší Magefisty, 2 defense staty se na rukavky nehodí, zvláště až vyřadíš Andy a zařadíš Ausghild. Pásek Tal Rasha, s RoRG dostaneš 3. set bonus, což se hodí k tvému buildu, nebo String of Ears pro více Toughness, nebo Harrington pásek pro zvýšení damage po clickable objektech, nebo případně Blackthorne pásek pro aplikování imune bonusu. Kalhoty a boty jsou na zvážení - Vyrs a Firebirds pro 500 int bonus, Captain set pro snížení cooldownu pro Black Hole a Teleport a s RoRG dostaneš i redukci Resource cost, ten bych asi zvolil já. Glass cannon se nehodí na T4/5+, můžeš dát Unvawering will, Blur, Astral pressence, Dominance, dle pocitu a zda dané T dáváš/nedáváš (setup na damage nebo na defense) je to čistě na tobě.
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 08.07.2014, 09:22 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Moja Wizka

Příspěvek od MrMongus » 08.07.2014, 08:57 hod.

Já když to tu tak vidím a v podstatě to koresponduje s tím, co mám na mágovi (viz profil), tak mi docela není jasný, jaktože s ním nejsu kua schopnej dávat víc, jak T2 :)

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Gandy » 08.07.2014, 10:17 hod.

MrMongus: kdyz koukam na tvojeho maga, tak bych rekl, ze hlavne problem bude v kombinaci zbrane a Wave of Force jako hlavniho dmg skillu. WoF zere pomerne dost arcane power. Dagger je navic zbran ktera ma vysoky attack speed a nizky base dmg, takze i kdyz ma vysoke dps tak vysledek je, ze si akorat rychleji spalis arcane power, zatimco dmg jednotlivych vybucho WoF bude mensi. Navic nemas zadnou resource cost redukci, krome cindercoatu a mozna paragon bodu, a nemas vubec zadny APoC. Takze ve chvili kdy spalis arcane power tak uz jsi odkazany jen na Shock pulse a popravde receno mi ty fire bolts prisli dost mizerne.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Dava_C » 08.07.2014, 11:20 hod.

MrMongus píše:Já když to tu tak vidím a v podstatě to koresponduje s tím, co mám na mágovi (viz profil), tak mi docela není jasný, jaktože s ním nejsu kua schopnej dávat víc, jak T2 :)
To se mi nezdá, nevím teda v čem konkrétně na vyšší T nestačíš, ale pokud je to DPS/AP, což spolu souvisí, tak vyměň Glass cannona za Astral presence, tím získáš Toughness a AP regen a pak si můžeš dovolit přetočit na ramenech RCR. Pak místo Firebird kalhot a bot dej Captain set, získáš RCR a jako bonus CDR a Toughness, kterou ztratíš -500 int získáš se setu +50 AR a ten jeden Diamond v brnění nahradíš Topazem. Pomalejší zbraň Thunderfury nebo The Burning Axe of Sankis, ale i s touto se po těchto změnách budeš cítit lépe.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Moja Wizka

Příspěvek od MrMongus » 08.07.2014, 12:35 hod.

WOW, díky za vaše reakce, spousta z toho, co jste napsali, mě vůbec nenapadla a hlavně to s tím daggerem mě překvapilo nejvíc. Nějaký rozdíly mezi base dmg a DPS jsem nebral vůbec v potaz, naopak jsem si říkal, že čím dřív je zabiju, tím míň mi ublížej :D
Aktuálně má WoF krity cca za 15 mega a shock kolem 8mi mega (v průměru samozřejmě) a díky tomu, že jsem nebyl schopnej ustát T3, tak jsem roloval armor kde se dalo.
Dám na vaše rady a zkusím to pročejnžovat :)

Uživatelský avatar
MrMongus
Wraith
Příspěvky:133
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrMongus#2526

Re: Moja Wizka

Příspěvek od MrMongus » 12.07.2014, 23:24 hod.

Tak jsem to odzkoušel a musím říct, že i přes ty ne úplně dobré rolly to teď funguje parádně oproti tomu, jak to fungovalo předtím. T3 o dost líp, jak předtím T2, víc jsem zatím nezkoušel. WoF jsem předtím dal 8x na manu, teď 18x !!! při zachování stejnýho dmg... navíc mi těmi změnami stoupla i toughness, takže paráda. Teď už jen magefisty a nějakou tu lepší zbraň (zatím jsem ucraftil neco pomalejšího) a budu naprosto spokojenej :)

Takže ještě jednou díky oběma za rady :)

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742

Re: Moja Wizka

Příspěvek od Tituss » 13.07.2014, 12:32 hod.

Ja som aktualne presiel na build "archon" chyba mi posledny vyr set item a budem sa zamieriavat na znizovanie cooldown (uz teraz je 48%) a meteori som prestal pouzivat namiesto toho heat wave uvidim co z toho bude ked si skompletizujem sety

Odpovědět

Zpět na „Wizard“