Firebird set - obecna pravidla

Odpovědět
Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102
Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 27.05.2016, 11:46 hod.

Jasne uz tomu rozumiem...ten set je aj tak dost silny si myslim,ved ked to potovnam s DH UE je to na smiech......wizna s kvalitou dh eq kludne +10/15gr
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 27.05.2016, 12:00 hod.

MARVEL_svk píše:Jasne uz tomu rozumiem...ten set je aj tak dost silny si myslim,ved ked to potovnam s DH UE je to na smiech......wizna s kvalitou dh eq kludne +10/15gr
Ono je to silný jen díky kombinaci s Archonem. Protože archon stacky jsou nově násobící bonus a ještě se dají překrýt dvě sady stacků. No a když v každým cyklu archona uděláš v 100 stacků v sadě (což není problém s mapou plnou malých škorpionů) a překryješ takhle dvě sady stacků, tak to je síla jako hrom. Když mi to takhle vyjde, sundám guardiana v GR 75 za pár sekund. Ale běda jako se to nepovede a zařveš. U Guardiana už to nenastackuješ a pak to leze pomalu.

Je to prostě o tom, že musíš na každýho rychle v lítnout a bejt hodně akční, abys rychle zabíjel = rychle stackoval = rychle zabíjet. A jakmile nasedneš na dobrou vlnu, tak to pak je v pohodě.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 27.05.2016, 12:03 hod.

MARVEL_svk píše:Jasne uz tomu rozumiem...ten set je aj tak dost silny si myslim,ved ked to potovnam s DH UE je to na smiech......wizna s kvalitou dh eq kludne +10/15gr
Jinak set sám o sobě mi zase tak silnej nepřijde. To vidím když třeba zařvu a ještě mi běží cooldown na archon. Přijdu o stacky archona a ač zapálím co můžu, tak jim to skoro nic nedělá. A navíc jsi závislej na elitách, jak nemáš zapálenou elitu, tak jsi něco jako fackovací neškodnej panák. Ale jak odpálíš archon, už je to jiná písnička...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 27.05.2016, 12:08 hod.

Dal som par GR a opat viem co myslis ;) ked ti spadnu tie stacky tak ma clovek pocit ze nedava dmg a ide to hrozne :/ ..treba sa obracat a samozrejme to treba vediet aj hrat...vela ludi diablo odsudi ze je hra lahka,nevyzaduje ziaden skill a 99% z nich si ani nepricuchne k vyssim gr kde to nie je uz len o zbesilom klikani...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 27.05.2016, 12:09 hod.

Glimmer Man píše:
MARVEL_svk píše:Jasne uz tomu rozumiem...ten set je aj tak dost silny si myslim,ved ked to potovnam s DH UE je to na smiech......wizna s kvalitou dh eq kludne +10/15gr
Jinak set sám o sobě mi zase tak silnej nepřijde. To vidím když třeba zařvu a ještě mi běží cooldown na archon. Přijdu o stacky archona a ač zapálím co můžu, tak jim to skoro nic nedělá. A navíc jsi závislej na elitách, jak nemáš zapálenou elitu, tak jsi něco jako fackovací neškodnej panák. Ale jak odpálíš archon, už je to jiná písnička...
Pravda ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 27.05.2016, 13:37 hod.

MARVEL_svk píše:Dal som par GR a opat viem co myslis ;) ked ti spadnu tie stacky tak ma clovek pocit ze nedava dmg a ide to hrozne :/ ..treba sa obracat a samozrejme to treba vediet aj hrat...vela ludi diablo odsudi ze je hra lahka,nevyzaduje ziaden skill a 99% z nich si ani nepricuchne k vyssim gr kde to nie je uz len o zbesilom klikani...
Jo a to je právě pak ten rozdíl, jak to umíš zahrát. Naučit se správnej pohyb, časování a kombinace, poznat na koho se vykašlat a koho zamordovat... No a když vidím ty kouzelníky v solo žebříčkách, jak to dávaj jenom s ofenzivníma gemama a místo halo of arlyse maj CoE, tak si říkám, že to není jen tak to zahrát. I kdybych měl paragon 2500 a všechny věci výstavní, tak je pořád otázka, jestli bych to takhle taky uměl zahrát.

Mě neva, že to někoho nebaví. Mě to baví. :love:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 27.05.2016, 19:29 hod.

Osobne mam.strach hlavne z toho gr bossa na vyssich gr ak sa tam nahodou dostanem ;) raz
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od vyrostek » 30.05.2016, 12:13 hod.

Ja jsem to zkousel hrat na HC a vubec mi to nejde. Ale tak ja jsem lama, jsem se divil, proc nemuzu nikoho zapalit a na novych bracers jsem si nevsiml, ze mam +cold dmg :-D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 30.05.2016, 12:26 hod.

MARVEL_svk píše:Osobne mam.strach hlavne z toho gr bossa na vyssich gr ak sa tam nahodou dostanem ;) raz
Problém jsou bossové, kterým moc nemůžeš na tělo a kteří tě dávají jednou ranou, ať máš na sobě cokoliv.

Teď jsem si udělal pár GR 80.

Agnidox a Blighter - velkej průšvih, to jsou moje noční můry.

Rime a teď nevím jména (ta potvora s jedem a ten hajzlík jak hází meterory a pak cokoliv elementálový) - taky problém a někdy dost velkej

Voracity - ten se dá přežít, ale je to s ním na dlouho.

Krysař - v pohodě, stačí si pohlídat to rotující hejno myší a jde to jak po másle.

Pavoučice - v pohodě, jen bacha na plivance.

----

Díky Agnidoxovi se mi taky jednou nepovedlo udělat ani GR 77, měl jsem na něj půlku lajny času, ale blbě nastackováno a ten vořežprut mě oneshotoval snad vším možným. Lítal jsem tam jako hadr na holi, ale stejně každou chvilku na prkně a i přes takovej velkej náskok jsem to nestihnul.

Blighter je ten samej úchylnej potížista... na něj nevím jak mám jít, na blízko se ožene packou a jdu do kytek, na dálku zase mojí kouzelnici ohmatává přirození svejma jedovatejma pařátama a to je problém.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 30.05.2016, 13:48 hod.

Mam tie iste skusenosti ako ty ale na nizsich GR, raz som sa tiez zasekol na bossovi a nestihol som to,strasne som chytal nervy a to som kludas :D .
Inak kde si sa dostal najvyssie v Gr?...ja sa teraz budem zas sustredit na wizarda.
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 30.05.2016, 14:15 hod.

MARVEL_svk píše:Mam tie iste skusenosti ako ty ale na nizsich GR, raz som sa tiez zasekol na bossovi a nestihol som to,strasne som chytal nervy a to som kludas :D .
Inak kde si sa dostal najvyssie v Gr?...ja sa teraz budem zas sustredit na wizarda.
Zatím 80, dál jsem nezkoušel a ještě netlačím na limit.

Riftem projdu bez nějakej problémů, problém je akorát guardian, začíná se mi zdá, že jde dolů pomalu. Ale když se nic nesemele, nezařvu a podaří se mi překrejvat archon stacky, tak to je dobrý.

Hraju Molten gem, abych něco přežil a pak mi samozřejme chybí stricken, kterej asi nasadím, páč pokud mě guardiani oneshotujou, je mi molten stejně k ničemu.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 31.05.2016, 12:39 hod.

Glimmer Man píše:
MARVEL_svk píše:Mam tie iste skusenosti ako ty ale na nizsich GR, raz som sa tiez zasekol na bossovi a nestihol som to,strasne som chytal nervy a to som kludas :D .
Inak kde si sa dostal najvyssie v Gr?...ja sa teraz budem zas sustredit na wizarda.
Zatím 80, dál jsem nezkoušel a ještě netlačím na limit.

Riftem projdu bez nějakej problémů, problém je akorát guardian, začíná se mi zdá, že jde dolů pomalu. Ale když se nic nesemele, nezařvu a podaří se mi překrejvat archon stacky, tak to je dobrý.

Hraju Molten gem, abych něco přežil a pak mi samozřejme chybí stricken, kterej asi nasadím, páč pokud mě guardiani oneshotujou, je mi molten stejně k ničemu.
Pocuj Glimme, mas aj nejaky extra set na farmenie TX ..kluce/bounty?...rozmyslal som nadtym flash fire wizard (quin co dal na diablofans.com)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Brum » 31.05.2016, 14:57 hod.

Ten build s archonem není uplne manej na farmeni TX, ale Flash Fire, je urcite rychlejsi. Ja pouzival build nize, dokonce klapnul TX za 2 min, ale to byl vyjimecny rift :) Kazdopadne se nepotrebuju zastavovat, přes elitky prebehnu a ani se jich nevsimnu. Mam asi 3 ackovy věci jen. Musim občas refreshnout stacky, ale s lepsim gearem nebudou potřeba ani TR stacky a stejne to bude umírat okamzite. Protože me nebavi archon, tak jsem tenhle build pouzival i pro GR. Max mam tusim GR72-73

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/78252491

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 31.05.2016, 16:10 hod.

Osobne mam variantu aj pre firebird archona kde zmenim len tri veci a ide to dost slusne, ale je to zavysle od elit skrz ingeom v kocke, obcas da zlu riftu a to asi nepomoze ziadny build ;) ...jedine DH cko hh...tam multishotom oneshotujes vsetko :)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 08:12 hod.

MARVEL_svk píše: Pocuj Glimme, mas aj nejaky extra set na farmenie TX ..kluce/bounty?...rozmyslal som nadtym flash fire wizard (quin co dal na diablofans.com)
Nemám, ono je to takhle dobrý i na speed. A jsem i rychlejší než Quin na tom videu... i DH občas na publicu nestíhaj. :-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 01.06.2016, 08:14 hod.

Ako behas tie speed runy?...ja som si to tiez vcera zmenil na farmu a lietam ako sarkan :) ...pozri moj build ci by si nieco zmenil...ja hodim avarice band do kocky (nemam ziaden pouzitelny) obsidian si nahodim s gemom, nasledne zmenim in geom v kocke,nahodim wristy a mam perma anchor da sa povedat...vsetko to tam instantne zabijam, len sa portujem v anchor forme...inak mam aj goldwrap len nepotrebujem ho vobec....
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 08:24 hod.

MARVEL_svk píše:Ako behas tie speed runy?...ja som si to tiez vcera zmenil na farmu a lietam ako sarkan :) ...pozri moj build ci by si nieco zmenil
No jak to máš ty s tím avarice a gemem na prachy, tak to nedělám. Mám normální výbavu a nic neměním.

Jen běhám po elitách a nahazuju archon, jak je to jen možný. Pohybuju se takměř jenom teleportem. První cyklus je trochu slabší, ale jak mám nastackováno tak to lítá všechno na jednu ránu včetně některých elit, ty odolnější musej dostat i dvě.

Jestli dám rift za 2:30 nebo 3:15 je mi vcelku jedno, zase tak to neřešeím, ono taky sbírám každý mlíko a každou hvězdičku. Dělat spešl výbavu abych byl o trochu rychlejší se mi nechce, takhle mi to stačí.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 01.06.2016, 08:29 hod.

Ten avarice mam skrz radius, je to par klikov v ramci vymeny....mam inak dost slusny ackovy tel rasha set..ved preco by mi nepadalo to co nepotrebuje :) ....mlieko zberam tiez...nechapem ako niekto moze dat 1000ks za hodinu..ja som si to meral a nie som ani na polovici :) to len tak zo zvedavosti som si to odmeral...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od Glimmer Man » 01.06.2016, 08:48 hod.

MARVEL_svk píše:Ten avarice mam skrz radius, je to par klikov v ramci vymeny....mam inak dost slusny ackovy tel rasha set..ved preco by mi nepadalo to co nepotrebuje :) ....mlieko zberam tiez...nechapem ako niekto moze dat 1000ks za hodinu..ja som si to meral a nie som ani na polovici :) to len tak zo zvedavosti som si to odmeral...
Hele, když ti každej rift padne modrej goblin, tak je to v pohodě... 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Firebird set - obecna pravidla

Příspěvek od MARVEL_svk » 06.06.2016, 06:56 hod.

Vcera som skusil gr80 a islo to uplne hladko,nemam ani jeden augment,dva gemy na 75,jeden BotT bol na 60 :)...s DH by som dal tak gr 65-68 max...nehovoriac o tom ze som skusil gr85 len tak pre zabavu a sice som zomieral, ale mal som aj progress v bare a to je uz naozaj moc hh....keby som nahodil augumenty (gemy mam uz nachystane) plus vymenil par veci tak kludne do tych gr90 by som sa dostal..ty si ako na tom?
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Odpovědět

Zpět na „Wizard“