Tal Rasha - 2.2. final - best practice

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 13.04.2015, 12:43 hod.

zakaldni pravislo pri prasi s online fory/emaily atd. je vzdy pred odelsanim text oznacit a dat do schranky, az pak teprve cokoli mackat....

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od manusky11 » 13.04.2015, 14:54 hod.

Toto bol OT jak prasa,prepáčte páni(aj admini)ale toto je téma k TR setu,či? :wave:

Tak teda ako sa hrá ten Star Pact a ako dal Crit za 83 Miliard?Dík za info
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 13.04.2015, 18:09 hod.

Pravda, je to téma o TR :) .

Dnes jsem hodně narychlo nějak naskládal gear + spelly. Ani jedno žádná sláva. A styl hraní oproti FB setu dost jiný (nezkoušel jsem ani v PTR). Takže si asi budu docela dost muset zvytak. Ale hned první pokus jsem zkusil na GR41, bez jakýhkoliv testů jinde a měl jsem to cca za půlku času hotové. Tak jak vylepším gear, připadně popřemýšlím nad spelly a natrénuju jiné návyky hraní, tak to snad bude dobré :) .

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od manusky11 » 14.04.2015, 06:03 hod.

Ano chce to trošku cviku,ale potom to ide automaticky,zatial držím GR 47 na solo.Skúšal som ale Star Pact build a funguje to,ked to critne na solo mobke to dáva okolo 15-20 Miliard,problém je absencia Unity v solo,ale myslím že v parte by to šlo.Guardian GR 43 na dve rano lahol.
Čím viac AP tým viac DMG :)

Gear v popise,ale spelly sú iné..Meteor má runu Star Pact,black hole je frozen koli stacku TR setu.Pasivky:Astral Presence,Arcabne Dynamo,Illusionist a Elemental Expoisure.

Chýba mi ešte,ale dobrý amulet.Škoda že na wandke neproclo + AP,to je DMg navyše ako sviňa.

Dnes večer skúsim TR set + Slow Time headku tak uvidíme,ako to pojde.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 14.04.2015, 06:13 hod.

Zkusil jsem pár dalších pokusů a už jsem na GR46 :) . Ten styl hraní se mi docela začíná líbit. Slow Time helma mě taky napadla ale asi bych ji nevměstnal do spellu. Moc jsem se jimi ale zatím nezabýval, musím si je projít a popřemýšlet. Prozatím mám Hydru, Blizz, BH a Spectral Blade. Já ale Unity používám. Dnes ráno mi padl první ring HoA, tak na ten jsem taky zvědav.

Postavy na battle.net se mi od patche aktualizují snad jednou za den, to mě štve, takže aktuální to asi nebude :( .
EDIT: teď se dívám a jedna postava se mi aktualizovala (dal jsem ráno Magnum ramena). Ale ta postava s TR setem ne, tak nevím kde je zakopaný pes :( .

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 15.04.2015, 07:31 hod.

Ahoj, blbej dotaz jestli bude nekdo vedet - jake skilly procuji tyto dve zalezitosti nize?

Strongarm Bracers
Bane of Trappec

Pouzivam tyto, a neprekvapilo by me kdyby skoro zadny z nich.... :-)

Black Hole (ten procuje asi oba, ale jen jednou za 12 vterin, cili nikterak zajimave)
Blizzard - Frozen solid (ten procuje asi jen trapped, a to jen po 2,5 vteriny kdyz jsou zmrazeny, cili taky nic moc?!?)
Hydra - asi nic

Jinymi slovy s timto buildem asi nemaji oba predmety moc smyslu a Trapped by bylo vhodnejsi vymenit trebas za Pain, je to tak? diky

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 15.04.2015, 08:08 hod.

Strongarmy dají bonus jen Black Hole, už se ale moc tyto bracery nepoužívají. Lepší varianta je Ancient Parthan Defenders kvůli redukci poškození. Trapped je na tom mnohem lépe, od levelu 25 má vlastní auru, která bonus aktivuje. To novému Wizardovi sedí. Pain je určitě horší volba. Chvíli jsem jej jel (nechtěl jsem jej brát FB Wizardovi :D ). Když jsem mu ho ale konečně sebral, tak jsem stejný GR zvládl o několik minut rychleji (profil se mi opět nehce aktualizovat ale už mám na sobě Trapped). Taktiku mám takovou, že vše naženu na sebe a aura udělá svoje. Ale i Follower má spelly (Intimidate, Guardian), které procují Trapped a zbraň Thunderfury. Ještě mám v plánu nahodit Focus a Restraint. Vidím, že ty máš zbraň SS na hydry a i ty dva ringy, s Hydrama je ten styl hry asi trochu odlišný. Hlavně by jsi měl mít rukavice na pety kvůli rychlosti hyder.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 15.04.2015, 08:23 hod.

jojo aktualne marne hledam dva predmety - rukavice na rychlost petu, a ramena na twister kterej do sebe natahuje moby. Oba predmety jsem mel uz asi desetkrat a vzdy vyhodil, klasika....
Hlavne ze mi vcera padnula krasna ancient WoW, tak si ji muzu dat do truhly a koukat na ni... :-)
Hraju jen public, cili procy z followera nepouzivam.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 15.04.2015, 08:27 hod.

Hraješ přímo public? Mám docela špatnou zkušenost z minulosti, dosahovalo se moc nízkých GR oprosi mé solo hře (ale Wiz byl taky nepopulární do party). Změnilo se to? Kolik tak hráváš GR přes public?

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 15.04.2015, 08:32 hod.

jeste koukam na ten trapped a vypada to ze on funguje pouze a jenom na moby, kteri jsou nejakym kouzlem "zadrzeni", cili nikoli na vsechny, v kombinanci s Vengance (kdy se naopak clovek drzi od mobu co nejdal) je to presny opak, a mozna tedy Trapped neprocuje vubec, proto zvazuju ho zmenit na Pain, kterej dava vsem a vzdy...
Mozna se sem prijde podivat Mlok, ten to ma zmaknuty....
Hraju jen public, T6 NR je tam uz skoro nudny (bo nestiham za nejakym rychlym monkem ani sbirat predmety, natoz neco vykouzlit), a GR kdyz se chytne dobra parta tak se jezdi 45-50, kolem 50 uz pak vetsina lidi voli gemy....

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 15.04.2015, 09:53 hod.

To máš pravdu, Trapped funguje jen na zasažené moby. Ale není to jen o auře a pokud jedeš partu, tak by mělo být fuk kdo je něčím omezí v pohybu. U Painu je samozřejmě jistota ale vychází z base DMG zbraně, a tak nevím, jestli na tak vysokém GR bude efekt dobrý. Trapped dá totiž např. 30% z konečné DMG. Já měl v solu nekolikaminutový rozdíl ale aura + follower určitě pomohli k častému efektu.
Mlok hraje hlavně DH, tak nevím jestli se tu ukáže a Dava_C už forum jen čte, ale příspěvky už vzdal kvůli některým jedincům.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od lulinak » 15.04.2015, 10:04 hod.

jeste jsem to trochu studoval a pomuze i Vengance gem, ten stunuje s 10 procentni pravdepodobnosti u kazdeho hitu, otazka je v pripade blizzardu a hyder co je to hit, spis to vypada ze to procne jen jednou pri jejich vykouzleni (bo restraint a focus se pri neustalem navalu techto svou skillu plynule nerefreshuji coz je dost na pytel....).
a zaroven je trapped udajne multiplikativni, kdezto pain se pricita k element damage.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 15.04.2015, 10:40 hod.

Ten Zeis Vengance dává dokonce tu šanci 20% ;) .
Focus a Restraint je logické, že se to nerefreshuje plynule. Stejně pokud se snažíš udržovat stacky pro TR set, tak se ti zároveň obnoví bonus z prstenů. V praxi jsem ale zatím nezkoušel, mám to v plánu v nejbližší době.

EDIT: co si myslel tím, že hledáš ramena na Twistr? Snad ne wristy Ranslor's Folly, které jsou zatím jen v sezóně ;)

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 17.04.2015, 07:56 hod.

Tak jsem vyzkoušel Crown of the Primus. Místo Magic Weapon jsem dal Slow Time a výsledek nevím nevím. První jsem myslel, že to je lepší ale pak se mi to zase sdálo horší. Možná jsem nedal velký počet GR na srovnání. Pokud bych nehrál solo, tak by ale měl být TR + helma na Slow Time lepší. Navíc když mám TR helmu, tak jsem měl rukavice a ramena FB a to se čas od času hodí na oživení meteoritem :) . Chtěl bych najít Áčkovou SS, a pak bych zase mohl celou postavu poupravit jinak ale to se mi prostě nedaří :( .

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 19.04.2015, 22:51 hod.

Ahoj,

chtel bych se zeptat nekoho povolanejsiho. Dropla se mi na season SS wandka. Muj dotaz zni, jestli se vyplati pouzivat i oproti jine wandce v ancient verzi, nebo to 2 hydry vyvazi.

Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od manusky11 » 20.04.2015, 07:08 hod.

Pokial máš build postavená na tom že vačšinu DMG(ked nie vačšinu tak aspoň podstatnú časť)tvoria hydry tak sa aj non A SS je lepší.

Osobne som testoval non Ancient SS vs Ancient Orpheus a SS vyšiel lepšie,ale ako vravím záleží na builde.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 20.04.2015, 07:38 hod.

Mě by to taky docela zajímalo. Spíš jsem ale myslel, že to lepší nebude tak jsem to nezkoušel. Jakého nejvyššího solo GR jsi dosáhl s tím non ancient SS?

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od manusky11 » 20.04.2015, 09:11 hod.

Práveže nie moc vysoko,zatial je moje max na solo GR 47,vtedy rakned okolo 900.miesta(GR 48 mi ušlo o 20sec.).Ten non SS je velká strata v DMG,skúsšl som aj build kde je namiesto Froze nsolid meteor(Comet) a namiesto Fire Blades je Surge of Power(electrotude),ale tento build(čo mám v popise) je na solo pre mňa uplne naj.

Chýba mi okrem SS,ešte dobrý TR amulet so socketom.....
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Demogorgon » 20.04.2015, 10:18 hod.

Já jsem se Starfire, focus + restraint s gemy esoteric a molten a skilly které mám aktuálně na sobě dal GR47.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od zahron » 24.04.2015, 12:19 hod.

na speedfarm doporučuji :

http://www.diablofans.com/builds/53667- ... -speedfarm

fakt pecka, šlape to jako hodinky - stačí mít jen life per kill tak 15K+ a nemusite se o nic jineho starat nez jen blink dmg blink dmg


upravil jsem místo frost novy jsem dal fire tornáda na + dmg a jako bracery mám ransols foly - mobky to pěkne vezme sebou až na konec kam se portnu když castuju flash (explosive blast) a zbytek doničím heat wave.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Wizard“