solo build inferno I.akt

Lordacek
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lordacek#2116
Bydliště:Příbram VII
Kontaktovat uživatele:
Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Lordacek » 06.06.2012, 06:06 hod.

Reve píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YXd!bbYbcZ

tak vcera sem to zkousel takto...jeste asi vymenim energy armor za diamond skin...premyslim, ze zmenim runu u blizzardu(zda se me ze AP sem mel dost) ikdyz 20 a 45 je dost rozdil

a taky premyslim jakou runu na magic wepon..co rikate na ti s poison ?Nebo mam nechat tu co mam ?
tak jsem ho zkousel a po 30 min neustálého chcípaní a zvykaní si na ovládání, mi to začlo nést ovoce, sice jsem musel vyhodit muj milovany dezintegrade, ale budiš, ta hydra dává šilenej dmg, a přestal jsem mít problem a AP. snad mi za tu dobu jeste nedošla.

Díky za rady...hodně mě to pomohlo...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Alfajk » 06.06.2012, 17:22 hod.

ta runa na blizzardu je uplne k nicemu,vzdyt to je jedinej spell kterej potrebuje AP...mnohem vic se vyplati ta,aby blizz pokryl vetsi plochu,pripadne slow na zem a nebo vic damage

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 18:29 hod.

Já používám Frozen Solid. Proti Championům a Elite to dost pomáhá. Grasping Chill je IMO na nic. Pokud kituješ, tak po tom co Blizzard skončí už tam ty monstra dávno nejsou. Stark Winter by mohla být taky dobrá, ale vyhovuje mi Frozen Solid.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 07.06.2012, 08:54 hod.

tak co sem zkousel tak ta runa na vetsi plochu blizzu nic moc...byla by fajn, ale s 80AP se to neda...elitky z toho hned vybehnou a ty na dalsi nemas AP..
¨
takze zatim nez najdu item co me da nejaky AP navic tak budu hrat s runou na redukci na 20AP...

testoval sem to dost dlouho a je fakt lepsi hodit dva blizzy za 40AP nez jeden za 45AP...hlavne je to vic do delky ty dva nez jeden plosnej...a to se proti elitkam hodi...

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 07.06.2012, 10:08 hod.

Já hraju s runou na větši plochu a nestěžuju si :) Sežen si gear s 25% movement speed a bude ti to jedno... vždy když nutně potřebuju blizzard mám na něj AP a u kitování každý kouzlo castění navíc není nic moc. Mám 94 to je na dva blizzardy a to je více než dostačující.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 07.06.2012, 10:27 hod.

jj ty mas 94, ale ja jen 80 a to je dost rozdil...az budu mit 94 tak tobude pohoda...vcera sem koupil botky s 12% ms a nic dalsiho zatim nemam...ani ty botky sem jeste nezkousel koupil sem je vcera az sem skoncil s hranim

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Leetcha » 07.06.2012, 12:09 hod.

Vcera jsem dobugoval (thx nbody a mortovy:D) sveho alt wizarada na 60, movement speed cap sem boostnul asi za 150K, (legendary wristy + amulet) + boty, po 20 minut hrani Butcher run s 5 valory bez smrti, jinak k eq mam zakladni magic int itemy s as, damage 33K (zbran 800dps). Oproti barbarovy s kterym jsem se trapil nekolik hodin abych dal nejaky rare pack, nesrovnatelné
Build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... !Yf!bYZbZY

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Ecthe » 07.06.2012, 12:50 hod.

@trhanec: hráš predpokladám SC, zaujímalo by ma ale ako riešiš, čokoľvek s afixom fast, pripadne teleporter. koľko máš move speed %, dmg a passivvky?
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 07.06.2012, 16:21 hod.

No elitky se speed boostem jsou problém a tomu nepomůže ani moje 24% movement speed. Na volným prostransví se to ale občas dá, záleží co maj za další ability, s blizzardem se daj trochu brzdit, ale i tak je to těžký. Teleporter zase takovej problém není, mám taky teleport a když si od nich člověk udržuje dostatečnou vzdálenost, tak se moc neteleportujou.
DMG 24,8k
HP 23k
resisty low něco kolem 140
passivky galvanizing ward, ilusionist, glass cannon

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 08.06.2012, 09:41 hod.

Trhanec: muzes doporucit nejaky itemy co se daji koupit za slusnou cenu na AS a taky MS(to mam akorat botky 12%)? bohuzel mam tak 1m takze na offhand + jednorucka to zastim nebude...aspon, ale nejaky veci okolo

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 08.06.2012, 11:58 hod.

na movement speed potřebuješ legendárky.. já si koupil kalhoty hammer jammers, wristy lacuni prowlers.. Celkem levně do 600k za obojí. As si kup podle ostatních bonusů, tam nejsi tak omezenej jako u movement speed.


Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Alfajk » 08.06.2012, 13:41 hod.

ja bych za aspd itemy neutracel,protoze prijde velky nerfovani...soon

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Reve » 08.06.2012, 17:02 hod.

prave to sem si taky rikal jestli to ma ted cenu

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Rakiii » 08.06.2012, 20:05 hod.

@ - Alfajk - houby přijde, možná menší balance, ale stále věřím, že to bude velice důležitý stat.
Nicméně je třeba kupovat s rozmyslem.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Alfajk » 08.06.2012, 20:51 hod.

doufam ze z aspd udelaj naprosto nepouzitelnej stat pro wizarda,je totalni kravina postavit attackspeed pred inteligneci/crit/cokoliv wizardskyho

podle me to hodne remaknou,aby se to proste nevyplatilo,nebo zavedou cap treba na 2.0 nebo tak neco...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od kojot » 08.06.2012, 21:06 hod.

A v čem je crit víc Wizardskej naž AS? :shock:
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Alfajk » 08.06.2012, 21:22 hod.

pokud ti prijde naprosto normalni,ze kouzelnik profituje z rychlosti utoku,tak se potom nemame o cem bavit

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od Trhanec » 08.06.2012, 21:49 hod.

Jo no souhlas s Alfajkem. Mág by měl dát jednu pořádnou pecku a né švihat rukou rychle jak chuck norris. Vysílat rychle kouzla je fajn, ale né aby z toho byl primární stat. Ta inteligence vždy ve všech fantasy hrách u mágů byla nejdůležitější a tak to má být.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: solo build inferno I.akt

Příspěvek od hami » 08.06.2012, 21:53 hod.

Dle standardů "RPG" ano, ale vemte si, že poškození je založeno především na vaší zbrani
D3 je z celé série znatelně nejmíň RPG (skoro se tak nedá ani nazvat :cry: )
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“