Pár technických...

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31
Pár technických...

Příspěvek od Roukiero » 18.04.2015, 10:40 hod.

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jak funguje gem TAEGUK. Jde o to, že používám u wizzky pouze source spendery ( hydra, twisteer) a jde mi o to, zda se mi bude zvyšovat dmg u vycastěných hyder, nebo twisterů, nebo to funguje jen na nově vycastěné spelly.
Další dotaz se týká samotného spellu twister, resp. runy raging storm. Jak poznám, že se twistery spojily? Je to spíš lamácký dotaz, pointa je v tom, jestli se dá nějak naučit či vychytat castění twisterů, aby se spojovaly. Díky předem za odpovědi. Roukiero...

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Pár technických...

Příspěvek od Demogorgon » 18.04.2015, 14:22 hod.

Teaguk se stacuje při "utrácení" zdroje. Tedy ve chvíli jak zakouzlíš hydry.
Když jej nahodíš a vyzkoušíš, tak to budeš vědět hned, protože se jednotlivé stacky zobrazují.

Uživatelský avatar
Roukiero
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Pár technických...

Příspěvek od Roukiero » 18.04.2015, 16:53 hod.

jj...to vidím, že se to stackuje, ale jde mi o to, jestli se hydrám zvedá dmg, když už jsou vycastěné, když já dál spamuju twister, čímž stackuju ten buff....a ještě jeden doplňující dotaz, když mám druhý set bonus ze setu Delsere's Magnum Opus, a když budu mít v equipu Zei's Stone of Vengeance, bude se těch 2000%, které mobky dostávají vlivem toho gemu zvedat, nebo je to prostě jen 2000% a šmitec? Díky za radu....přemýšlím, totiž, jak ogemovat wizzku, která jede tento build http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... VRY!bZYbZc

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Pár technických...

Příspěvek od Samariel » 28.07.2015, 11:58 hod.

Potřebuji se zeptat na správnou funkci pasivky Elemental exposure. Wizze sem nikdy moc nehrál tak mi nějak nefunguje tahle pasivka. Hodil jsem si skilly abych měl zastoupeny elementy pro zapínání pasivky ale zaboha nemuzu docílit toho aby se mi ikonka obevila v bufech.

Vysvětlení téhle pasivky tedy je....pokud udělím poškození 4mi různými druhy elemntu do 5 sec je výsledné poškození 5% a dá se 4x nastackovat nebo že zasáhnu 1 elementem = poškození+5% ,2 ementy =+10%, 3 = +15% ,4 = +20% pokaždé po dobu 5 sec. ?

Dík za vysvětlení.

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Pár technických...

Příspěvek od LacoPaco » 28.07.2015, 14:11 hod.

zaboha nemuzu docílit toho aby se mi ikonka obevila v bufech
musíš mít na sobě Tal Rasha set

a jak to celý funguje si tady najdi u TR wize, to je totiž horší než sestrojit jadernou bombu :D

Uživatelský avatar
Atral
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ShadowDog#2507

Re: Pár technických...

Příspěvek od Atral » 29.07.2015, 05:45 hod.

Samariel:Pasivka Elemental exposure funguje i bez TR setu,ale nezobrazuje se v bufech.Označuje moby zasažené danými elementy takovými plaménky nad zasaženým mobem. Po zasažení prvním elementem je plamének takový světle bílý. Čim více elementů uvedených v pasivce zasáhne moba tím se více zbarvuje do takové červené.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“