Fire Hydra 2.1.0

Odpovědět
space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621
Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 29.08.2014, 15:14 hod.

Jak jsem slíbil , tak jsem vyzkoušel fire hydru. Doufal jsem že bude dobrá , ale to co dokáže mi opravdu vyrazilo dech.

T6 klasický rift 6.00 min
K buildu zatím nebudu nic uvádět, pokud bude zájem tak samozřejmě ano. Jen podotýkám, že jsem ho nikde nekopíroval a vymyslel ho po svém.
Ještě má ovšem hodně rezerv.

>>>>>http://www.youtube.com/watch?v=Kz2OkDA4-pc<<<<<<

PS: kvalita nic moc, 720p. o prázdninách jsem opálil málo kabelů tak není na lepší PC :)
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 29.08.2014, 17:41 hod.

Kam jsi s ní došel v GR (v GR určitě nemůžeš ale hrát Glass Cannon)? S Firebirdem je T6 nezajímavé (tedy jinak řečeno, T6 je s Firebirdem na pohodu s naprosto jakýmkoliv fire buildem, na T6 jdou ještě zcela v pohodě i channeling buildy, které jsou do vysokých GR nepoužitelné).

A na Bliz. fórech všichni remcali, že Gale hydra už není ono (jako byla na PTR) a nikdo ji moc už hrát nechce. V žebříčku Hydru hraje spoussssta lidí, ale nenašel jsem niikoho s Gale variantou (všichni hrají buď s Apocalypsou nebo sem tam někdo s Frozen solid a téměř vždy s Duplicates a BH).

K hydře bez Apocalypsy by to chtělo TaT.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 29.08.2014, 19:11 hod.

Hmm a ja myslel že jsem objevil ameriku. :) PTR jsem nehrál a nechci prostě hrát co zrovna frčí. Tohle se mi líbí a mám pěknou kontrolu na moby.
Damage je taky fajn , zatím mám 32 kámen, 31 celkem vklidu. Forozen solid tam samozřejmě mám. A BH mi je bez CDR celkem nanic. jednou za 15 vteřin scucnout moby mi příjde moc slabé. Takhle mám moby pořád pod crowd controlem a tím pádem funguje gem. nemám ještě gemy na max a chybí mi ramaldani gift na sparkra.
V multi měním unity za Soj a hydry to hitují v rozmezí 100-180m.

Hoď sem nějaký link mloku ať naberu inspiraci.
Tak teda jo no , sem nub tohle je slabota. Hodim sem pak videjko z 32 GR.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 29.08.2014, 22:01 hod.

Se podívej do žebříčku třeba na EU co hraje za buildy prvních 20:
http://eu.battle.net/d3/en/rankings/era/1/rift-wizard

Tady konkrétně někdo co hraje Hydry + Frozen solid + BH + MI a dal už GR 37.

BH se také hraje v kombinaci s Mirror image. Takže máš BH hodně často dle toho jak často se spustí Illusionist. A těch BH tam pak lítá spousta od 4 Mirror imagů + to prostřídáš s vlastní BH (kterou tak moc často nemáš).
A ono to v kombinaci se Strogarm Bracers i hodně zvedne dmg.

Já bohužel nemám aktuálně fire Strogarm Bracers, takže mi chybí klíčový item. I tak jedu BH + Mirro image + Illusionist.

A hlavně to chce Furnace. Zatím jedu s nouzovkou Sledge of Athskeleng. Není to tak úplně špatné, vychází mi znatelně lepší než Maximus (ten mám). Sice to není Furnace s dmg do elit, ale aspoň má v základu 5 primary statů, což se hodí, protože zatím nemám druhý Gift (první jsem použil na druhý build).

Bane of the Trapped pokud je funkční pořád je hodně dobrý, protože jeho dmg se násobí. Pro Apocalypsu přecházím raději na Zeil, ten se také násobí a funguje pořád. Bane of the Trapped jsem zkoušel s Apocalypsou v kombinaci se Slow time + Mirro image + Illusionist. To gem fungoval skoro pořád. BH mi ale vychází lépe (a samozřejmě až budou Strogarm Bracers, tak tam už není vůbec co řešit (je nutné hrát s BH).

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 30.08.2014, 09:08 hod.

Dival jsem se na leaderboard a jak říkáš BH tam měli všichni a Mirror images taky. Hmm. Akorát mi hned po vyvolání prakticky hned vychcipali, ale tam se to asi řeší přes ten ilusionist co. ? No ale tím pádem bych přišel o firebird nebo aughild, podle toho co bych vyřadil, když nasadím strongy. Mám pěkné fire takže by to šlo.
Navíc jsem svoji furnaci s 50% do elit roztavil stím že po patchi už nebude dobrá. To byla asi velká chyba :)
Jinak 32 GR jsem ještě dal , ale bylo to taktak.
No a ještě by mě zajímalo, kdybych měl traped na 25lvl a ta aura co spomaluje moby je brána jako control impairing effect ?
Jinak firebird už fixnuli, měl by zase fungovat. sice s apokalypsou už ne tak jako dřív.

Pozměnil jsem trochu pasivky. Místo glass canonu jsem dal cold blooded, což funguje na ty zmrzlé s frozen solidu.
Jeden gem už mám na 25 , takže s unity mám 59% do elit.
Ale stejně mám problém s obranou, protože některé mobky mi dávají neskutečné šlehy. 11,6m toughness a není to moc poznat.
Nevím to asi taky řeší ten ilusionist co ?

EDIT: hmm tak firebird 6 , bez RorG, Unity, SoJ a furnace.. že já jsem ji tavil ... omg
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 30.08.2014, 09:30 hod.

Vyhodíš Aughlids, ten se tam prostě nevejde (FB samozřejmě vyhodit nelze).

Bane of the Trapped mám na 31 lvl (pro Archon build). A ano, sekondary aura na 25lvl ho automaticky zafunguje. Ale má dosah jen 15 yardů, takže pouze s aurou z gemu to je použitelné jen pro buildy na blízko. U Archona mám ještě slow time a paralysis, takže funguje i nad 15 yardů.
Bane of the powerfull jsem včera dojel aspoň na 25 lvl. Teď expím Zeil na 25 a pak budu navyšovat.

Mirrror images rychle chcínou, ale to právě řeší ilusionist. Vyvoláváš je pak často. A tím, že se duplicates znovu vyvolají, tak o to více crowd controlu.

Rozebrat 50% Furnace, to by mi jeblo :-)
Já jsem zatím žádný neviděl, tak snad časem padne.

FB fungoval už někdy včera během dne, už zase dmg DoTky normalizuje.

Cold bloded je rozumná volba.

11,6m je hrozně málo i s unity na vysoké lvl GR. Nevím kolik mám přesně, ale mám znatelně více a to mám zatím ještě CDR gem v helmě. Ten na vyšší GR bude muset pryč a přijde % live gem, to zase zvedne tougness.

Duplicates + ilusionist řeší hodně jak je pořád můžeš vyvolávat (a když mají ještě i BH) a samozřejmě nevyřeší úplně vše. Na opravdu vysokých lvl GR typu 35+ už to ale ani vyšší tougness + unity nezachrání. Tam prostě musíš zahrát tak, abys dmg nedostával. Proto se na ty nejvyšší lvl už tak moc lidí nedostane.
Někdo také jede ještě navíc k tomu i teleport a obětuje magic weapon. Já zatím teleport nedávám, to uvidím jestli se dostanu někdy tak vysoko, že bude nutný.

Zatím mi stejně brzdí spíše dmg, jak to pak někdy nestíhám na čas. Potřebuju ten Furnace a Storgramy a doexpit gemy.
A pak by to chtělo fire SoJ, který nemám (hrát pak SoJ + unity). S ním to vychází o trochu lépe než s RoRG a Cindercoatem (zvedne to mírně i tougness, protože na armoru získáš jeden volný stat na defense jak se nahodí 6. kus FB i na armor), ale už to není takový rozdíl jako u Furnace a Strognamů.

2x hydra variantu bych také někdy zkusil, tam mi ale chybí ještě více výbavy. Serpent sparkr mám jen mizerný roll. TaT jsem sice měl, ale tak blbý roll, že jsem ho ani neschovával.
Zatím mi tedy vychází lépe Apocalypsa build s tím co mám. A asi mi i více sedí (2 hydry jsem zkusil jen jak se s tím hraje i když je to zatím slabé s tím co mám).

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 30.08.2014, 09:54 hod.

TA furnace mě mrzí, měl jsem tam 3400 DPS a 50 procent.. Každopádně díky za rady. Určitě vyzkouším ty další varianty. Stím aughildem je to jasné, ten půjde pryč. Doexpím trapped a pak potáhnu ten zeil. Navíc jsem na gearu hnal Life regen, v solo mám 33k healing, což ještě zvážím, ale není to uplně nejhorší.
Jinak zatím zůstanu u těch 2 hyder, stačí to na mobky naházet a pak jen pobíhat, což na těch vyšších GR bude dobrá strategie.
ještě se pochlubím s totálním EPIC FAILEM !!!

Včera 29.8. jsem si vzal do GR 3 ty legendární flašky (3 stejné) Měl jsem jich pár nasyslených, tak si říkám ok zkusím to. No a pak když jsem tavil matroš, jsem si všiml že mi ty flašky nezmizely. Tak se ptám na TS jako že ty flašky nemizí ? ... 3 minuty nebylo na TS nic jiného než ROFL :)
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 30.08.2014, 10:30 hod.

Healing je dobrý na střední lvl GR (kolem 30 ještě určitě ok). Na vyšších GR ale už je dmg tak velká, že musíš především řešit problém one hit killu. A tam to healing nijak nevyřeší a je potřeba maximalizovat toungess všemi možnými prostředky.

Já mám aktuálně na FB buildu 17,5mil tougness a to je s tím CDR gemem na helmě + ještě dost velké rezervy na itemech, které časem zlepším. To půjde dost přes 20mil. (+ k tomu unity).

Na vysoké GR pak také bude na zvážení jestli nepoužít jeden z obraných leg. gemů.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 30.08.2014, 11:23 hod.

Tak to je fajn. Gearu jsem si poschovával dost , takže tam určitě pujde prohodit heal za obranu. Vyzkouším večer variantu FB 6 + SoJ a Unity a k tomu asi dám TaT a strongarmy. Uvidím co mi bude sedět nejlépe.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Dava_C » 30.08.2014, 15:10 hod.

Já se dostal na lvl 33, šlo by to ještě o fous dále, ale chtěl jsem už vylepšit gem, bottleneck je spíše damage než Toughnes 24m. Ale neměl jsem v prstenech gemy, mám sice už 3 na lvl 30, ale šetřím si to až budu mít Rama gift na Furnace, takže příští rok na vánoce.

Jinak Gale hydra byla tak dobrá a už není, protože NERFli stackování debuffů z více zdrojů - 4 Mirror Images = 60% debuff (nyní pouze 1x) do Fire, tudíž nádherně 3x překoná Force weapon a nahradí ho ve slotu a ani nemusíš castit svůj vlastní Gale force a neplýtváš AP. Nyní sem tam někdo Gale force hraje se Cindercoatem, zatím jsem to nezkoušel.
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 30.08.2014, 15:23 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Marast » 30.08.2014, 15:19 hod.

Koukal jsem se na to video a nevypada to ale vubec spatne. Chvili jsem se sice divil tomu, proc na blizardu nemas runu Apocalypse, kdyz uz mas teda to zamereni na fire, ale pak jsem si vsiml toho zamrzavani monster a pochopil jsem. ;)
Sam bych ale necekal, ze ta Mammoth Hydra bude tolik nakladat...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 30.08.2014, 19:06 hod.

Práve že ten blizzard dokáže držet mobku prakticky pořád ve freezu , pokud je dost AP. U guarda je to super, jelikož se nehne a neudělá nic. Pokud ztratíš čas s těžkými elitami , tak u guarda to doženeš. Poskládal jsem to tak že mam regen AP 20/s a 17% resource redukci + 30% redukci na fire. Mužu spamovat ten twister skoro neomezeně. Ale není to ono , na vyšších už prostě nejde stát a twistrovat.
Na těch vyšších GR už je to potřeba hát jinak. Naházet dotky a vyhýbat se útokům. Jinak tam dostávám dost často brutální damage.

Teď večer to pozkouším zase trochu přeskládat a uvidím jaká varianta bude nejlepší.
Dám pak video.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 30.08.2014, 20:44 hod.

Tak není to vůbec špatné , ale hrozně mi vadí že mam na levém tlačítku apokalypsu, kterou to spouští při každém kliknutí na mobku.
nedá se to nějak řešit ?
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 30.08.2014, 21:31 hod.

Tak jsem zatím také na 33. I bez Furnace a Strongarmů bych mohl dát ještě aspoň 34 (na 33 jsem zatím upgradoval gem a ani 34 nezkoušel). A to hraju ještě s nahozenými gemy, které nejsou upgradnuté (jeden sice aspoň už 25, druhý na málo). Jsem si upgradoval zatím výše gem pro druhý build.
S tougness jsem také zatím v pohodě, také jedu ještě BH Blazer aby trochu pomohla s dmg. Jestli se dostanu pak časem výše, tak asi budu muset přehodit na Event horizon.

A to jsem pořád ten build pořádně nezažil, ale už se to postupně zlepšuje.

Co mi ale prudí je trial. Jeden gem tam nefunguje vůbec (nejsou elitky) a Zeil také moc, protože si nemůžu držet větší odstup jako pak v riftu. A tím mi trial nějak nejde oproti riftům. Lepší než na 32 GR jsem ještě nedal a dost často se ani to nepovede.
Udělám si na trial asi druhý RoRG, který ještě mám a který budu měnit, abych neměl zbytečně na trial Bane of the powerfull.

Unstable anomality také zatím ještě nehraju, to zvážím také pokud se dostanu někdy znatelně výše. Zatím není potřeba. Ještě tam mám Evocation, ale asi ho vyhodím a dám zatím Conflaration.
Astral presense bych asi taky nutně mít nemusel, časem možná vyhodím.

Nathaniela: Kde jsi v žebříčku? Nějak tě nemůžu najít (asi jsem slepej), pokud jsi dal GR31 (nebo později od toho příspěvku případně vyšší), tak tam musíš být, protože aktuálně tam jsou lidi ještě i s GR30.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 31.08.2014, 10:44 hod.

Tier 33 a vzal jsem si key , takže 34 budu zkoušet odpoledne.
Rank 352, takže jsem o pár míst za Tebou :)
Zeil gem mam na lvl 1 :D , takže na tom ještě musím zapracovat. Ale včera se mi poštěstilo a spadl mi krásný Sparker.Obrázek
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 31.08.2014, 11:18 hod.

Ten Sparkar je opravdu povedený.

Já teď testuju zase zpět variantu slow time + mirror image a ještě i BH + slow time. Oboje s Bane of the Trapped.
Slow time + mirror image je nejlepší varianta ohledně cc a nejlepší pro Bane of the Trapped. Hodně se mi líbí, že jsou oba skilly dostupné často. BH + slow time bude pak možná lepší až budou Stronarmy. Uvidíme.
A obětoval jsem fire dmg na amuletu (kvůli třetímu gemu Bane of the Trapped). Gem dá větší dmg než 20% fire a k tomu jsem získal shadow clony. Je to ale pouze pro variantu, kde udržím skoro pořád procovat Bane of the Trapped, takže hlavně pro tu slow time variantu. Na 15% auru spoléhat moc nejde v tomhle buildu, kde se snažím být co nejdále od mobů.

Gemů musím nalevelit ještě hodně. Zei's také ještě nemám a pak potřebuju ještě Gogok, Toxin a ten se Smitem.
Toxin a Smite gem budu testovat pro trial. Bane of powerfull tam nemá smysl vůbec a Zeil je tam také dost omezený, takže zkusím na trial jinou variantu. Druhý RoRG a unity (tzn. třetí unity, nejhorší mám pořád nahozený na Templářovi) na to mám abych mohl rychle prohazovat.
Gogog pak na Archon build.

A padnul mi druhý Gift, Dava_C bude jistě nadšený :-)
Jenže nemám Furnace, takže jsem váhal jestli ho schovávat nebo ne. Furnace ale můžu shánět ještě sakra dlouho. Gift přeci jen padá více, takže snad bude pak další. Tak jsem ho použil na ten Sledge of Athskeleng co používám. Má dobrý dmg roll, takže to není oproti Furnace tak špatné. Rerollnu tam teď 10% dmg to elites (zatím nemám matroš na roll, takže tam mám nějakou hovadinu dočasně co se povedlo zatím). Takže oproti Furnace to bude 30-40% do elitek horší + zase Furnace můžu pak mít horší roll, takže něco ztrácet na base dmg. Tedy pořád to je horší než Furnace, ale už to není taková hrůza.

Teď nejdříve budu lvl gemy a pak zase zpět na test na vyšší GR.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 31.08.2014, 11:58 hod.

Asi tak , taky si nejdříve pořeším gemy. Myslím že ta 34ka ještě půjde, ale dál už to bude chtít trochu upgradů. No já přemýšlím o třetím gemu a byl by to určitě trapped do amuletu a to bych pak vyzkoušel tu tvou variantu se slow time. Ještě by se nabízela varianta obětovat Magic weapon a hrát slow time a MI. Akorát se bojím že pak bude velký control ale slabý damage. Amulet určitě vaxo jako máš ty, protože zeil bude procovat často.

Hodně dobře mi vychází Soj + Unity. RorG hraju v multi.
Odpoledne jdu do práce a zkusím nahrát tu 34ku :)
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Mlok » 31.08.2014, 12:02 hod.

Vaxo procuje kromě Zei'su i Slow time (Point of No Return). I když nemám ještě ani Zei's upgradnutý (takže není z něj stun), tak i tak mám shadow clony pořád (tedy pořád co mohou být, tedy polovinu času).

SoJ + unity je dobrá varianta. Když ale nemám fire SoJ, tak mám smůlu. Pak mi vychází lépe RoRG + unity.

A tři gemy jsem právě nahodil, tak uvidíme až je naexpím.
Naposledy upravil(a) Mlok dne 31.08.2014, 12:12 hod., celkem upraveno 1 x.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od space7 » 31.08.2014, 12:09 hod.

Vidíš tj pravda.. To rozhodně zkusím. Zkusím vyštrachat nějaké pěkné vaxo z bedny.
Napíšu večer, teď musím s dětma ven a pak pojedu do práce.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Fire Hydra 2.1.0

Příspěvek od Dava_C » 31.08.2014, 13:39 hod.

GR 34 bez legendárních gemů.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Wizard“