Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 27.05.2015, 08:51 hod.

Ne, to nastesti neznam :) Kam jsi ho strčil? :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2015, 09:17 hod.

Do devastatoru.... O něco horší než kam to mělo jít.... Naštěstí mám ještě asi 3....

Jinak za kolik máte největší hit?

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 27.05.2015, 14:44 hod.

Hm nevim ani, já na to moc nejsem. Navíc klasický TR build co dává ty čísla, co hledáš, jsem už nějakou dobu nehrál. Bubbles podle me tickají za +/- 350mega. ale tohle číslo tě asi neohromí :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Grammator » 27.05.2015, 18:22 hod.

největší těžko říct, někam k 10ti bil, záleží taky s kým hraješ, třeba takovej crus to zvedne ještě víc... :) ale meteor shower crituje za 1-2mld, znáš TR, záleží co a jak máš nabito...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2015, 18:30 hod.

Jj tam je těch možností hodně ale když si člověk zvykne tak je to na pohodu. Já teprv včera konečně nasadil focus + restrain. :) 10 se mi ještě nepovedlo. :-D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Grammator » 27.05.2015, 20:28 hod.

Já to mám postavený tak, že light+cold je takovej ten odpadní dmg (první meteor), star pact je první bomba a potom co mám 3 stacky TR a oba F&R tak začnu házet meteor shower, ty spustěj molten impact a těch shower díky cinderu hodím tak 10 než by vyprší bonus od F&R za primár, pak zacastim electrocute na refresh, hodí se light meteo za 1-3mld a nový kolo :D Díky meteor shower mám dobrou kontrolu nad dmg... kontrolu nemám jen nad star pactem (toho spustí většinou familiar, BH mám spíš na CC a bonus) ale ten dává bomby vždycky, když ale vidim 2+ miliardy noc crit, tak se mi chce brečet :D
potřebuju lepší Restraint, pak to bude jiná hitparáda :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2015, 20:43 hod.

:-D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Grammator » 27.05.2015, 20:55 hod.

hlavně si poprvý od RoS užívám wizza, za to sem dost vděčný, příští season pojedu Roland cruse, jestli ještě bude :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Gold Eagle » 08.06.2015, 13:06 hod.

Vážení asteroidoví elementálové.

Od nudnosti u DH (nový styl padání šipkových bobků z nebe jsem ještě nehrál) a nasranosti u WD, že AKukri nepadá a nechuť hrát střílejícího WD, abych se posunul v GR výše, jsem se dostal pro oddech ke káčovitě se točícímu barbarovi (kde mě vytočilo že abych se dostal nad GR 52, tak potřebuji ABulkatosky, kerý mám jen z půlky), a nakonec jsem nyní u asteroidníka.

Mno, řeknu to takhle. Zatím se s tím podivným mixem plácám kolem GR 40.
Nemám spešl Arobertka na hydry v ruce, tak musím hrát nějaký typ starpaktu. Nyní mixuju všelijak co se dá a všelicos.

Teda ale hrát za postavu, která musí vykouzlit milión blbostí okolo a i přes různé obezličky (teleport calamity) aby se nastackovalo cosi a ještě ve správném pořadí (které dosud nechápu), aby se spustilo cosi (a hlavně z toho cosi hlavně 1 možnost (star pact typ meteoru)), abych konečně něco zabil, tak to musel v Blizzardu vymyslet někdo hodně zhulenej kouřením 100 let starých mravenčích bobků smíchaných s menstruční krví hlemýždě v lebce Tyranosaura. :shock: :oops:

To je děs. Zlatej oddychovej Firebird, sice kolem GR40 konečná, ale čovek z toho tolik nemagořil a měl oddech.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 08.06.2015, 13:42 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Seton » 08.06.2015, 13:16 hod.

:D :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 08.06.2015, 16:11 hod.

Jo no, to me stvalo taky s TR6 bez AW, proto jsem presedlal na DMO. Spustil jsem meteory a pokud nekde vedle prezil 1 skeleton archer, tak me dokazal zabit. Rozhodne jsem ho neupizlal signature kouzlem, pred tim nez se mi nahodili opet meteory. A Predstava, ze na nej mam plytvat meteor me vzdycky stvala. Ted ho muzu nechat v prachu za sebou, a on bud umre, nebo me necha být.

Ale pobavils :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 08.06.2015, 16:31 hod.

Btw. Kterej ten meteor dává největší dmg? Z čeho se to bere?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Gold Eagle » 08.06.2015, 17:52 hod.

Ten arcane Star pact, si projdi popisky u meteorů. Nejsem žena, tak ti jeho barvu přesně nepopíšu - něco mezi růžovou a fialovou.
Brum píše:Jo no, to me stvalo taky s TR6 bez AW, proto jsem presedlal na DMO. Spustil jsem meteory a pokud nekde vedle prezil 1 skeleton archer, tak me dokazal zabit. Rozhodne jsem ho neupizlal signature kouzlem, pred tim nez se mi nahodili opet meteory. A Predstava, ze na nej mam plytvat meteor me vzdycky stvala. Ted ho muzu nechat v prachu za sebou, a on bud umre, nebo me necha být.

Ale pobavils :)
Rozkaz šéfe. Jdu studovat co je to vlastně ten DMO. :shock: :green:
.
.
.
:dead:

Jestli myslíš k tomu mít tu hůlku co máš v ruce na seasons, tak tu znám. Ta mi při farmení S firebirdem nedávno padla, měla bez úprav 2900 dmg - Áčko. Nevěděl jsem co s ní a plnou truhlu a nosiče. Tak jsem ji hodil do chřtánu tomu pánovi se zástěrou a kladívkem. Jen to cinklo a zbylo mi svitící hovínko. :shock: >:o

EDIT:
Dotazod nás, asteriodových mlíčňáků.
Je lepší kombo FOCUS+RESTRAINT nebo CONVENTION OF ELEMENTS ring s např. Royalem a k tomu další komba z jiných setů?
Je vůbec ten ELEMENT ring u asteriodníka k něčemu dobrej?

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 10.06.2015, 10:10 hod.

Ta hůlka je samozřejmě super, ale jde to hrát úplně stejně i bez ní pokud máš jakoukoliv jinou max DPS 1h zbraň. Akoráv v pasivce musíš vybrat Evocation místo nějaké DPS pasivky (já je třeba měnil navzájem s Glass Cannonem). Funguje to velice podobně a rozdíl v GR nebude znát, možná že tvoje max bude o 1-2 GR levely nižší, ale to je fuk. Každopádně tý zbraně je určitě škoda. Nikdy nevyhazuju zbraně s textem :) Banka to vždycky nějak pobere. Vzhledem k tomu, že jsem si řekl že už nechci hrát non-season nikdy, tak neřeším asni slučování bank na konci sezóny. Stejně budu začínat novou sezónu od nuly s prázdnou bankou.

Na DPS je vždy lepší Focus+Restraint, tadle kombinace nemá moc konkurenci, pokud máš v buildu signature i spendery. Element se dobrý ale musíš ho sledovat, proto někdo raději dává třeba Stone of Jordan. Já raději volím CoE, SoJ jsem myslím ani za 600PL neviděl. Nikdy jsem ve 2.2 nehrál s Unity a nechybí mi v mém buildu. Ale já hraju hybrid TR6+DMO4 a tam musím mít RoRG, bez kterého to nejde všechno poskládat. Jinak bych určitě hrál i Focus+Restraint.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 10.06.2015, 10:42 hod.

Kuki10 píše:Btw. Kterej ten meteor dává největší dmg? Z čeho se to bere?
To není tak jednoduchý, záleží v jakém pořadí je spouštíš, protože používáním různých skillů s různými elementy ti nabíhají stacky z Tal Rasha setu. Pak tam ještě hraji roli Arcane Dynamo, ale to můžeš mít třeba již na 5 stacích před spuštěním sekvence. A hlavně F+R bonusy, podle toho, kdy je spustíš.

Nejdříve je důležité si uvědomit, že i různé věci mají odlišný snapshot. Podle MVP na US foru je snapshot abilit a efektů následovný:
Arcane Dynamo - při zakouzlení
AP pro Star Pact - při zakouzlení
F+R - při dopadu ability
Tal stacky - při dopadu ability

Pro pure TR build na season je obvyklé mít Energy Twister (arcane), Blizzard (cold), třeba Piercing Orb (lighting) a Hydru (fire)
Teď si představ, že to spustíš v tomto pořadí, tak jako první přiletí Arcane Meteor s 2300% Weapon damage (WD), ale bude mít nízký násobitel (1.5x z Restraint a 2,5x z Tal setu), celkem 8625% WD. Pak přiletí cold meteor za 4440%, lightning spustí efekt z Focusu a lignting meteor přiletí za 9158% WD. Nakonec přiletí fire meteor se všemi spuštěnými násobiteli za 25956% WD. Celkem tedy 48179% WD.

Malou změnou v poradí skilů můžeš tuto dmg zvednout. Nebudu to už překládat. Ty si to přeložíš sám a kdyby někdo potřeboval, tak přeložím zbytek

Source: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 142?page=1

U skillů můžeš měnit i runy apod, ale já chtěl používat Wicked Wind runu a proto jsem to hrát takto ideálně v tomto pořadí: L-Shock A-Twist C-Blizz F-Hydra. Každopádně na solo nedoporučuji mít mezi Energy Twister: Wicked Wind a Blizzard: Frozen Solid žádnou jinou abilitu, protože se ti rychleší potvory, nebo skákací rozutečou a cold a fire meteority je nehitnou všechny.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Kuki10 » 10.06.2015, 11:11 hod.

UF no díky to si v klidu proctu. Díky moc. [WHITE SMILING FACE]

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Gold Eagle » 10.06.2015, 23:23 hod.

Brum:
Připadám si jak když studuji sestrojení minimalizovanýho funkčního termojadernýho reaktoru na normální lehký vodík.
Proti tomu bylo studování funkce velkýho termojadernýho raktoru na težký vodík a tritium (ITER) mnohem jednodušší. Včetně nasávání informací o možných budoucí modifikacích pro stabilizaci a kontinuální běh slučování v plazmovém rotujícícm toroidu, které ještě ani neumíme vyrobit, jednodušší. :shock:

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 11.06.2015, 06:23 hod.

jo a teď si představ, že já jsem jen obyčejný koncový uživatel, co vezme ověřenou informaci a nějak se podle ní zařídí a hraje, pokud mě to baví a vyhovuje mi styl. Ale ty lidi co to testují a vytvářejí ruzné spreadsheety z ničeho jsou úplně šílený. Některý jejich spreadsheety jsem ani nepochopil ...

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Brum » 17.06.2015, 15:56 hod.

S novým PC jsem zkusil i novou variantu Delrasha buildu. konečně se mi dropnula Crown of the Primus, byť non-ancient a špatně rolnutá. Původní TR helma byla skvěla ancient. Musel jsem dát pryč Nilfur boty a nahradit je DMO botama, které jsou opět o něco horší. Nakonec jsem musel nahradit ideální ancient DMO legsy o poznání horšíma obyč TR legsama. Takže jsem protočil 3 sloty a ve všech jsem je nahradil o trochu horší věcí. I tak padla GR51 na první pokus i s relativně nepříjemným rollem - vosy apod. Hraní je ještě více stabilnější. Věřím, že GR 51 dám vždy. Ale ještě více se snížila single target DPS, která už před touto úpravou byla slabá. v podstatě se posílily silné stránky buildu a ještě více obnažili slabé stránky. Idealní build pro ty, kteří nemají rádi fishování GR, nebo pro ty, kteří nenašli ancient SS, nebo AW. Build funguje s jakoukoliv dobře rollnutou jednoručkou. Je to i fajn pro group GR.

Jediná změna v abilitách je výměna BH: Supermassive za Lightning Hydru, kvůli lepšímu dps na RG. Tady už to fakt zabere skoro půlku času GR :)

Kdybych jednoho krásného dne našel A SS, tak bych zkusil lightning APD bracery na lightning meteor/stack a Mammoth Hydru. To by mohlo být zajímavé.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Tal Rasha - 2.2. final - best practice

Příspěvek od Gold Eagle » 17.06.2015, 16:17 hod.

Crown of the Primus mám a chvíli jsem jim používal. Jak ji konkrétně využíváš? ˇ6e máš ST se všema runama OK, ale mě se to hraní zdálo divný.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“