Uleželej Wizzík

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od hulkxxxl » 03.11.2014, 10:03 hod.

začku od konce, v truhle ti leží dokonalej SOJ nevím nad čím dumáš,

ideální zbraň je Furnace (3700 dps, int vitka soket), pak sunkeeper - devastator - burning axa ... (pomalejší zbraň je lepší zakže žádný IAS nepotřebuješ) bohužel to co píšeš že máš k dispozici tak slabé roly koukni na můj sunkeeper něco takového hledáš, pokud nemáš jinej tak si ucrafti devastator kde nebude soket ale int a soket uděláš kostkou

já osobně jedu s cindercoatem hlavně kvůli redukci costu nedovedu si představit hrát bez něj, + lovím u kadaly magefisty na který se těším protože je to zase +20% do fire když se povedou

PS: chybí ti cc na amuletu asi bych to vymenil za klasiku int, cc, cd a soket idkyž přijdeš o bonus t tal raska (když dáš ten cinder tak snad vyjdeš s ap) - tohle hraju asi tejden tak snad jsem ti něco poradil
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Mlok » 03.11.2014, 10:53 hod.

Z toho co jsi nahodil, tak ten Devastator už je slušný, když uděláš reroll díry na int. Vyrobit lepší bude už dost náročné, už bych ho klindě Giftnul a použil.

Sunkeeper má bohužel hodně málo do elit a k tomu nemá 10%, dohromady nic moc a bude horší než dobrý Devastator. A zvlášť když máš výborný SoJ, tak tím spíše použít Devastator oproti špatnému Sunkeeperu.

EoE je nejlepší amulet pro Wiz. Smysl má ale pouze s rozumným rollem (tedy int + ChC + ChD + socket nebo Fire dmg + ChC + ChD). Magefisty ti nevyjdou (při jednoručce bez RoRG bych dal raději Cindercoat) když budeš hrát se SoJem (a s tím bych určitě hrál, když máš tak dobrý).

Pokud hraješ nejvíce používanou variantu s BH, tak určitě dát Strongarmy. K tomu FB helmu a uvolněnou pozici využít na Cindercoat při jednoručce (s dvouručkou všude FB, když budeš nosit SoJ).

U Kadaly můžeš kupovat rukavice (abys měl s ChC + ChD bez ATS), i když ty jsou na dlouho (padají poměrně dost, ale získat dobrý roll je těžké). Pak můžeš časem vyměnit boty. Na botech int + vit + armor + AR (nebo místo AR může být life regen., v takovém případě by měly mít i secondary resist).
Ramena máš dobrá na T6, tam je to lepší s Bliz. dmg. Na vysoké GR je lepší mít místo toho % life.

Pro solo hru pak unity a poladit Templáře (TF + EoJ + Freeze of D. + maximum CDR + maximum IAS + relic na nesmrtelnost). Na T6 je pak dobrá varianta i bez unity se SoJ + RoRG (Wiz. může mít dost tougness i pro pohodovou hru na T6 bez soustřední i bez unity).

Sverda
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FATALISTA#2920

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Sverda » 03.11.2014, 12:54 hod.

Diky za odpovedi.

Vcera jsem to jeste zkousel s templarem a unity ringama.
Dostal jsem se na 33 s tim co mam s tim ze cas celkem ok ale parkrat jsem zdechnul.
Ten EoR ,Cindercoat a Magefity mam neco jsem s nima i zkousel ale kdyz jsem to takhle vsechno nacpal do fire dmg (cca +130%) s dmg okolo 450K hralo se mi "divně".
Zacnu pomalu s tim SoJ a uvidime...

Jeste otazecka jak to resite s arcane regen kdyz bych vyradil ten bonus z tal rashi?

Btw.: Mloku tys povidal neco s tim opaskem WH?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Mlok » 03.11.2014, 13:36 hod.

WH je dobrý buď na T6 (tam pro každého) nebo do vysokých GR pro hráče, kteří zvládají hrát s nízkou tougness. Já mám na vyšších GR lepší výsledky se SoE.

Cindercoat na AP management musí stačit každému. Někdo umí zahrát dobře i bez Cindercoatu (tam ale už musíš opravdu dávat pozor kam Apocal. házíš, abys šetřil AP). Já hraju se Cindercoatem a stačí mi to i na T6 (tam je větší spotřeba AP, jak vše umírá rychleji). Je ale pravda, že na T6 se mi lépe hraje s jednoručkou a Frozne Armor (tzn. více base AP, něco + za offhand a neztrácíš 20AP za armor).

Sverda
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FATALISTA#2920

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Sverda » 12.01.2015, 07:22 hod.

Ahojte všici,

Po dlouhé débě jsem to zase rozjel, bohužel to co bych si přál tak ne a ne padnout...
Furnance a nějaký slušný opasek.

Zkouším to tedy takto:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/FATA ... ro/3869627

Mám v truhle sice pár dobrejch věcí se kterýma bych to mohl přeházet, ale i tak nejsem schopen solo dat víc než GR33 - což mi přijde smutný, jelikož v okolních vláknech čtu o GR 40 a víc.

Budu rád za vaše postřehy díky!

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Dava_C » 12.01.2015, 07:37 hod.

Máš dost malou damage, chybí ti základní staty. Ten amulet má mizernej roll (nízký Fire i nízké CD a nepoužitelná pasivka), kdyby byly tak 19 a 95, tak už by se to dalo, ale ideál to není. Na rukavicích ti chybí CD. Na vyšší GR je Devastator špatný, chce to Sunkeeper když není Furnace. Bracery Strongarm kvůli Black Hole. Chce to Unity, sice to na 33 neni nutné, ale i tak je to lepší místo RoRG (ve variantě s jednoručkou a Cindercoatem) a pak to chce tedy sundat Magefisty a nasadit FB rukavice s CC a CD. Pásek buď Witching Hour, nebo String Of Ears podle toho, jestli ti chybí damage nebo toughness, Tal pásek nemá ani jedno.

A ještě si dej Ilusionist pasivku.

Ve středu je velká šance, že bude patch 2.1.2 a tam zbraň vyřešíš (poměrně) snadno a to Ancient Devastatorem, který je dobrá náhrada, když někdo nemá Top Furnace. Ovšem u tebe předpokládám, že bude problém s materiálem. Na jeho craft budeš potřebovat tak 4000 bílých, 3800 modrých a 3000 žlutých a 200 Forgotten Souls (počítám craft 100 kusů, aby se ti povedl ucházející).
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od hulkxxxl » 12.01.2015, 07:47 hod.

povolanější napíšou určitě víc, ale nevím jestli ruky s 50% cd by nebyly lepší jak 18% fire na magefistech, na amuletu chybí cc, špatný bracery tím se ochuzuješ o až 30% dmg z procu - Strongarm Bracers

do ruky nevím jestli sunkeeper není lepší ale za dva dny si stejně všichni craftneme ancient devastator :)

to jen rychlé postřehy
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 07:50 hod.

Je to jak už napsal Dava_C.

Jen bych doplnil k unity. Unity může být pro něj už právě tím limitujícím faktorem. GR33 bez unity = GR39 s unity, tzn. už to bez unity není taková sranda. A tím jak má malou dmg, tak ani dmg oproti live mobů nebude o moc větší než na GR39 s dobrou výbavou (ale pořád o něco ano, takže to bude pořád o něco lehčí než GR39 s dobře poladěným gearem).

Jinak je to ale hodně o praxi, přihodím znovu i odkaz na US fórum. Už to tu někde bylo, ale to už dávno zapadlo. A ten popis jak to hrát včetně videa tam má Jaetech perfektní.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14422562400

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Dava_C » 12.01.2015, 08:18 hod.

Máš pravdu no. Ještě jsem prohlédl jednou profil a on má i malou Toughnes + ještě Glass canonn (má špatné rolly třeba na helmě nebo na cinderu atd.) a ještě nehraje Ilusionist. Bez Unity jsem to bral pro můj GR gear, tedy asi 27m Toughness bez Unity. Mám ale pocit že 33 (když jsem levelil PE) jsem dával s Unity s T6 setupem.
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 12.01.2015, 08:19 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Sverda
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FATALISTA#2920

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Sverda » 12.01.2015, 08:18 hod.

Kluci unity mám, ale řeším jestli používat. s ním jsem dal max GR33.

Jinak amulet mam jinej použitelnej se CD 100% CHc 10% + socket a int.... není ale lepší využít tu 5tou pasivku z hellfire amuletu??
Rukavice mám FB se CD a CHc ( průměrné).
jediný teda co z toho mám tak opasek a bracery...

v čem je ilusionist passivka tak výhodná?popř místo čeho jí dát?

Ono je to pro mě celé takové zavádějící, protože věci který ve hře máte možnost porovnat(s tím co nesete) a ukazují se jako lepší než ty co máte jsou většinou naprd. viz stat ATT sp....

je někde vypsáno co se bude dát ucraftit v novým patchi?

kouknu na videjko jak to borec mastí, ten článek jsem nečetl.
Budete odpo někdo online žebysme to pořešili přímo ve hře?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Uleželej Wizzík

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 08:46 hod.

Ilusionist je povinnost pro Wiz. a hraje se úplně vždy. Na GR naprosto nutná.

Na GR Ilusionist = téměř pořád dostupný teleport, což je základ hry v GR. Na T6 se také hodí i když neprocuje už tak moc (na T6 si někdy dojdu pro dmg cíleně aby procla).

Astral presense nepotřebuješ. S AP lze na GR vystačit i bez Cindercoatu (tam už se musí dávat větší pozor na přílišné spamování Apocal.). Se Cindercoatem na GR je to s rezervou a AP je až až. Se Cindercoatem mi sem tam dojde AP pouze při hraní FoM na T6, ale i tam je to možná zbytečně (tedy že to lehce přeháním se spamováním Apocal. a mohl bych se ještě zlepšit).

Odpovědět

Zpět na „Wizard“