solo build inferno I.akt

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 04.06.2012, 08:26 hod.

muj build

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... bXY!YYabZb

zmenili by jste ho nejak ? II. akt stim asi tak lehce nepujde ze ?Je to build zalozenej na tom, ze jenodtky killuje hydra pac jsou zpomaleny v blizzardu a zbytek dorazim arcane blastem

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 04.06.2012, 09:12 hod.

bez teleportu imho budeš umírat více než je zdrávo, diamond tě nezachrání.. Stačí si představit situaci - waller, jailer, ten co si tě přitáhne a spomalí..

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 04.06.2012, 09:15 hod.

jojo tu moc dobre znam..ale zase nekdy to delam tak ze zapnu diamond skin a burst dmg...ale jak rikas..casto zdecham kdyz tam jsou jaileri,waller...ted jde o to jestli obetovat jeden utocnej spell za teleport a nebo ozelet ten diamond skin..pac ten utocnej spell nevim ktery bych ozelel..asi zadny :D

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rimmsi » 04.06.2012, 10:17 hod.

4 utocne je na inferno fakt hodne

ja ted testuju build jenom s piercing orb + hydra

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 04.06.2012, 10:31 hod.

on myslim, ze ten prvni akt se to jeste da...v druhem uz asi budu muset neco zmenit

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rimmsi » 04.06.2012, 10:53 hod.

Reve píše:on myslim, ze ten prvni akt se to jeste da...v druhem uz asi budu muset neco zmenit
mno ty moje 2 spelly testuju az na aktu 3
rozhodne 1,2 muzes projit se 3ma ... kazdoapdne 4 je podle meho nazoru moc :)

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 04.06.2012, 11:11 hod.

Ani jsem si nevšiml, že tam máš ještě blizzard... To je už moc k tomu arcane orbu.. bud jed orb a nebo blizzard s piercing orbem nejlepší. Pokud budeš měnit diamond skin za teleport, změn pasivku z evocation na ilusionist.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rakiii » 04.06.2012, 12:40 hod.

Vyzkoušej a uvidíš co ti pasuje nejvíc :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 04.06.2012, 12:47 hod.

Trhanec píše:Ani jsem si nevšiml, že tam máš ještě blizzard... To je už moc k tomu arcane orbu.. bud jed orb a nebo blizzard s piercing orbem nejlepší. Pokud budeš měnit diamond skin za teleport, změn pasivku z evocation na ilusionist.
nj, ale kdyz si oddelam arcane orb tak si docela odepisu dmg na jeden target ne ? (vetsi bossove atd...)

cim tak pak prazite ?A kdyz bych mel piercing orb nebyl by uz zbytecny magic missile ?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rakiii » 04.06.2012, 12:50 hod.

Build bych stavěl s ohledem na equip (rychlá vs poomalá zbraň, atd) a ano 1 signature stačí.

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rimmsi » 04.06.2012, 15:08 hod.

kazdopadne ti ale nikdo nebrani hrat se 4ma signature pokud ti to pujde :)

urcite by si pak na tom byl docela dobre s manou ...

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 04.06.2012, 15:15 hod.

Já jedu na attack speed a movement speed a hlavní dmg dělám signature skillem. Dám větší dmg než kdybych měl orb, protože bych byl hned bez AP. S tímhle to šiju pořád. Attack speed 2.72 a je to mazec.. chtělo by to tak 3 ale :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od sklb » 04.06.2012, 23:09 hod.

odstran ten arcane orb a daj miesto neho ten blizzard co tam mas na cislach s tou runou co to stahuje na 20 arcane a miesto toho si daj na cislo nieco defenzivne a vyriesis takmer kazdy pack.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 05.06.2012, 08:37 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YXd!bbYbcZ

tak vcera sem to zkousel takto...jeste asi vymenim energy armor za diamond skin...premyslim, ze zmenim runu u blizzardu(zda se me ze AP sem mel dost) ikdyz 20 a 45 je dost rozdil

a taky premyslim jakou runu na magic wepon..co rikate na ti s poison ?Nebo mam nechat tu co mam ?

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od bloodryane » 05.06.2012, 09:07 hod.

otazka nje jestly to ma vliv i na hydry ten knock

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 05.06.2012, 09:43 hod.

Reve píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YXd!bbYbcZ

tak vcera sem to zkousel takto...jeste asi vymenim energy armor za diamond skin...premyslim, ze zmenim runu u blizzardu(zda se me ze AP sem mel dost) ikdyz 20 a 45 je dost rozdil

a taky premyslim jakou runu na magic wepon..co rikate na ti s poison ?Nebo mam nechat tu co mam ?
Ted už máš víceméně stejnej build jako já. Pár poznámek... Jestli dáš pryč force armor za diamond skin budeš umírat ještě víc, diamond skin tě nezachrání.. v tomhle buildu pro něj není místo už bohužel.
Hlavní dmg ti dělá v tomhle buildu piercing orb, takže namaxuj attack speed a namaxuj i movement speed, bude se ti kitovat mnohem líp. Budeš muset koupit pár legendárek, ale nejsou tak drahý některý kusy.
Bojíš se o AP ale to je zbytečný.. Jediný co za ap házíš je blizzard a hydra.. Blizzard má funkci spomalovací víceméně jen, takže tam dej jinou runu a at klidně stojí 45 AP. Já jedu se stark winter, championi z toho vyjdou dýl a jsou dýl spomalený. Změň pasivku z astral presence. Jak jsem řekl AP není nutný v tomhle buildu za předpokladu, že rychle běháš a blizzard se stark winterem je dostatečnej spomalovák než z toho moby vyjdou, máš AP na další dva. Já hraju s galvanizing ward.. Pěkně to doplňuje HP při kitování a díky movement speedu se v nejhorším můžeš nechat srabácky doplnit, když budeš pobíhat okolo spomalených mobů v blizzardu. Navíc není nic horšího než po tuhým souboji mít low hp a stát tam hodinu než se ti doplní a můžeš pokračovat. Šetří to lahvičky a zachranuje často krk. Jo ještě koukám, že máš prismatic armor. Určitě nemáš moc dobrej gear a máš low resisty, takže ti 40% zvedne prd, takže tam dej force armor.

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od boboswariors » 05.06.2012, 09:57 hod.

já běham po infernu s http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YXZ!YcZbYZ mam dvourucni pomalou zbraň, hraju hlavně v partách při solo hraní je power hungry na prd docela, takdle mi to ti barbaři ihned sbiraj a je to good.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 05.06.2012, 12:12 hod.

2 Trhanec: no diamond skin me nezchrani pokazde, ale nekdy jo...a hlavne se diky nemu pri kitovani muzu zastavit a nasolit trosku dmg..abych kazdej pack nekitoval pul dne..

zkusim urcite obe moznosti a uvidim co bude lepe vyhovovat

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 05.06.2012, 12:16 hod.

Reve píše:2 Trhanec: no diamond skin me nezchrani pokazde, ale nekdy jo...a hlavne se diky nemu pri kitovani muzu zastavit a nasolit trosku dmg..abych kazdej pack nekitoval pul dne..

zkusim urcite obe moznosti a uvidim co bude lepe vyhovovat
taky s energy amorem budu mit jen 80AP to uz je dost malo to nehodim anio dva blizzardy najednou :(..

jak to myslis srabacky behat kolem mobu a doplnovat se blizzardem ?Vzdyt me bude doplnovat energy armor to nema s blizzem nic spolecnyho ne ?

edit: a kdyz to jedes na AS tak to asi pouzivas one hand ze ?

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 05.06.2012, 13:19 hod.

Já mam na offhandu bonus, takže mám 94 AP a to mi stačí. Nepotřebuju blizzard spamovat neustále, používám ho na elitky jen z důvodu spomalení jinak hlavní dmg je z hydry a z piercing orbů. S tím doplňováním hp jsem to myslel tak, že díky pasivce galvanizing ward se ti doplnuje 310 hp/s a můžeš držet championy v blizzardu a chvíli utíkat než se ti doplnují hp třeba na půlku. A celkově se ti hp doplnuje při boji. Galvazing wizzard určitě skvělá pasivka. Kort po každým boji se rychle zregeneruješ a nemusíš se bát s 1/4 hp dál prozkoumávat mapu. A jinak samozřejmě one hand na AS. Diamon skin jsem moc nezkoušel, ale vím jaký dostávám rány, takže by mi diamond skin moc nepomohl vůči championům. A na moby není nutnej, ty se ke mě prostě nedostanou. Nevím místo čeho by se dal dát diamond skin. Max místo hydry, ale ta dost pomáhá při kitování. Místo energy armoru rozohodně ne a ani místo teleportu. Do tohodle buildu se nehodí. Né že by nebyl užitečnej, ale prostě na něj není místo si myslim.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“