Wizard Build

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Wizard Build

Příspěvek od Kuki10 » 03.07.2015, 16:00 hod.

Sajrajt tvůj poslední post sem vymazal a budu dělat, že žádnej nebyl.
Lulinak varování - nerejpej zbytečně.
Sajrajt - ty se vyjadruj slušně.
Dal už to budu řešit banama, pokud se nedokážete bavit normálně.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Wizard Build

Příspěvek od sajrajt » 03.07.2015, 16:17 hod.

jasne v pohode chapem ;) ... mne to pride ako keby sa pytam niekoho v cudzom meste na adresu kde mam ist a pride niekto treti a povie mi ze sa mam osamostatnit a kupit si mapu a najst si to sam :D nikto sa toho chlapca nic nepytal ale aj tak ma dovod sa do toho miesat aniz by poradil...aj saajt ma len jedny nervy :D ...stat sa to v realnom zivote chlapec by uz nikdy zbytocne rady nedaval ;) ...ale lekcia dobra aj pre mna...byt slusny lebo kuki zly :D :D :D

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Wizard Build

Příspěvek od Brum » 05.07.2015, 16:02 hod.

sajrajt píše:Brum - prosim ta...uz mam 6set TR...ako to mam priblizne hrat aby to bolo efektivne ?
a z predosleho postu ake su to zbrane SS, AW, WoH, GoO ?
a rukavice TnT su task and theo ? ak ano preco by som ich mal mat ?
Na prvni blbou otazku, blba odpoved. Proste se snaz trefit abilitama potvory, co ti behaji po monitoru :) . Chces střídat každých 8 vteřin skilly pro všechny elementy, aby ti furt padaly meteory a měl jsi zvýšenou resistenci proti 4 elementům.

Rukavice TnT jsou k Mammoth Hydre, asi nema cenu ted pro tebe resit breakpointy. Nekteri hraji TnT pouze pokud maji dve Hydry, nekdo hraje i k jedne. Hydra je povazovana za peta, TnT zvetsuji DPS Mammoth Hydry tím, že útočí rychleji (breakpointy)

SS - Serpents Sparker - mužes mít 2 Hydry najednou
AW - Aether Walker - Teleport teď stojí manu, ale nemá žádný cooldown
WoH - Wand of WoH - Po zakouzleni Explosive Blast, následují ještě 3 výbuchy EB
GoO - Gesture of Orpheus - snižuje CD na Slow Time

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Wizard Build

Příspěvek od sajrajt » 09.07.2015, 12:25 hod.

brum - tak kedze mi skapal ten wiz predtym zhanal som nove veci a konecne mam komplet set tal rasha

takto nejak teraz vyzeram - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Saaj ... o/62570683

uz len ofhand mi chyba aby som mohol dat focus a restraint

napriek tomu mi nie je presne jasne ako funguje ten komplet set :)
pre najlepsi efekt musim mat vsetky 4 druhy utoku ? /arcane, cold, lighting, fire/
a ten meteor co pada kazdych 8 sekund padne z kazdeho utoku /arcane, cold, lighting, fire/ alebo len raz za 8s a je jedno aky typ utoku to bude ?

pozri aj skilly a veci co mam a kludne povedz co tam mam zle pripadne naco sa zamerat :)

dik moc ;)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Wizard Build

Příspěvek od Brum » 09.07.2015, 17:34 hod.

Pokaždé když zakouzlíš skill s runou cold, fire, arcane, lightning, tak při dopadu ability vyvoláš meteor daneho elementu, který dopadne na stejné místo, kam dopadla tvoje abilita. Zjednodusene receno. Kdyz trefis potvoru Electrolute s lightning runou, tak vzapeti na to místo dopadne lightning meteor. Dalsich 8 vterin lightning meteor z žádného lighnting kouzla nevyvolaš, protože je na cooldownu. Ale mužeš mezitím vyvolavat meteory jiných elementu. Každý element má 8 vterin CD, ale každý má svůj vlastní timer. Tech 8 vterin jde snížit CDR, ale není to priorita.

Co se skillu tyce, tak zacnu pasivkama. Uplne mimo je Unwavering Will. Nesmis stat na miste. Pokud stojis na miste, tak to hrajes spatne a velice rychle umres. To na HC neni uplne dobra predstava. Pak máš 3 runy na aktivních skillech, které ti regenerují arcane power, a navíc máš ještě pasivku. Tenhle build nepotřebuje ani jedno z toho. Prodigy je tedy zbytná pasivka. Nemam zkusenosti s Hardcore, ale asi bych nebral Glass Cannon, ktery ti snizuje toughness. To ti uvolni 3 místa pro 3 pasivky, kam urcite patri, a na HC obzvlast, Illusionist, pak bych zvolil asi Blur kvuli HC a na DPS Elemental Exposure.

Aktivni skilly mas zase spatne. Uz jsem to tady jednou psal a priznam se, ze nehodlam dokola opakovat stejne veci a radit lidem, kteří chteji jit neustale hlavou proti zdi. MUSIS mit v abilitach obsazeny vsechny 4 elementy - fire, cold, lighnting a arcane. At se koukam jak se koukam cold u tebe zase nevidim. Možností je spousta, zaleží co tě baví a jaká abilita ti více vyhovuje. To si musís vyzkoušet. Chybu neudělš, pokud budeš mít Teleport: Calamity (arcane), Blizzard: Frozen Solid (cold), Hydra: Mammoth Hydra (fire), Electrolute: Surge of Power (lighnting). Na hardcore bych se neodvážil nevzít Energy Armor: Force Armor, pokud nefarmis content hluboho pod svým maximem. Poslední je hodně volný. Můžes tam dát pro jednodušší hraní Magic Weapon: Force Weapon. Na speed runy, tam může být třeba Meteor: StarPact, na solo naopak Black Hole, nebo Energy Twister (s bracery).

Nejlíp uděláš, pokud tam naházeš skilly, které jsem popsal a zkusíš to tak bez nějakého svého experimentu. Změna by měla být markantní. A úplně nejlíp uděláš, když si projdeš Hardcore forum tady, koukneš do profilů lidí co tady HC hrají a koukneš se jak mají postavené svoje wizardy. Dá ti víc informací, než nějaký román ode mě, co projel kolem HC v rychlíku. Na SC tady jsou lidi, kteří jsou pravděpoodbně v top 100, ale bohužel už tu neodpovídají, tak se trochu venuj profilům.

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Wizard Build

Příspěvek od sajrajt » 09.07.2015, 18:20 hod.

prvy odsek - to mi bolo viacmenej jasne len som sa chcel uistit cize dik ; )

druhy odsek - doteraz som to hral bez setu kedze som ho este nemal cize pasivky som nechal tak a ked uz som mal set tak tych par runov co som bol som viacmenej len spamoval meteor cize preto som potreboval arcene generator...ted uz to skusim tak ako ty pises

treti odsek - nejdem hlavou proti muru keby ano nepytam sa na nic a hram si to ako chcem ;) uz mi je jasne ze musim mat 4 elementy

dik moc za rady ;)

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Wizard Build

Příspěvek od LacoPaco » 27.07.2015, 10:35 hod.

Tak jsem se nenechal odradit a zatal zuby a měsíc jedu TR, z 36GR s FB, jsem už na 43 a to mám 46 key ale ještě si netroufám :)
takže díky všem za rady a snad tu 50 někdy pokořím :lol:

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Wizard Build

Příspěvek od Petkoo5 » 01.10.2015, 19:50 hod.

ahojte,

hrá niekto tento build ? http://www.diablofans.com/builds/57538- ... hon-wizard

mám dotaz, že ako sa dá zrýchliť stackovanie tých 20x Chantodo's stacks ?
Všetko mám ok, ani na cooldown na archon nečakám, len toto ma brzdí...

dík

Odpovědět

Zpět na „Wizard“